Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. A ja mam niecny plan;-)),żeby Cię nawiedzic i ,,na żywca,,ponapawac się ogrodowym cudem:-)) O wymiętoleniu Mela i dziewuszek nie wspomnę:-))
  2. Moja kocica mentalnie jest psem:-))oprócz tego pacyfistką:-))
  3. Kolorystyczną prawie siostrę spotkała:-))
  4. [quote name='furciaczek']No moje wsie ledwo do domu z kliniki wracaly i glupoty w glowie...zreszta ja zawsze martwie sie na zapas. Dzisiaj humorek ciut lepszy :)[/QUOTE] To świetnie:-))
  5. A te ,,trąbki,,to właśnie datury?Fajne Ścieżki-super,u nas zwyczajne z kostki. Moje funkie też się rozrosły/i kwitły!!/,co prawda nie tak pięknie,ale miały spotkanie 1 stopnia z dziewuchami
  6. Nie,nieszczególnie,ale mam limit na ilośc zwierząt w domu.A mysz jak się zadomowi może zechciec założyc rodzinę:-))
  7. Masz szczęście,że nieżywą-moja kocica przyniosła żywą,bawiła się na zasadzie puszczaj-łapaj,a jak się znudziła ,ja musiałam wyprosic ;-))mysz z domu
  8. Oby,mam nadzieję,że jutro będą same dobre wiadomości
  9. Nie bądź okrutna!!Mel się wyperfumił:-))stara się chłopak jak może,a Ty do brodzika!!:-)) Daj zdjęcia,daj ....
  10. Norel-zupełnie mnie nie dziwi,że Meluś przyklejony do Ciebie,nie tak szybko zapomni/o ile wogóle/samotnośc w komórce. Ktoś musi porządku pilnowac i alarmowac,jak dziewczyny nie chcą,to Mel czuje się zobowiązany:-)) Allu,za kilka lat będziesz miec prawdziwy gąszcz,ładny ogród.A ogrodzenie ,jaką ma wysokośc?Psy nie usiłują skakac?
  11. A u mnie baner działa... Jezu,mam nadzieję,że wreszcie uda się uchwalic jakąś sensowną ustawę między innymi dotyczącą rozmnażania zwierząt,może to choc w części ograniczy radosną tffóórczośc
  12. Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wiadomości:-))
  13. Norel-jak Meluś,co u Was?
  14. Nie,nigdy nie miałam,żadnych komunikatów Glutofia-coś nowego u Farta??
  15. Mam takie samo wrażenie,graniczące z pewnością;-))
  16. Ooo,dzięki.No tak,było zbyt piękne,żeby mogło byc prawdziwe
  17. Rzeczywiście-ukłon profesjonalny:-))
  18. A u nas grzybów wysyp,nawet w naszym młodym,osobistym lasku,masę podgrzybków. U mnie też psy sprawdzają się jako antidotum na wszelkie doły,dołki i inne psychiczne bóle. Trzymam kciuki za powrót do formy!! Znalazłam takie coś,nie wiem jak to działa,ale może warto się przyjżec [url]http://www.za10groszy.pl/auction/aparat_nikon_d7000_18-105_vr_467810232.html?card_0867=skan[/url]
  19. Pokaż,pokaż:-)) Bo fiprex bardziej na pchły. Taka łąka to skarb:-))Też chcieliśmy dokupic/w naszym przypadku kawałek lasu/,ale chłopki nie chcą rozstawac się z ojcowizną. Alla bardzo zajęta bazarkami,zapomniała o fotkach ogrodowych
  20. Zakraplaj kropelkami,ja używam frontline-dośc skuteczny-a u nas kleszczy dostatek. Czasem się zdaża,że coś/dziwny dzwięk,krwiożerczy owad/przestraszy psa kiedyś ,wcześniej -on zapamiętuje i 2 raz nie daje się nabrac:-))Równie dobrze mógł uznac,że jeszcze nie czas do domu,co zamanifestował:-))Naważniejsze,że przeszło. Ale Cię zwierzaki różne lubią-teraz powinnas iśc do zająca z rewizytą:-)) Ja konsekwentnie nie karmię dziewuch między posiłkami /psimi/,żeby nie robic im rewolucji w brzuszkach,na mój talerz nawet nie spojrzą,ale chłop-jak to chłop....
  21. To też,ale mam głęboką nadzieję ,a może i wiarę,że świadomości powoli,ale jednak się zmienia.Że zaczynamy szanowac życie-nie tylko ludzkie.
  22. Wygląda jakby coś go mocno przestraszyło. A apropos obiadu:-)) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/146/obiadek.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3619/obiadek.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. Nie,dziewuchy normalne,problem raczej we mnie/chłop taki sam/,kiedy któreś zaczyna mościc się w kwiatkach,obgryzac drzewka,czy włazic na skalniak zwany kurhanem to zamiast się odezwac-macham ręką-coby dziewczynek nie stresowac:-))W założeniu działka miała byc do wyłącznej dyspozycji psów,teraz usiłuję szukac kompromisu- i pies i ogród:-)) Też co ,,chwilę,,dosadzamy iglaki bo Gacuś-tylko 10 kilo,skutecznie podlewa:-)) Mąż poleciał okręcac,dzięki
×
×
  • Create New...