Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Wreszcie można odetchnąc:-))Im bardziej maluchy dokazują tym lepiej;-)
  2. [quote name='Magolek']Trochę szkoda, że ludzie nie ten tego, ale lepiej teraz, niż mieliby dziewczynkę, choćby nieświadomie, traktować nie tak jak się należy. Gdybym miała dom z ogrodem to nie zastanawiałabym się ani chwili. Tajga z Sabinką byłyby jak bliźniaczki. :)[/QUOTE] Życzę Ci z całego serca domu z ogrodem:-))
  3. To bardzo się cieszę,że coś się klaruje.Trzymam ,żeby się udało:-))
  4. Ale czytam wybiórczo:-))Nie zauważyłam,że w poniedzialek dzień,,W,,;-))Już teraz trzymam kciuki,musi byc szczęśliwie,bez komplikacji Malutka wystawa,to pewnie Was odnajdę:-))Masz dwie dziewczynki-czarną i arlekinkę,tak??
  5. Będę sama,dziewczynki chore siedzą w domku
  6. Gdzie te obiecane:-)) Jak Tajga się sprawuje?? A może dom się objawia na horyzoncie??
  7. Też przyszlam do dzieci........
  8. Jak się tu dużo dobrego zadziało:-)) Bardzo,bardzo się cieszę i trzymam za jakiś fantastyczny dom dla słodziaka :-)) Zmilościdopsów-gdzie będziecie na wystawie??
  9. Uffff:-)).............
  10. Kompletnie mnie nie dziwi,że Oregon. Rozumiem,że hodowczyni nie jest zainteresowana pomocą psu ze swoim przydomkiem??
  11. A dziś jak dzieciaki??
  12. Też tak myślę.Może taka ,,promocja,,hodowli skłoniłaby niektórych do myślenia
  13. Szkoda tylko,że na miejsce jednego wyadoptowanego pojawia się caly łańcuszek kolejnych
  14. Też mi żal okrutnie,ale cieszę się ,że pozostałe pod dobrą opieką mają szansę na normalne,dlugie,szcześliwe życie
  15. Takie piękne fotki Śliczne,biedne słoneczko
  16. Też mam nadzieję............
  17. To i tak dobrze,że nie jest tak źle
  18. Jakie dobre wiadomości:-)) Porób:-))Koniecznie
  19. Jak się czuje reszta maluchów??
  20. Jasne. Mam nadzieję,że hodowca się poczuje i zasponsoruje chociaż weta
  21. [quote name='tu_ania_tu']to nie jest dom dla Tajgi i raczej dla zadnego innego doga adopcyjnego - dom totalnie bez pasji :-([/QUOTE] Jak to się mówi,,pierwsze koty za płoty,, Nie jest niestety łatwo o dobry dom,tym bardziej,że dogów więcej niż grzybów:-((
  22. [quote name='tu_ania_tu']no to teraz niestety rozumiemy dlaczego pies został odebrany. Miałam wyrzuty, ze nazwałam gościa złomiarzem (taki mi w przytulisku go opisano) ale po tym co widzę to powinnam go nazwać jeszcze mniej sympatycznie. Zadzwonimy do hodowczymi, może nawet zdjęcia jej wyslemy - niech nacieszy oczy... sorry teraz mi się ulało, ale jak patrze na te mioty za miotami to szlag mnie trafia[/QUOTE] Może warto głośno powiedziec nazwę hodowli.Wolałabym wiedziec kogo omijac szerokim łukiem i od kogo w żadnym wypadku nie kupic psa
  23. Jakoś tak bardzo lubię Farta i ciągle zaglądam z nadzieją,że objawił się jakiś mądry i aktywny dom
×
×
  • Create New...