-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Piszę co widziałam - Pako ani razu nie zamachał ogonem co mnie trochę zdziwiło ale chyba taki już jest bo zachowywał się bardzo swobodnie , nawet po jakimś czasie podszedł do mnie i położył mi łeb na kolanach i poprosił o głaskanie ( nie zdążyła córa zrobić mi fotki w tym momencie a szkoda bo super to wyglądało potem popatrzał mi głęboko w oczy jakby powiedział jest ok ) Po wyjściu na dwór raźnie podbiegł do piłki i zaczął ja sobie podrzucać - czego też nie zdążyłam utrwalić bo aparat już schowałam . Pani powiedziała ze ma takie momenty kiedy baraszkuje jak szczeniak . Pani Kasia opowiadała mi ze zostawia go samego w domu maksymalnie na 3 godziny ze względu na chorobę - stara się go mieć zawsze na oku . Jeżeli ma wyjechać z domu na dłuzej to albo go zabiera ze sobą albo organizuje mu opiekę swoich rodziców . Co do chudości - no gruby to on nie jest fakt ( ten drugi pies jest chudszy ) ale też nie wygląda na zagłodzonego . Tak jak pisałąm Pako mi wygląda na wyluzowanego starszego pana mającego luzacki stosunek do otoczenia . Zwróciłam uwagę na jeszcze jeden fakt - kiedy p.Kasia poszła na chwilkę na pietro Pako stanął jak wryty przy schodach , nadstawił uszu i nie spuszczał wzorku ze schodów . Zagadywałam go ale nie reagował - ważne było tylko to ze jego pani jest na górze . Wydaje mi się ze to swiadczy o tym ze jest silna więź miedzy nim a jego panią i raczej nie ma z jej strony krzywdy , pomimo tego że jednak regularnie go kuje pobierając krew i robiąc zastrzyki . Przyczepiłabym się tylko do wagi haskiego i nawet o tym powiedziałam ale podobno teraz bardzo intensywnie linieje ( fakt widziałam kłębami wychodzące kłaki ) i wygląda jak goły pozbawiony gęstego futra . No ale też go macie na fotkach to oceńcie same bo ja nie wiem jak wygladał przedtem . W każdym razie haski bardzo łagodny , podobnie jak Pako towarzyszył nam cały czas , leżał pod stołem jak piłyśmy herbatkę . Nawet często wtrącał się do rozmowy - ten pies gada :) Widać ze te akurat psy żyją ze soba w zgodzie - według zapewnień cała siódemka takze . Czy powrót do schroniska byłby lepszy - odpowiem stanowczo nie !
-
Pako nie smierdzi , jest po kąpieli i po czesanku - podobno był bardzo grzeczny [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/p1120262b.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1660/p1120262b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/p1120265s.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9503/p1120265s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/p1120266.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2174/p1120266.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p1120268.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5403/p1120268.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/p1120270l.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/401/p1120270l.jpg[/IMG][/URL] widziałam tylko 2 psy - reszta odzywała sie za drzwiami [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/p1120272.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/720/p1120272.jpg[/IMG][/URL]
-
Jestem już . No więc tak . Pako ma się dobrze , to wyluzowany , starszy pan , czujacy się w domu swobodnie - widać ze w nim mieszka . Szczerze to go nie poznałam patrzac na stare fotki . Dość długo rozmawiałyśmy , pani opowiadała mi o walce z cukrzycą , sposobami pobierania krwi , o diecie ( gotuje mu ), o spacerach . Przy okazji przypomina się o książeczkę zdrowia Pako bo nieraz podróżuje z nim koleją i książeczka byłaby wskazana żeby miał swoją . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/p1120249n.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8562/p1120249n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/p1120250w.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5449/p1120250w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/p1120252.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2906/p1120252.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p1120254q.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/61/p1120254q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/p1120256le.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9927/p1120256le.jpg[/IMG][/URL]
-
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
rodzice replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
na to właśnie liczymy -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
bardzo mi się podoba twój pomysł , super to cieniowanie . Jak duze mialas te płótna ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
chyba skończyłam - czekam na opinię zamawiającego i na waszą [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/p1120239o.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3589/p1120239o.jpg[/IMG][/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
następny etap - jak dobrze pójdzie dzisiaj koniec - mam wenę :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/p1120236.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7046/p1120236.jpg[/IMG][/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
czym to malowane ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
no to zaczęłam sadzić te tulipany [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p1120234.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3488/p1120234.jpg[/IMG][/URL] -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
rodzice replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
Aniu obydwa cuda juz u mnie na stronie - może ktoś wypatrzy . Ten drugi ma cudne umaszczenie .Wystarczy wyczesać , wykapac i na salony ! A jak sie przenosi wątek ? -
DAŁAM CHŁOPAKÓW NA MOJA STRONĘ SPORO OSÓB TAM ZAGLĄDA - MOŻE KOMUŚ WPADNĄ W OKO TYLKO BYŁOBY SUPER PODAĆ TAM JESZCZE KONTAKT DO KOGOŚ Z KIM MOŻNA W TEJ CHWILI KONKRETNIE ROZMAWIAĆ GDYBY KTOŚ CHCIAŁ ICH ADOPTOWAĆ [url]http://www.teriertybetanski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=4[/url]
-
następne cudo w Nowym Targu - rewelacyjne kolory ! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/2afz6yx.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6852/2afz6yx.jpg[/IMG][/URL]
-
Zauważony najpierw na FB , potem na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page27[/URL] Piękne kudłate mordy ze spojrzeniem chyba jeszcze pełnym nadziei . Robocze imię FILIPEK [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/2yttfilipekut1.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img338/4166/2yttfilipekut1.jpg[/IMG][/URL] oraz OLI [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/14t9foli7n.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img13/9881/14t9foli7n.jpg[/IMG][/URL] więcej fotek na drugiej stronie wątku Tutaj ogólny wątek schroniska na dogo i fotki psiaków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page29[/url] Pieski nie wykastrowane ! Mamy ogromna nadzieje pomóc chłopakom, wyciągnąć ich z tego więzienia , doprowadzić włos do porządku i znaleźć najfajniejszy dom na świecie . Psy przebywają tam bez kontaktu z człowiekiem , nie dotykane , nie wyprowadzane na spacery . Pomóżcie proszę . Psiaki w tej chwili przebywają w schronisku w Nowym Targu . [URL]http://www.pieski.nowytarg.pl/onas.htm[/URL]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
a ja w sprawie tych filmików - pokazesz ? -
Ok to tak jak znasz DT to pytaj a ja już rozpytuję o ślicznotę , czekam na kontakt z kim moge porozmawiac na jego temat . Jak będą informacje na temat psiaka i chętny Dt to trzeba będzie ustalić w jaki sposób go przetransportować i za ile . Tutaj już wchodza w grę bazarki i dobre duszyczki wspomagajace . Ale nie będziem zaśmiecać Kamusiowego wątku - pisz do mnie na PW
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
co mam powiedzieć - aż dziób sie uśmiecha . Pięknie -
one chyba sznurkami powiązane od tyłu za ogony że tak cudnie siedzą hi hi A to moje hawankowe wisusy - została mi dwójeczka - teraz maja 2,5 miesiąca [url]http://www.youtube.com/watch?v=1Qwr9poWUBg[/url]