Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Byłam wczoraj w zwiazku w Poznaniu , szkoda ze nie wiedzialam ze potrzebujcie jakies informacji , zapytałabym na miejscu . A co chcecie wiedzieć , moze ja pomogę ? Znajoma ma pare która szuka kudłacza do kochania , juz temat nadany , czekam na odpowiedź .
  2. Zapraszam na mój następny bazarek dla Florka wszystko ręcznie malowane , mojej produkji , zapraszam serdeczne [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217180-ręcznie-malowane-torby-na-zakupy-koszulka-z-portretem-kudłacza-itp.-do-10.11.2011?p=17931759#post17931759[/URL] Porozsyłajcie gdzie mozecie
  3. Ale do piątku nie damy rady tyle uzbierac , chyba ze domek przyjmie a kaskę się dośle
  4. Słuchajcie ja maluje na koszulkach i torbach podobizny psów , może to będzie bardziej chodliwe . Jutro postaram sie coś pomalować to zaraz wstawię nowy bazarek . Ila potrzeba siana na ten hotelik ?
  5. zapraszam na bazarek dla kawalera [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217042-obrazy-biżu-buty-czapki-dla-teriera-tybetańskiego-Florka-na-hotelik-do-10.10?p=17916583#post17916583[/URL]
  6. pierwsze na A a drugie obojetne na jaka literkę ? coś jak Apetyczna Zuzanna ?
  7. kotek śliczny :) jak zaczynasz to super ci idzie .
  8. He he no tak rozum idzie w odstawkę jak sie takie cuda rodzą , a jeszcze jak sie na nie długo czekało to już w ogóle masakra .
  9. hi hi zapraszam serdecznie .
  10. rodzice

    Meisi

    wreszcie mogłam się wyżyć .Juz mam pomysł na następna - zupełnie w innym stylu ale równiez będzie kolorowa . Musze tylko zrealizować to co zamówione i szaleję dalej :)
  11. o przepraszam zegar dogo pokazuje przy moim poscie przed 1 w nocy , potem było tylko kilka poprawek wiec mozna uznać że na fotce tutaj zamieszczonej juz była gotowa
  12. czym to oko malowane ? zapowiada sie super . Ja nad koszulka troche posiedzialam szkic zaczęłam coś koło 18 a skończyłam koło 2 w nocy . Z mała przerwa na spacer z psami
  13. rodzice

    Meisi

    Beatko jedna koszulka juz gotowa , druga na tapecie . Przepraszam ze tak dlugo to trwalo , musze realizowac po kolei . Podaj mi prosze adres na pv A to troszke zwariowana koszulka - jak sie podoba ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1080456n.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6864/p1080456n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. A dziękuję bardzo .Pudełeczko było dla małej dziewczynki i mialo być wesołe - koniecznie chciala hawańczyka chociaż w domu maja tybetkę hi hi - zakochała sie w mojej Meisi a raczej w jej białych szczenieczkach w zeszłym roku . Teraz kończę resztę zamówień i jestem wolna jeżeli chodzi o koszulki . Ostatnie moje dzieło dosc abstrakcyjne jest ale i w tym kierunku chce iść . Arabela zamiast maskotki będzie miała kwiaty przed sobą , tak to widzę .
  15. [quote name='giselle4']prosze zrob bazarek ja tez cos ,,wykluje,, moze jeszcze ktos dolozy bazarek ... i bedzie w dt:) dziekuje rodzice:)[/QUOTE] spoko już nawet coś tam mam uszykowane
  16. [IMG]http://i39.tinypic.com/2zs0etv.jpg[/IMG] Monia mogę tę fotkę wykorzystać jako wzór na koszulki ?
  17. piękne fotki - jesień jest rewelacyjnym tłem dla ślicznego psa :)
  18. Dajcie znać czy potrzebny będzie bazarek na hotelik - chętnie coś przygotuję .
  19. ja jestem zbyt niecierpliwa zeby tak dłubac te wloski jak wy - jestem pełna podziwu dla waszej pracy . Ja dzisiaj machnelam sobie szalonego tybeta na bluzeczce [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p1080456gg.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/508/p1080456gg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. No dobra to i my sie przyznajemy do odmiennego stanu i przyłaczamy do oczekujacych na maleństwa .
  21. Oficjalne gratulacje z powodu powiększenia Mrowiska - Mróweczko byliście z Mrówkiem bardzo dzielni !
  22. Imię dla rodzynka ANCYMONEK
  23. [quote name='PANGEA']ciesze sie, ze sie Wam podobaja. Dziekuje. dzieci basecie na "R" dziewczynka bedzie ROSALINE na pamiatke dozycy o tym samym imieniu :)) [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/294497_2345155982118_1046552319_32643920_999325204_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/294497_2345156062120_1046552319_32643921_1273783525_n.jpg[/IMG] A chlopcy nie wiem, nie mam pomyslu. Zawsze dawalam jakos tak z francuska ;)) Moze [I]Robespierre ?? skoro byla Maria Antonina, a mamusia to Pompadour :)) Narazie padly takei propozycje: [/I]ROSALINE Pangea RANDEZ-VOUS Pangea ROBESPIERRE Pangea RICHELIEU Pangea brakuje jeszcze jednego[/QUOTE] O jakie ładne imiona - u mnie też będzie na R
  24. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215890-Jest-DS-dla-kud%C5%82atego-psa-suki-wygl%C4%85dem-przypominaj%C4%85cego-teriera-tybeta%C5%84skiego"]http://www.dogomania.pl/threads/215890-Jest-DS-dla-kud%C5%82atego-psa-suki-wygl%C4%85dem-przypominaj%C4%85cego-teriera-tybeta%C5%84skiego[/URL] czytałyscie ?
×
×
  • Create New...