Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. mam takie właśnie 50 kolorów - zachwycona nie jestem bo czasami trafiam na tak ostre że drapią mi papier ale tragedii też nie ma . Jednak drugi raz bym ich nie kupiła .
  2. Napisałam do Ciebie ze 3 razy , ale wszystkie PW gdzieś zeżarło po drodze bo niby wysłane ale w wysłanych śladu brak :mad: Zuki ślicznie wychodzi na foteczkach - oczka diabelskie aż lśnią spod białego futerka . Tak a propos to proszę wybielaczem łatek przy oczkach nie przemywać ! I psa karmić proszę karmą psiową a nie dywanikami czy papciami domowymi bo to bardzo tuczące jest jak widać :lol: Przygotowywać tez proszę do noszenia na szyjce ringówki bo wystawa we Wrocławiu oczywiście zaliczona być musi . Aspołeczna pańcia ( raczej nie zauważyłam symptomów aspołeczności ) niech łapie na ten kudłaty magnesik co się da - znajomości psich sympatyków nigdy za wiele .
  3. rodzice

    LUNA i PRADA

    Trochę mnie nie było , weszłam z nadzieją na nowe foteczki a tu cisza . Dalej poprawiać mi się !
  4. Przepraszam że się nie odzywałam , nie było mnie tydzień , teraz mam problemy ze zdrowiem - na razie zakaz prowadzenia auta - jak długo nie wiem . Muszę dojść do ładu sama ze sobą , potem mogę raz po raz Pakusia odwiedzać .
  5. świetna fotka [url]http://img855.imageshack.us/img855/4829/dsc08659w.jpg[/url]
  6. Agnes - wielki szacun , za cierpiliwość , za determinację i za miłość do Florka .
  7. Coś już wiadomo na temat naszych kudłaczków ?
  8. rodzice

    LUNA i PRADA

    Boziu - porywam tę całą czerwoną !
  9. Pako ma codziennie rano badany cukier , potem w ciagu dnia jak sie robi osowiały to równiez - nie raz kilka razy dziennie . Według zaleceń weta rano dostaje kanapkę z białego pieczywa z szyneczką - ponoć to dobre na cukier . Wszystkie czynnosci zwiazane z chorobą Pako znosi dzielnie i nie broni się chociaż pobranie krwi przyjemne nie jest . Żywiony jest gotowanym nie granulkami .
  10. A i jeszcze jedno - Dorota ma teraz samca u siebie w stadzie w zwiazku z tym też wolałaby mieć na Dt suczki .
  11. no właśnie o to chodzi ,ze nadal nic nie wiemy , nawet czy to na bank pies czy suka . Na tt w potrzebie jest juz zapytanie o tego drugiego psiaka a ja nie wiem co odpowiedzieć . Co do Doroty to oni sa w trakcie przeprowadzki do nie całkiem wykończonego domu . Muszą się najpierw sami ogarnąć dopiero potem moga pomyśleć o Dt . Właśnie rozmawiałyśmy na ten temat . Tak więc na razie ten domek odpada . Ja kochani jestem w lipcu prawie nieobecna ( kilka dni w połowie lipca z dostępem do netu ) więc na razie za dużo nie pomogę . Jeżeli będą jakieś wieści o psach to proszę umieszczacie je tutaj , fotki również bardzo wskazane - będzie nam dużo łatwiej cokolwiek zdziałać .
  12. no właśnie zadaliśmy pytania dotyczące tego psiaka - chcemy go wyciągąć ze schronu i n razie umieścić w DT . Na razie nic nie wiemy .
  13. Tak Pako wygląda na zadowolonego i spokojnego .
  14. a kwiaty podobne bo moja kuzynka stwierdziła ze śliczne te magnolie takie jak żywe - niestety to miały być tulipany hi hi
  15. przykro mi nie widziałam tych pozostałych psiaków - puli rozpoznam bo Dorota hoduje ( ten drugi potencjalny DT ) Jechałam na wizytę poadopcyjną w sprawie Pako i raczej chyba nie miałam prawa żądać pokazania pozostałych psów . Jedynego którego widziałam poza Pako oceniam jako za chudego ale nie widziałam w jakim był stanie przed umieszczeniem w tym DT i nie wiem czy mu się właśnie polepsza czy pogarsza . Pako był ok - w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej jak na swój wiek i chorobę .
  16. nikt nie ma uwag do mnie ? moi znajomi twierdzą że zbyt ponury , że poprzedni ładniejszy był
  17. wydaje mi się ze przy wzmożonej kontroli mogłoby sie udać ale też mam mieszane uczucia bo jeden psiak bardzo chudy ale ja nigdy nie widziałam wyliniałego huskiego więc mogę się nie znać czy chudy czy nie .
  18. [quote name='ewu']Kibicuję Pako. Teraz wyglada fajnie:) Szkoda ,że nie było reszty piesków, husky niestety bardzo chudziutki ....[/QUOTE] Tak Pako wygląda lepiej , huski ma boki zapadnięte .
  19. jaki cudny pióropusz hi hi
  20. Do hotelu w którym dzisiaj byłam mam koło 30 km w jedna stronę . Teoretycznie mogłabym tam co jakiś czas podjechać i skontrolować . Nowy dom kolezanki jest kilka ulic ode mnie .
  21. Kontrowersyjny bo są zarzuty wobec pani Kasi Zreszta poczytaj sama [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225002-Pako-w-swoim-wspania%C5%82ym-domu-%29Dzi%C4%99kuj%C4%99-Wam-kochani-bez-Was-by-sie-nie-uda%C5%82o/page17[/url] Chcę zeby wszystko od początku było jasne i zebyśmy razem podejmowali najlepsze decyzje . W obwodzie mam jeszcze być moze dom mojej kolezanki ( też płatny ) z tym ze ona dopiero się do niego wprowadza , działka jest nieogrodzona . Jeszcze z nią nie rozmawiałam na temat tych konkretnych psów ale rozmawiałyśmy ze zrobi tam hotel . To dziewczyna juz zaprawiona od lat w DT - pomogła bardzo wielu psiakom [url]http://www.zkorczowki.pl/puli_dt.html[/url]
  22. mam chętny DT na obydwa psiaki ( 250 zł miesięcznie z wyżywieniem za sztukę ) Byłam dzisiaj sprawdzać pewien hotel dla psów i zadałam pytanie . Z tym ze hotel kontrowersyjny - dlatego byłam tam na kontroli . Wszystkie 7 psów żyje , mieszka w domu , mają od groma ruchu i spacerów , pani zajmuje sie wyprowadzaniem z traumy trudnych przypadków .Nie moglibyśmy liczyć chyba na super pielęgnację włosa przez panią . Jechałam tam sprawdzić pewien konkretny przypadek - nie miałam zastrzezen . Podobno psy będace własnoscią tej pani sa pokołtunione i nie czesane - zresztą sama przyznała ze tylko latem je scina na łyso potem przez rok odrastają . Można byłoby spisać umowę i zlecić np wizytę u fryzjera co 2 miesiace i nasze psiaki byłyby jako tako wyprowadzone . to ten hotel [URL="http://www.facebook.com/pages/Centrum-Resocjalizacji-i-Rozwoju-Psów-SABA/155115727917366"]http://www.facebook.com/pages/Centrum-Resocjalizacji-i-Rozwoju-Psów-SABA/155115727917366[/URL] na razie to jedyny który wyraził chęć pomocy .
×
×
  • Create New...