Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. To cudo prawdziwe,nie dośc,że przepiękny to jeszcze przesłodki:-)) Gdzie ten dom najlepszy??
  2. A może Dosia bardzo chciałaby taką koleżankę:-)) Znowu namolnie dopytuję co u Sary??
  3. Mel spokojny , szczęśliwy i wyluzowany:-))Ma taki cudowny dom....
  4. Też się cieszę:-)) Będą nowe fotki??-proszę
  5. Słodycz:-)) Hormony w nim pewnie buzują jeszcze.Mój mały Gacek 8 lat po kastracji ,jeszcze interesuje się cieczkującymi dziewczynami
  6. Bardzo,bardzo się cieszę,że rehabilitacja daje takie dobre efekty Teraz tylko dom najlepszy potrzebny
  7. Allu:-)) Przepiękne foty!!A jak pasujecie do siebie:-))
  8. Super!! To teraz już będzie z górki:-))
  9. Co u Was??Pyta ktoś o Mela??
  10. To wina Babci;-))Nie dostarczyła wystarczających atrakcji,dzieci musiały same zajęcia poszukac:-))
  11. [quote name='MiliVanili']też mam taką nadzieję, choć dzisiaj poszło z grubej rury i pan który chciał adoptować Sarę przygarnął innego psa, ale może to i lepiej :)[/QUOTE] Pewnie,że lepiej.Sara czeka na tego jedynego,dla którego będzie najważniejsza na świecie
  12. Pewnie,że presja;-))Tyle czasu bez fotki??:-)) Ktoś interesuje się Luckim??
  13. To do jutra:-)) I chcemy samych dobrych wiadomości:-))
  14. Zupełnie inny pies,i z twarzy też;-))
  15. Piękna słoneczna niedziela,mam nadzieję,że Mili byłaś u Sarci i wrócisz z mnóstwem fotek:-))
  16. Też zaglądam....
  17. Przyjdzie czas,że on będzie zaczepiał Brydzię:-)) Ogromnie się cieszę,że tak dobrze:-))
  18. Ale matemorfoza:-))Cudowny pies,żeby jeszcze równie cudowny dom się objawił
  19. Piękny dzień,dobry na spacerki i focenie:-))
  20. Śniła mi się dziś Sarunia.Nie pamiętam jak,ale to był bardzo miły sen.Może jakiś najlepszy domek się szykuje:-))
  21. Jesuuuu,jakie fantastyczne wiadomości!! Monika powinnaś miec pomnik ze zlota,ot co:-))
×
×
  • Create New...