Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Norel-podmieniłaś psa:-))
  2. Mogę jedynie jednorazowo wyskrobac 10 zł.Przykro mi Poprosze dane do wpłaty
  3. Mam nadzieję,że będzie jakaś fotorelacja:-))
  4. Gdize te fotki??Proszę:-))
  5. [quote name='furciaczek']Tym razem foty autorstwa TZta, ja latalam z sucza i dzielnie unikalam uchwycenia na fotach:evil_lol:[/QUOTE] Nie unikaj:-)) A Twój TZ uzdolniony-foty świetne!!
  6. Bo Alla to dobry duch jest!!:-))Nie tylko dla Biga Bardzo chcialabym zobaczyc jak teraz Biguś wygląda:-)) Nieustannie trzymam za wreszcie szczęsliwy transport do Furciaczek
  7. Cuuuuda!!:-)) Ostatnie zdjęcie jest absolutnie rozbrajające.
  8. Niefajnie:-(( Tzrymam za powrót do formy
  9. Wcale nie ponaglam:-))A na bazarek,chętnie:-))
  10. Wszystko fajnie,gadu,gadu,a gdzie przepiękne foty najprzystojniejszego Ramzesika:-))
  11. O kurcze,co się stało?? Okropnie żałuję,że jestem tak daleko
  12. I gdzie fotki pięknego Ramzesa:-))
  13. To super,że wszystko pod kontrolą:-))
  14. [quote name='furciaczek']Ja juz Ani mowilam ze powinnismy zrobic panel jurorski cos na ksztalt x factora itp i wybierac dopiero kandydatow na wlascicieli:diabloti:[/QUOTE] Casting na ewentualnych właścicieli-bardzo dobry pomysł:-))
  15. Zaglądam,że może jakaś fotka pięknego Ramzesika??:-))
  16. Też przyszlam zobaczyc co slychac.Pojechał do Furciaczek??
  17. To super,czekamy:-))
  18. Bardzo żałuję,że nie mogę wspomóc finansowo,ale dajcie znac w przyszłym miesiącu,powinnam coś wyskrobac
  19. Dobrzy ludzie powinni się ustawiac w kolejce po tę przepiękną dziewczynkę:-))
  20. Piękny niewątpliwie jest,ale będzie jeszcze bardziej:-))
  21. I tego się trzymajmy:-)) Chociaż szczerze mówiąc wolałabym wiadomości i fotki:-))
  22. Bardzo się cieszę,że będziesz:-)) Klub jest w niedzielę 18-go w Łodzi
×
×
  • Create New...