Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Jezu,jak można doprowadzic psa do takiego stanu!!?? Przecież nie ma obowiązku posiadania zwierzęcia,jak się nie chce dbac ,opiekowac-to po co miec Bardzo przepraszam,jakoś mi się ulało Ważne ,że bezpieczny
  2. To samo chcialam napisac. Smutne to okropnie W tej chwili mogę tylko trzymac kciuki-mam ogólny spadek formy w domu
  3. A już zaczynało byc lepiej........... Śpij słodko ,malutki:-((
  4. Dobrze,że Lucky już bezpieczny:-)) Może miec zapalenie pęcherza np.,problemy z kręgosłupem i tysiąc innych przyczyn ,że siusia na ,,siedząco,, Trzymam kciuki za chłopaczka
  5. Też trzymam kciuki i czekam na /dobre/wieści
  6. Mam nadzieję,że teraz będzie już ,,z górki,,
  7. [quote name='ataK']Łapek się napił, w dodatku sam przyszedł do kuchni, kiedy usłyszał, że psy dostały jeść :) Nie zwymiotował i zrobił siusiu.[/QUOTE] I tak trzymac,dzielny chlopaczek:-))
  8. Łapuś -słonko,zdrowiej już...
  9. A dziś jak??
  10. [quote name='tu_ania_tu']Magda bierzemy go na Stowarzyszenie.[/QUOTE] Aniu,założysz mu osobny wątek??bo tu ginie trochę
  11. Buzia przepiękna,a jaki miniasty:-))
  12. Ja pamiętam:-))
  13. [quote name='tu_ania_tu']byłoby cudnie gdyby dogi w zdrowiu i pełni sił chociaż 15 lat żyły[/QUOTE] Byłoby jeszcze cudniej,gdyby śmierc 4-ro,5-cio letniego doga nie stawała się normą
  14. Po Tajgę kolejka powinna się ustawiac:-)) Śliczna dziewczynka a jakie postępy robi
  15. Dzielny,silny chłopak,bardzo się cieszę,że coraz lepiej:-))
  16. Jak maluch??
  17. [quote name='Nano']mam przeczucie że "właściciel" schował gdzieś sunię, aby mieć z niej zysk w postaci szczeniaków... albo coś w tym stylu... :-/[/QUOTE] 8 letnia suka do rozmnażania,to nie jest najlepszy pomysł Czekamy na dobre wiadomości,niech psu się chociaż uda
  18. Oj dobrze,tylko suki szkoda
  19. Oczywista;-),że niepotrzebnie.Tekst skierowany do myślącego czlowieka/nie ten co myśli,że pies adopcyjny wdzięczny ma byc i basta/a takiego potrzebuje Tajga
  20. Żeby nie.......też wyczekuję
×
×
  • Create New...