Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Tak ludzie którzy przed chwilą ratowali swojego psa z ciężkiej choroby i walkę przegrali mogą mieć obawy i chcieliby psa bez żadnej skazy na zdrowiu . Ja to rozumiem ale nikt nie może przecież dać gwarancji 100 % zdrowia bo nigdy nic nie wiadomo co komu wyskoczy i co kogo zaskoczy . Na szczęście nasza Kamusia jest zdrowa i mamy nadzieje ze taka pozostanie .
  2. a ja ostatnio zeszłam na KOTY ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p1100382f.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6353/p1100382f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/205/p1100383.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3593/p1100383.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/p1100385m.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2580/p1100385m.jpg[/IMG][/URL]
  3. Moje wnuki tez od małego wychowują sie z psami [url]http://www.youtube.com/watch?v=ZnDtkvzgiZU[/url]
  4. napisałam - ciekawe co odpowiedzą
  5. [quote name='sachma']na paragonach jest data - pierwszy jest z 20, drugi z 21 a trzeci z 23.04.2012. Data jest w 5 linijce po lewej. Szkoda, że tak wyszło z domkiem, ale lepiej że informacja dotarła teraz a nie w chwili kiedy Kama już by tam była.[/QUOTE] Mamy następny chętny domek . Musimy z Anią sprawę przedyskutować .
  6. rodzice

    Meisi

    O faktycznie :) ale zleciało . Teraz czekamy na następny etap ich rozwoju .
  7. Dobrze sobie psiaki radzą . Wspaniale że razem chodza na spacerki to tworzy między nimi więź i jak mówi Cesar Millan wtedy tworzy się stado .
  8. rodzice

    Meisi

    Może być . Meisi była kryta w końcu 3 razy mniej więcej co 2 dni . Przy okazji - zapraszam na bazarek dla Kamusi - suni po operacji guzków na listwie mlecznej . Zbieramy na pokrycie kosztów operacji . [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226185-p%C5%82aszcz-r%C4%99cznie-malowana-torba-%C5%BCyczenia-I-Komuni%C4%99-%C5%9Bw-do-30-04?p=18995392#post18995392"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post18995392[/URL]
  9. najlepszy jaki mógł być
  10. rodzice

    Meisi

    no jest już co w ręku trzymać :)
  11. Reklama dźwignią handlu - a tak poważniej to im ja wiecej ludzi widzi tym lepiej , może trafi na swój domek
  12. rodzice

    Meisi

    sprostowanie - to oczywiscie waga z dzisiaj :)
  13. rodzice

    Meisi

    wpisuję wagę według kolejności urodzenia biały samczyk - 420 gr sobolowa sunia - 450 gr Bonusik - 510 gr :crazyeye: Niespodzianka - 510 gr :crazyeye: gratisiki dostałam solidne nie żadna popierdółki :loveu:
  14. :crazyeye: Wierzyć mi się nie chce . Domek zrobił na mnie dobre wrażenie . Piszę to na podstawie rozmów tel i maili . Dlatego trzeba zrobić wizytę przed adopcyjną . Przy okazji zapraszam na kolejny bazarek dla Kamusi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226185-p%C5%82aszcz-r%C4%99cznie-malowana-torba-%C5%BCyczenia-I-Komuni%C4%99-%C5%9Bw-do-30-04[/url]
  15. rodzice

    Meisi

    no i powoli otwierają :)
  16. rodzice

    Meisi

    Biały chłopak ma nosek czarny jak węgielek , tylko Bonusik się ociąga
  17. rodzice

    Meisi

    kluskowate kluski [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/p1100348.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/817/p1100348.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/p1100346z.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4661/p1100346z.jpg[/IMG][/URL] Niespodzianka wietrzy podwozie
  18. Dzisiaj skończyłam malować torbę na bazarek dla Kamusi . Torba takze zakupiona na bazarku , teraz troszkę zmieniona , mam nadzieje spodoba się cioteczkom . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p1100351f.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4954/p1100351f.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='rodzice'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225982-Pies-w-typie-PONa-na-Paluchu%21%21%21?p=18980047#post18980047"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225982-Pies-w-typie-PONa-na-Paluchu!!!?p=18980047#post18980047[/URL] cudo nie pies i raczej hawańczyk niz PON[/QUOTE] ten psiak już ze swoim panem w swoim własnym domku :)
  20. Chipy się przesuwają , może być umieszczony przy karku a przewedrować kolo zadku . Okazało sie w koncu co to za rasa ?
  21. My Wam też życzymy pieknej wspólnej niedzieli . Dzisiaj na spokojnie Florek będzie domek poznawał i okolice . dzie pełen wrazeń przed wami .
  22. Udane adopcje bardzo cieszą . Dzisiaj chyba udało mi się załatwić domek dla psiaka z warszawskiego schroniska . Po kwarantannie pewnie pojedzie do fajnych ludzi . Tez mam nadzieje na stały kontakt z rodziną . Dzisiaj tez Florek pojechał do DS ( tt wyciągnięty ze schronu i przebywajacy w DT ) , i dzisiaj też chyba znalazł sie domek dla suni którą przed swiętami wyciagalam ze schronu w Poznaniu . Aż serce rośnie , oby takich dni było jak najwiecej . I zarazem oby psów w schroniskach było coraz mniej .
×
×
  • Create New...