Jezu,jak można doprowadzic psa do takiego stanu!!?? Przecież nie ma obowiązku posiadania zwierzęcia,jak się nie chce dbac ,opiekowac-to po co miec
Bardzo przepraszam,jakoś mi się ulało
Ważne ,że bezpieczny
Dobrze,że Lucky już bezpieczny:-))
Może miec zapalenie pęcherza np.,problemy z kręgosłupem i tysiąc innych przyczyn ,że siusia na ,,siedząco,,
Trzymam kciuki za chłopaczka
[quote name='ataK']Łapek się napił, w dodatku sam przyszedł do kuchni, kiedy usłyszał, że psy dostały jeść :) Nie zwymiotował i zrobił siusiu.[/QUOTE]
I tak trzymac,dzielny chlopaczek:-))
[quote name='tu_ania_tu']byłoby cudnie gdyby dogi w zdrowiu i pełni sił chociaż 15 lat żyły[/QUOTE]
Byłoby jeszcze cudniej,gdyby śmierc 4-ro,5-cio letniego doga nie stawała się normą
[quote name='Nano']mam przeczucie że "właściciel" schował gdzieś sunię, aby mieć z niej zysk w postaci szczeniaków... albo coś w tym stylu... :-/[/QUOTE]
8 letnia suka do rozmnażania,to nie jest najlepszy pomysł
Czekamy na dobre wiadomości,niech psu się chociaż uda
Oczywista;-),że niepotrzebnie.Tekst skierowany do myślącego czlowieka/nie ten co myśli,że pies adopcyjny wdzięczny ma byc i basta/a takiego potrzebuje Tajga