Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Gratuluję babciom ! Czekam na foteczki . A dlaczego cesarka ? Za duże były dzieciaczki czy akcja porodowa słaba ?
  2. [quote name='Neredie']Skoro poprzednia cieczka była jej pierwszą, czy to oznacza, że kryjecie ją przy drugiej? Jak dla mnie to trochę wcześnie, ale proszę zdementować moje podejrzenia.. jeśli są blędne[/QUOTE] Druga cieczka nie musi oznaczać tego że sunia jest za młoda . Moja cieczki ma co kilkanascie miesiecy
  3. rodzice

    Meisi

    dawno się nie odzywali - muszę się przypomnieć
  4. no to macie kolejną spokojną noc
  5. Będę polecała moim warszawiakom :)
  6. U nas na wsi psiej fryzjerce pokazywałam jak sie psa czesze . Niestety jakiś czas ze wzgledu na stan zdrowia nie mogłam się sama nimi zając . Jak mi córa przywiozła psa z tzw salonu SPA dla psa to zwlokłam sie z łoża bolesci i osobiscie sie pofatygowałam ech szkoda gadać . Tanio i fatalnie . Dobry fachowiec na wagę złota .
  7. No i co nic nie piszą ? Były ? A jak były to jak było ?
  8. A co z zainteresowanym domkiem z Wrocławia ?
  9. [quote name='lider6666'][IMG]http://imageshack.us/a/img607/152/szkicxd.jpg[/IMG] Witam :) dawno tu nie zaglądałam. Wasze prace sątakie śliczne że brak słów :loveu:. Dodaje przed cwilą skońzony szkic ( dopiero się ucze . I chyba niezbyt mi to wychodzi ;/ )[/QUOTE] wydaje mi się że robisz za mocną kreskę , rysuj delikatnymi ruchami , nie naciskaj tak mocno .
  10. Ptysiaczku czym to malowane ? Bo to chyba nie jest ołówek prawda ? Chylę czoła bo jak żywe .
  11. żałowałam że aparatu nie wziełam bo suczydła amoku w lesie dostały - byłyby szalone fotki
  12. my też dzisiaj byliśmy na grzybkach na naszej działeczce było dośc sucho ale coś tam nazbieraliśmy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/p1130865.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img528/9002/p1130865.jpg[/IMG][/URL]
  13. Dziewczyny wy tak serio ? :crazyeye: Ja to strasznie krytyczna jestem w stosunku do siebie . Ale baaardzo , bardzo dziękuję z miłe słowa . Z tym większą chęcią zabiorę się za płótna . Tak u Meisi zdecydowanie oczy zrobiłam za wysoko ale tak to jest jak maluje sie bez wcześniejszego szkicu .
  14. no coś ty ! Miło mi bardzo ale to czysta amatorszczyzna tylko .
  15. A więc tak - tym malowałyśmy [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/mojeprace16.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img824/8307/mojeprace16.jpg[/IMG][/URL] a to efekt eksperymentu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/p1130847001.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img543/4610/p1130847001.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/p1130856x.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img19/4913/p1130856x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/p1130850.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img37/1105/p1130850.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/p1130851d.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img195/4359/p1130851d.jpg[/IMG][/URL] a tutaj muszę poprawić oczy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/p1130853.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img809/9024/p1130853.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  16. Ale on wygląda na niższego , łapki wydają się krótkie .
  17. boksy moze i maja czyste , psy nie są głodne ale nie maja kontaktu z człowiekiem i dziczeją . A kudłate w opłakanym stanie , odchody poprzyklejane do kłaków , sfilcowane - ech .
  18. Agata mówiła że prywatne . Własciciele nie pozwalaja na dotykanie psów . Gdyby można je było chociaz zabrać na spacer już byśmy coś więcej wiedzieli o psie .
  19. piękny ten Elvis . Szkoda że leciwy , trudno o domki dla starszych psów .
  20. Tez rozmawiałam z ta panią . Miała identycznego hawańczyka jak Filipek . Faktycznie brzmiała bardzo sympatycznie . Zalezy jej bardzo aby piesek był w miarę młody , chcieliby trochę sie nim nacieszyć zwłaszcza ze bardzo przeżyli śmierć poprzednika . Słuchajcie , dzisiaj na spacerze opowiedziałam mojej sasiadce o tym schronisku i psiakach . Iwona jutro wyjeżdza do Australii więc to był nasz ostatni spacer . Wieczorkiem przyszła do mnie i przyniosła 200 zł na psiaki . Bardzo sie przejęla losem psów , zwłaszcza ze jej mamie załatwiłam pieska i kotka z adopcji i sa to cudowne zwierzaki . Tak więc mamy w puli 200 zł które możemy wykorzystać jak będzie potrzeba .
  21. To trzymamy kciuki . Moja dzisiaj teoretycznie w 14 dniu ciąży , wczoraj wymiotowała , więc mam nadzieję :)
  22. Rozmawiałam z Agatą a Agata z panem którego numer jej podesłałam . Wyszło chyba nieporozumienie bo pan był przekonany ze rozmawiamy na temat 8 tygodniowego szczylka . W ogłoszeniu ponoć było napisane ze to 8 tygodniowe , przypuszczam ze albo pomylił ogłoszenia i zapisał sobie mój numer przypadkiem albo gdzies tam faktycznie krazy takie ogłoszenie z moim numerem telefonu . Wieczorem ma mi pan przesłac linka z tym ogłoszeniem - zobaczymy .
  23. Pan jest zainteresowany Olim . Mówił mi skad jest ale nerwów nie zapamiętałam - numer do niego mam .
  24. Na stronie schroniska jest tylko kilka fotek , generalnie nie możemy nawet stwierdzic ze te psiaki nadal tam są . Może powinnismy w ogłoszeniach dac jeszcze namiary na schronisko jak myślicie ?
×
×
  • Create New...