Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Śliczna jest.Całe szczęście,że ,,wczasuje,,się u AtaK.Kiedy sterylka??
  2. Oczywiście!!Przecież to dog;-))i piękny,a mam nadzieję,że i zdrowy będzie:-))
  3. Tak,oczywiście masz rację.Bardziej chodziło mi o to,że najlepiej znasz Tajgę i wiesz jaki dom i ludzie będą dla niej najodpowiedniejsi.I taki WSTĘPNY kontakt z Tobą,moim zdaniem ,byłby bardzo pomocny. Ale,już się nie wtrącam Upominam sie tylko cichutko o fotki:-))
  4. Nie mam pojęcia,kto był na wizycie PA. Proponuję kontakt z Fuciaczek ,u której Tajga jest w DT,to mądra osoba i będzie wiedziała ,czy jesteście sobie przeznaczeni;-))
  5. Mam nadzieję,że to tylko nieporozumienie. Ania jest na urlopie,wraca bardzo niedługo
  6. Wreszcie można odetchnąc:-)) Furciaczek-prosimy o częste relacje,no i fotki oczywiście:-))
  7. Słodki!!:-))Ale czuję niedosyt:-))
  8. Ja prześwietliłabym go.W Lublinie masz dr>KOmstę -dobry radiolog.Mogą byc jakieś stany zwyrodnieniowe. Mam nadzieję,że nic się złego nie dzieje,ale lepiej wiedziec
  9. Pokaż Nusię:-)) I oczywiście coraz przepiękniejszego Ramzesa:-))
  10. Ściskam z całej siły-niech już będą dobre wiadomości:-))
  11. Norel-nie skąp Mela:-))daj jeszcze trochę,a najlepiej w towarzystwie dziewczyn
  12. Koniecznie aparat!!:-)) I koniecznie końcowy efekt użycia aparatu:-))
  13. Czekam na zdjęcia,bardzo jestem ciekawa jak Lucky teraz wygląda:-))
  14. To skarb nie pies.Dziwię się,że ludzie drzwiami i oknami nie pchają się po Tajgę. Gdyby nie to,że mam 5 psów,tuptałabym pod Twoją bramą:-))
  15. Też zaglądam:-))
  16. Gratuluję 500-tki:-)) I co słychac??
  17. Zdrowia!!:-)) A fotki mogą byc i domowe:-))
  18. Ale suuuuper!!Bardzo się cieszę!!:-)) AnnaEwa- rób-przyjdę kupowac.Też jakoś ciągle myślę o tej dziewczynce
  19. Są takie psy ,w których zakochuję się szczególnie i do nich należy właśnie Ramzesik:-))
  20. I znowu zaglądam z nadzieją.........
×
×
  • Create New...