Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Dzisiaj wróciłam z wakacji a w środe ide do szpitala ( operacja ) , mieszkam w Przeźmierowie . Jak dacie mi namiary to poniedziałek . wtorek mogę zrobić wizytę :)
  2. mój wet twierdzi ze olej z pestek winogron i lniany jest tez odpowiedni
  3. rodzice

    Meisi

    Jej domowe imie to Suzi . Czekam jeszcze na fotki Sreberka i Śnieżka .
  4. Teraz spojrzałam na twój awatar - matko jaki Zuki jest podobny !
  5. rodzice

    LUNA i PRADA

    proponuję na dietę marchewkowa przejść a do kąpieli tylko wywar z łusek cebuli :)
  6. fotkę do jutra ja mogę ci wstawić
  7. No ta ja też się pochwalę - moja Akira została po raz kolejny babcią . Tym razem wnuczęta mieszkają dość daleko bo w Norwegii [url]http://tibetanskterrierbergen.com/[/url]
  8. Pewnie że cukiereczek :)
  9. A tak w ogóle to bardzo mi się podoba :)
  10. A i jeszcze dziwna mi się wydaje paszcza psa - taka ziejaca pustką jama - ale może to tylko moje odczucie ?
  11. McDzik a może trochę granatu i fioletu w górnych rogach - takie postrzępione ciemne chmury poprzetykane czerwienią ?
  12. rodzice

    LUNA i PRADA

    U mnie tak było z tybetami hi hi
  13. rodzice

    LUNA i PRADA

    U mnie jeszcze telefony dzwonią - mogłabym podesłać jakiś domek . Cieszę sie ze wszystkie już mają domki .
  14. rodzice

    Meisi

    A jeśli chodzi o koty to szara kocia mama dzisiaj miała zabieg sterylizacji - nie bedzie juz nikomu robiła niespodzianek ( to dzika kotka która sie u nas wykociła ) . Szukamy dla niej domu - to tak nawiasem :) Jest młodziutka , może nie ma roku nawet .
  15. rodzice

    Meisi

    Sweet Surprise - fotki z nowego domku . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc06401f.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1554/dsc06401f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/dsc06551b.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3373/dsc06551b.jpg[/IMG][/URL]
  16. rodzice

    LUNA i PRADA

    [url]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/8024_264664713635216_581312358_n.jpg[/url] matulu to miłość od pierwszego wejrzenia ! Tę bym sobie zostawiła . wszystkie macie zarezerwowane ?
  17. i dobrze że wzorujesz się na czymś . Ćwicz kiedy tylko możesz . Ja też tak zaczynałam :)
  18. raz w tygodniu ma szansę jak pojedzie w bardziej cywilizowane miejsce :lol: ten dzień ma nastąpić jutro podobno :evil_lol:
  19. Fakt - malowałam na podstawie fotki mojej suni ale generalnie można podpiąć kilka ras kudłatych . Jak nie ma całej sylwetki to mordki są bardzo podobne np hawańczyk , beardet collie itp .
  20. nowy wzór na koszulki - na razie tylko na papierze [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/obraz074t.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9568/obraz074t.jpg[/IMG][/URL]
  21. Przygotowania do wyjazdu motocyklowego idą pełną parą - koszulki indywidualne z własnym motorem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/p1120295k.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9679/p1120295k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p1120294.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1364/p1120294.jpg[/IMG][/URL] Ta dla mojego Darka - nie wiem czy dla siebie też zrobię - nie lubię powtarzać wzorów nudzi mnie to . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/p1120299b.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9497/p1120299b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p1120298g.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4738/p1120298g.jpg[/IMG][/URL] a to mój projekt na koszulki dla całej grupy - te będą drukowane . Jeden z kolegów jedzie sam wiec dla niego bez baby [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/balkanz.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7961/balkanz.jpg[/IMG][/URL]
  22. Dorota ma bardzo ograniczony dostęp do netu . Niedawno u nich byłam , widziałam , miziałam WSZYSTKIE stwory kudłate i nie tylko ;)
×
×
  • Create New...