Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Nikt nie zagląda do Farta a warto!!:-))
  2. To fakt-takie słodkie dziewczątko na fotkach:-))
  3. Imię zobowiązuje-niechby Fart miał prawdziwego farta
  4. To dobrze,że nie taki diabeł straszny.......;-))
  5. To tak z radości?:-))pędził? Ale wyprowadziłaś Mela na prostą-ogromny /jak to mówią niektórzy/szacun:-))
  6. Dobrze,że bezpieczna,ważne ,że jest w rozsądnych rękach.Trzymam kciuki
  7. Bo to piękny pies jest:-))
  8. Szkoda tylko,że nie zawsze są szczęśliwe zakończenia:-(( Ale,tu, będzie happy end:-))
  9. Mam nadzieję i trzymam kciuki
  10. [quote name='docha']to dla rozruszania wątku rozwinę swoją myśl. często jest ważne określenie rasy psa, żeby poznać jego potrzeby życiowe zapisane genetycznie. Jeśli Fart ma coś z wyżła to potrzebuje dużo ruchu, a i pracy związanej z tropieniem, bo to jest jego genetyczna potrzeba, jeśli dochodzi do tego mieszanka rottka- to należałoby wziąć to pod uwagę. Właśnie dlatego,że ludzie mało zwracają uwagi na potrzeby psie, psiaki lądują na bruk. cdn.:)[/QUOTE] Święte słowa!!!! A Fart śliczny i jak się uśmiecha:-))
  11. I ja:-))A fotki jak lubię:-))
  12. Pasujecie do siebie:-))
  13. Ale piękny!!A jaki szczęśliwy!!
  14. [quote name='Norel']Melut jakiś kryzys przeszedł....jakoś tak po telefonie tego niedoszłego domku Mel wszedł w nerw i nawet do domu mi nie chciał wrócic tylko przybity kładł się gdzieś na dworze...musiałam widocznie być podenerwowana czy co? Na razie zafundowałam mu od siebie obrożę ze sznurka na okrągło-może bedzie na niej grzeczniej chodził-nie ciagnie jakos mega ale jednak koncepcja-przy nodze jest mu zdecydowanie dalej obca-owszem luzem, jak sobie w pola idziemy to nawet, nawet, na smyczy-to długą poprosze....[/QUOTE] Bo Mel chce zostac u Was,po co mu jakieś obce ludzie;-)) Dziwne,że ciągnie na półzacisku,powiedz mu ,że nie powinien:-))Może sprawdziłby się łańcuszek zaciskowy. Widzę te zabawy i galopady,fajnie,że tak dobrze się dogadują i motywują nawzajem. Fotki,fotki..poproszę
  15. Co tam u Was,jak Meluś?
  16. Pod jabłonką wygląda prześlicznie!!Zupełnie inny pies,kawał dobrej roboty!! Niechby ktoś odpowiedni w końcu wypatrzył Mela. PS. Zakwitł mi kaktus,hura!!!!!!
  17. Też zaglądam,trzymam kciuki.
  18. Jaki piękny Mel:-)) Wyobrażam sobie co się u Was dzieje,mój 10-ciokilowiec/wykastrowany!!/odwala takie ewolucje na cieczkujących dziewczynach,tak się nabiega ,nawącha,nazaczepia,naskakuje,że pada w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Ciachaj Mela:-))
  19. Fajnie:-))Trzymam kciuki,żeby jakiś mądry,aktywny i kochliwy Ktoś wypatrzył Mela,zabrał do domu,gdzie będą żyli długo i szczęśliwie. I nie na temat-Dagmara,jesteś specjalistką od roślin-macierzanka potrzebuje dużo słońca,czy wręcz przeciwnie?
  20. Kurka,szkoda,że nie mieszkam/sz;-))bliżej,chętnie bym wyspacerowała Mela. No właśnie,też jestem ciekawa,jak/czy się bawią
  21. Zdjęcie cudo,a Mel wyrażnie domaga się kocyka,coby poleżec pod tą piękną też na M;-))
  22. Mogłabym napisac eleborat na temat kradzieży jedzienia,Marysia jest mistrzynią,i uczy Walentynkę i Klementysię/a to pojętne uczennice są:-)) Ktoś będzie miał prawdziwą pociechę z Mela:-))
  23. Widzę to:-)) A docelowy pan/i będzie miał z Mela niezlego przylepca;-))
×
×
  • Create New...