-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Właśnie na ten temat rozmawiałam z gosciem honorowym wystawy , nawet na ringu honorowym sedziowie rozmawiajac miedzy soba mowili ze nie zwraca sie teraz na takie rzeczy uwagi a powinno , podobnie kolor ringowki powinien byc w kolorze psa . Niestety ja mam ten problem ze jezdżę sama na wiekszosc wystaw , mam chorujacego psa w podrózy wiec jasny dół nie jest odpowiedni . Wole wejśc czysta na ring niz odpowiednio ubrana ale w plamach :cool3:
-
No i dlaczego akurat te piekne kolory sa niedopuszczalne u tt . Jezeli wiąze sie to z czestym w tych kolorach brazowym umaszczeniem nosa to myśle ze moze bylaby szansa na dopuszczenie tego umaszczenia w przyszlosci . U hawańczykow nowy zapis we wzorcu dopuszcza juz brązowe noski .
-
Jak wlos urosnie bedzie bardzo efektowna
-
[URL="http://img80.imageshack.us/i/pict1662.jpg/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3805/pict1662.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img697.imageshack.us/i/sucka3a.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/8549/sucka3a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] nowy nabytek Joli
-
Trzy Białe Bursztynki ( w tym jeden nie calkiem biały :lol: ) [URL=http://img180.imageshack.us/i/1003632.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9788/1003632.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Borysek i Meisi [URL="http://img4.imageshack.us/i/1003630h.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1703/1003630h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] spójrzcie na piękny uśmiech Meisuni [URL="http://img13.imageshack.us/i/1003627b.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8681/1003627b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Ja tez , dawno nie widziałam tak ślicznego miotu . Zdjecia u fotografa po prostu rewelacyjne . Jolka chwal nam sie tutaj swoim szczęsciem a najlepiej zrob juz dla maleńkiej osobny temat w galerii . Szkoda ze nie moge pojechać na wystawę do Warszawy , wytarmosilabym pluszaka osobiscie a tak moge przesłac tylko wirtualne mizianko .
-
Jak tam Asiu po spacerku . ciekawa jestem ile Was sie uzbierało i czy rekord pobity ? Pogoda chyba dopisała tak jak w Polsce .
-
Meisunia na wystawie w Lesznie spisała sie na medal CWC CACIB ZWYCIEZCA , BOB , no ale to hawańczyk . O tybetkach powinna napisać Kasia . Pogoda rewelacyjna , ramionka spiekły sie na raczka , pucharki śliczne , towarzystwo jak zwykle doborowe tybetkowo hawankowo , gryfonikowe wiec dzień w Lesznie uwazam za super udany .
-
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
rodzice replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
to moze spotkamy sie w Poznaniu , w srode Sandra idzie do szpitala tak wiec moze w przerwie miedzy domem a szpitalem wpadne na regeneracyjna kawkę . -
W Lesznie spotkały się 3 hawańczyki , wszystkie z hodowli Białe Bursztynki Pies klasa otwarta Borys Biale Bursztynki -ocena doskonała Zwycięzca , CWC , ( nie jestem pewna co do CACIBa ) - ukończył na tej wystawie uprawnienia hodowlane Suczki Klasa mlodzieży Polly Białe Bursztynki - ocena doskonała , zwycięzca mlodziezy - Polly ukonczyła Mlodzieżowy Championat Polski ! - serdecznie jeszcze raz gratulujemy Klasa pośrednia Meisi Białe Bursztynki - ocena doskonała , Zwycięzca , CWC . CACIB , BOB foteczki będą oczywiscie jak mi koleżanka podeśle .
-
Ja podawałam tak pół godziny przed wyjazdem . Zawsze tez przed planowanym wyjazdem nie karmie suni czyli jeść dostaje tylko w dniu poprzedzającym wyjazd .Jedzie z pustym żoładkiem .
-
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
rodzice replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
Super wiesci - każda opcja idealna . moze uda mi się jeszcze z Jamalkiem przejść na spacerek ? -
Boski Johny jest fantastyczny
-
gratulujemy serdecznie
-
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
rodzice replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
psiaczek prześliczny , będe kibicowała -
wiesz ja podawałam tabletkę jak czekała nas kilkugodzinna podróż więc może to też ma znaczenie . W kazdym razie u mnie egzamin zdała .
-
Meisi najpierw jako mlodziutka sunia dostawała pół tabletki ale potem i tak wymiotowala i jak sie okazalo sunia urosla a dawka byla ciągle taka sama - czyli za mala do wagi pieska . Ostatnio więc dostawała już całą tabletke . Na wystawie nie bylo z nia po leku zadnych problemów , była ozywiona i zachowywała się normalnie .
-
Jolu , serdecznie gratulujemy a maleńkiej Bunti na razie zyczymy radosnego , zdrowego dzieciństwa . Oczywiscie liczymy na liczne foteczki .
-
foteczki z działeczki ;) [URL="http://img535.imageshack.us/i/p1000136q.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9818/p1000136q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img30.imageshack.us/i/p1000152x.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4319/p1000152x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img534.imageshack.us/i/p1000156j.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6550/p1000156j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img263.imageshack.us/i/p10001621.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9717/p10001621.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img227.imageshack.us/i/p1000187o.jpg/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8509/p1000187o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [url]http://img180.imageshack.us/img180/9251/p1000188x.jpg[/url]
-
Meisi choruje , jezdzimy czesto na działke - czyli w celach typowo rekreacyjnych , wet przyjezdza do domu wiec podróz nie kojarzy jej sie z niczym złym . Podawałam cerenie - polecam , pies śpi a po wyjsciu z auta czy pociagu jest żeśki , nie ospały . Nie podaje leku za kazdym razem bo zauwazylam ze mala zwraca jak podrózuje na podlodze czy na kolanach , natomiast kiedy lezy wygodnie z tylu na siedzeniu nic sie nie dzieje . Oczywiscie potwierdzam ze w drodze powrotnej niezaleznie od tego czy to jest podloga auta czy fotel , pies spi i nie choruje .
-
czy my czasami nie jesteśmy na tym samym ringu ?
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
rodzice replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Szukam osoby która robi wizyty przedadopcyjne w Poznaniu (Poznań-Dąbrowa)[/QUOTE] Dąbrowa to zaraz kolo mnie . Jak powiecie co i jak to moge podjechać . -
termin niestety nieodpowiedni