-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Tak ludzie którzy przed chwilą ratowali swojego psa z ciężkiej choroby i walkę przegrali mogą mieć obawy i chcieliby psa bez żadnej skazy na zdrowiu . Ja to rozumiem ale nikt nie może przecież dać gwarancji 100 % zdrowia bo nigdy nic nie wiadomo co komu wyskoczy i co kogo zaskoczy . Na szczęście nasza Kamusia jest zdrowa i mamy nadzieje ze taka pozostanie .
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
to się cieszę -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
a ja ostatnio zeszłam na KOTY ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p1100382f.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6353/p1100382f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/205/p1100383.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3593/p1100383.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/p1100385m.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2580/p1100385m.jpg[/IMG][/URL] -
napisałam - ciekawe co odpowiedzą
-
[quote name='sachma']na paragonach jest data - pierwszy jest z 20, drugi z 21 a trzeci z 23.04.2012. Data jest w 5 linijce po lewej. Szkoda, że tak wyszło z domkiem, ale lepiej że informacja dotarła teraz a nie w chwili kiedy Kama już by tam była.[/QUOTE] Mamy następny chętny domek . Musimy z Anią sprawę przedyskutować .
-
O faktycznie :) ale zleciało . Teraz czekamy na następny etap ich rozwoju .
-
Może być . Meisi była kryta w końcu 3 razy mniej więcej co 2 dni . Przy okazji - zapraszam na bazarek dla Kamusi - suni po operacji guzków na listwie mlecznej . Zbieramy na pokrycie kosztów operacji . [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226185-p%C5%82aszcz-r%C4%99cznie-malowana-torba-%C5%BCyczenia-I-Komuni%C4%99-%C5%9Bw-do-30-04?p=18995392#post18995392"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post18995392[/URL]
-
najlepszy jaki mógł być
-
sprostowanie - to oczywiscie waga z dzisiaj :)
-
wpisuję wagę według kolejności urodzenia biały samczyk - 420 gr sobolowa sunia - 450 gr Bonusik - 510 gr :crazyeye: Niespodzianka - 510 gr :crazyeye: gratisiki dostałam solidne nie żadna popierdółki :loveu:
-
:crazyeye: Wierzyć mi się nie chce . Domek zrobił na mnie dobre wrażenie . Piszę to na podstawie rozmów tel i maili . Dlatego trzeba zrobić wizytę przed adopcyjną . Przy okazji zapraszam na kolejny bazarek dla Kamusi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226185-p%C5%82aszcz-r%C4%99cznie-malowana-torba-%C5%BCyczenia-I-Komuni%C4%99-%C5%9Bw-do-30-04[/url]
-
Biały chłopak ma nosek czarny jak węgielek , tylko Bonusik się ociąga
-
kluskowate kluski [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/p1100348.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/817/p1100348.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/p1100346z.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4661/p1100346z.jpg[/IMG][/URL] Niespodzianka wietrzy podwozie
-
[quote name='rodzice'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225982-Pies-w-typie-PONa-na-Paluchu%21%21%21?p=18980047#post18980047"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225982-Pies-w-typie-PONa-na-Paluchu!!!?p=18980047#post18980047[/URL] cudo nie pies i raczej hawańczyk niz PON[/QUOTE] ten psiak już ze swoim panem w swoim własnym domku :)
-
Chipy się przesuwają , może być umieszczony przy karku a przewedrować kolo zadku . Okazało sie w koncu co to za rasa ?
-
Udane adopcje bardzo cieszą . Dzisiaj chyba udało mi się załatwić domek dla psiaka z warszawskiego schroniska . Po kwarantannie pewnie pojedzie do fajnych ludzi . Tez mam nadzieje na stały kontakt z rodziną . Dzisiaj tez Florek pojechał do DS ( tt wyciągnięty ze schronu i przebywajacy w DT ) , i dzisiaj też chyba znalazł sie domek dla suni którą przed swiętami wyciagalam ze schronu w Poznaniu . Aż serce rośnie , oby takich dni było jak najwiecej . I zarazem oby psów w schroniskach było coraz mniej .