[quote name='Magolek']Trochę szkoda, że ludzie nie ten tego, ale lepiej teraz, niż mieliby dziewczynkę, choćby nieświadomie, traktować nie tak jak się należy. Gdybym miała dom z ogrodem to nie zastanawiałabym się ani chwili. Tajga z Sabinką byłyby jak bliźniaczki. :)[/QUOTE]
Życzę Ci z całego serca domu z ogrodem:-))
Ale czytam wybiórczo:-))Nie zauważyłam,że w poniedzialek dzień,,W,,;-))Już teraz trzymam kciuki,musi byc szczęśliwie,bez komplikacji
Malutka wystawa,to pewnie Was odnajdę:-))Masz dwie dziewczynki-czarną i arlekinkę,tak??
Jak się tu dużo dobrego zadziało:-))
Bardzo,bardzo się cieszę i trzymam za jakiś fantastyczny dom dla słodziaka :-))
Zmilościdopsów-gdzie będziecie na wystawie??
[quote name='tu_ania_tu']to nie jest dom dla Tajgi i raczej dla zadnego innego doga adopcyjnego - dom totalnie bez pasji :-([/QUOTE]
Jak to się mówi,,pierwsze koty za płoty,,
Nie jest niestety łatwo o dobry dom,tym bardziej,że dogów więcej niż grzybów:-((
[quote name='tu_ania_tu']no to teraz niestety rozumiemy dlaczego pies został odebrany. Miałam wyrzuty, ze nazwałam gościa złomiarzem (taki mi w przytulisku go opisano) ale po tym co widzę to powinnam go nazwać jeszcze mniej sympatycznie.
Zadzwonimy do hodowczymi, może nawet zdjęcia jej wyslemy - niech nacieszy oczy... sorry teraz mi się ulało, ale jak patrze na te mioty za miotami to szlag mnie trafia[/QUOTE]
Może warto głośno powiedziec nazwę hodowli.Wolałabym wiedziec kogo omijac szerokim łukiem i od kogo w żadnym wypadku nie kupic psa