-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
[quote name='rodzice']No to zdaje się że jesteśmy po skoku progesteronu ob dzisiaj mamy 4, 79 a pobieraliśmy rano krew . Pojedziemy do krycia w czwartek . Pierwsze krycie w czwartek wieczorem , potem piątek i sobota . Chyba bedzie dobrze jak myślicie ?[/QUOTE] my już po kryciu - Sunia która do tej pory miała problemy z zaakceptowaniem partnerów tym razem stała jak wmurowana z ogonkiem na boku . Krycie w czwartek i piątek . Teraz czekamy na wyniki
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
rodzice replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ale śliczne focie . Kaja nie miała problemu z przestrzenią ? Pilnowała się Was ? -
u mnie jest wszystko ok , to może podam linka [url]http://www.flickr.com/photos/alexgoldi/sets/72157631543385938/[/url]
-
Nikhita została mamusią . Oto cała rodzinka w komplecie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/26004344138981590231436.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img221/3492/26004344138981590231436.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Neredie']Jutro szczeniaczki Tyci (terier pszeniczny) skończą 3 tyg (wolnych jest jeszcze 2 chłopców), więc prezentuje najnowsze zdjęcia trójki z nich: RÓŻOWY CHŁOPIEC [URL="http://naforum.zapodaj.net/86412f151861.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/86412f151861.jpg[/IMG][/URL] BRĄZOWA DZIEWCZYNKA [URL="http://naforum.zapodaj.net/617976fe317f.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/617976fe317f.jpg[/IMG][/URL] CZERWONY CHŁOPAK [URL="http://naforum.zapodaj.net/36385aacc32f.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/36385aacc32f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] rzadka rasa - moją Akirę kiedyś weterynarz pomylił z terierem pszenicznym . Oby szybko znalazły najlepsze domki
-
[quote name='Riannei&Garshii']Minął nam tydzień od randki, Gasiu już coś ma ciekawe apetyty, oby to była oznaka ciąży! Ah, no i my też życzymy spokojnych porodów.[/QUOTE] szybko - u nas najprędzej po 2 tygodniach
-
śliczny , uśmiechnięty pychol !
-
szukam łagodnego , młodego posokowca lub gończego dla małżeństwa z synem . Domek , kawałek ogródka , las pod nosem do spacerów .
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
rodzice replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Byłam w tym roku w Pogorzelicy . Pozdrów morze ode mnie . Jak ja tam gościłam niestety nie było zbyt ciepło i padało co chwila . Wam życzę cudownej pogody i spokojnego wypoczynku . -
dla kolegi szukam posokowca ( samca ) , młodego ( chcieliby do roku ) kochającego dzieci ( mają syna - podstawówka ) . Kiedyś miałam posokowca , stąd ich miłość do tej rasy .
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
rodzice replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A ja trzymam kciuki za najlepszy domek dla Kajuni , oby miała takie szczęście jak Kamusia -
Ale mam psy przy furtce które wcale nie interesują się jej zadkiem , suka nie odgina ogona , inne suki na nią nie reagują , według obserwacji nic się nie dzieje . Przegladałam internet i oto co znalazłam cyt " W celu ustalenia dni płodnych należy uchwycić moment wzrostu poziomu progesteronu powyżej 5 ng/ml, co wyznacza nam dzień owulacji. Dni płodne wypadają 2-4 dni później i wtedy wysokość poziomu progesteronu nie ma już znaczenia."
-
No to zdaje się że jesteśmy po skoku progesteronu ob dzisiaj mamy 4, 79 a pobieraliśmy rano krew . Pojedziemy do krycia w czwartek . Pierwsze krycie w czwartek wieczorem , potem piątek i sobota . Chyba bedzie dobrze jak myślicie ?
-
do samca mam jakieś 9 godzin drogi przy sprzyjających warunkach . Generalnie kryta była koło między 14 a 20 dniem w poprzednich ciążach
-
mamy dzisiaj 15 dzień cieczki - progesteron 2,65 jak myślicie kiedy wykonać następne badanie - jutro czy pojutrze . Suka zero zainteresowania samcami , owszem pobawilaby się strzegąc swoich tyłów i tyle . Ogona nie odchyla .
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
rodzice replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
na ostatniej fotce bardzo podobna do mojej Akiry . A czy odda , czy nie odda ? Przerabialiśmy ten temat przy Kamusi prawda Aniu ? -
Miód na moje serce . A niech pokaże co potrafi a ty Kero pstrykaj ile wlezie a może przy okazji jakiś filmik ?
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
rodzice replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Pokazywałam wczoraj mężowi jej zdjęcie ze schroniska i aktualne . zwróciliśmy uwagę na jej oczy . Aniu jestes wielka bo dzięki Tobie w tych biednych , smutnych oczach pojawił się blask . -
Będzie wystawiany czy pokarze się na agility ? Już się cieszę na fotki .
-
nikt się nie odzywa a szkoda liczyłam na jakąś foteczkę mojego " Sreberka " A teraz mamusia po dzisiejszej kąpieli , dosycha na kanapie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/p1130619.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5112/p1130619.jpg[/IMG][/URL]
-
gratuluję bardzo ! A u nas 12 dzień cieczki i progesteron spadł odrobinę mamy teraz 1,81 . Następne badanie zrobię dopiero w poniedziałek . Myślę ze ze spokojem możemy poczekać bo po obserwacji mojego stada widzę że jeszcze mamy czas . U mnie suki kryją się wzajemnie z podobnym zaangażowaniem jak samce :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
jarolina - konik super , podoba mi się bardzo -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
he he wcale wcale ta kluska