Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. no na to wygląda ze za szybko te ogłoszenia wyszły bo faktycznie nic nie wiemy . W kazdym razie ja . Rozmawiałam dzisiaj kilka razy z panem który jest zainteresowany jednym z psiaków , wyjasniłam sytuację . Ma napisać na podanego maila .
  2. słuchajcie miałam pierwszy telefon , powiedzcie mi co mam mówić . do kogo konkretnie kierować ? W jakich godzinach - nic nie wiem . Pomocy !
  3. Ale jest już poprawa bo dzisiaj w nocy śniłam ze maluję :) mało tego obmyśliłam sobie nowy wzór na obrazek który moim zdaniem jest nieudany . Troszku go przerobię .
  4. szkoda że nie ma tam wolontariatu . Gdyby tylko je wykąpać to byłyby cudeńka .
  5. No już lepiej hi hi . A mnie nich ktoś w zadek porządnie kopnie bo lenia mam nieznosnego . Płótna leżą a ja tylko sie obżeram .
  6. Aniu pięknie - nic dodać nic ując . tylko może dodajmy gdzie w tej chwili psy się znajdują
  7. zwłaszcza że nadal nic o nich nie wiemy
  8. ja też myślę o znalezieniu takiego większego polarka którego nikt nie będzie chciał i dlatego będzie taniutki :) Polarek będzie chyba najlepszy bo nie pruje się i cieplusi
  9. poszukaj po lumpeksach
  10. [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=356955644383164&set=a.344454925633236.81385.171689169576480&type=3&theater[/URL]
  11. a co wy na taki pomysł ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/52347035695564438316420.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img641/7273/52347035695564438316420.jpg[/IMG][/URL]
  12. dog i zebra śliczne . Justa co tak krwiście ? Aż mnie dreszcz przeszedł jak zobaczyłam te twoje poranione psiaki - akurat temat dla mnie hi hi bo jestem po operacji i tak się mniej więcej czuję jak te psiaki .
  13. będziemy trzymać kciuki za pierworódkę
  14. [quote name='black_sheep']A ja zaklejam koperty bąbelkowe białą kartką z drukarki i mam nówkę. Robię tak od lat i nie liczę nigdy za pakowanie. Cała rodzina i znajomi zbierają mi te koperty;) Polecam, bardzo fajny sposób, tani i jaki eko:)[/QUOTE] masz racje - super pomysł , zresztą kiedyś dostałam taką przesyłkę - w niczym mi taki sposób nie przeszkadza
  15. farby są w takich pojemniczkach jak tusz , oczywiście w stanie płynnym . Maluje się na papierze do akwareli i podbnie jak akwarele zachowuję się na tym papierze . Jedyny mankament - ciężko schodzą ze skóry - pobrudziłam rece , myłam po godzinie i miałam spory problem
  16. piękne . Nadaje się na koszulkę super . A ja wczoraj próbowałam nowej techniki na kółku . malowałam farbami ( cholerka nie pamiętam jak to się nazywa - może ktoś podpowie ) coś takiego jak tusz , w różnych kolorach , a maluje się jak akwarelami . Szkoda że nie zabrałam pracy do domu bo fajnie wyszło . Według mojej instruktorki wyszedł zaczarowany ogród . Może jak nie zapomnę wezmę do domu i zrobię fotkę
  17. No to pamięć jeszcze dobra bo na tej plaży gdzie jest ta rzeczka byłam 25 lat temu z synkiem ( teraz to już stary koń ) . Mieszkaliśmy w Sandrze ( dzięki temu moja córka ma tak na imię ) W tym roku też odwiedziłam to sanatorium ( podpatrywałam gwiazdy grajace w tenisa ) ale na plaży nie byłam . Mieszkaliśmy teraz w Niechorzu .
  18. poznaję to miejsce [url]http://www.empikfoto.pl/albumy4/341951/1588728/previews/55635618_img_0192.jpg?1348161767[/url] to gdzieś niedaleko sanatorium " Sandra " w Pogorzelicy prawda ?
  19. docha masz pełną skrzynkę
  20. właśnie dzisiaj słyszałam w radiu - masakra !
  21. rodzice

    Meisi

    na spacerku też koniecznie trzeba sprawdzić czego terierki w ziemi szukały [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1130778d.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img7/1585/p1130778d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/p1130771001.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img713/7135/p1130771001.jpg[/IMG][/URL]
  22. rodzice

    Meisi

    mam kilka fotek ale Meisi jest tak malutka na tle budynku że prawie jej nie widać :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/p1130751.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img844/9529/p1130751.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/152/p1130758.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img152/820/p1130758.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/p1130766.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img600/810/p1130766.jpg[/IMG][/URL] wszędzie była , wszystko sprawdziła , kiełbasek pilnowała :)
  23. rodzice

    Meisi

    Meisiok na budowie wszystko trzeba sprawdzić , wszystko obwąchać [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/p1130763.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img560/1089/p1130763.jpg[/IMG][/URL]
  24. rodzice

    LUNA i PRADA

    normalnie jak w sklepie z zabawkami . Oj będzie bek ! [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384227_280996935335327_1452673898_n.jpg[/url] jestem rozpłynięta , roztopiona . Kocham czarne ale te wasze to po prostu poezja
  25. tak śliczne są , szkoda że wyjaśnieją . Mogłyby takie zostać nie ?
×
×
  • Create New...