-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
dziękuję za radę - następny obraz to słoneczniki . wszystkie rady bardzo dla mnie cenne -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Jarolina']Rodzice - mi najbardziej podobał się oryginał:loveu:, szkoda, że musiałaś go przerabiać :roll:[/QUOTE] to pechowy obraz - kolezanka która go zamawiała długo wybrzydzała a na koniec kiedy już obraz został odebrany notabene przez jej męża który do tej pory o niczym nie wiedział - małżeństwo się pokłóciło i nie rozmawiaja ze sobą już kilka dni . Mój obraz miał zawisnąc na scianie na której do tej pory wisi reprodukcja kupiona przez teściową kolezanki :diabloti: -
[quote name='rodzice']moja znajoma kryła kilka godzin po wyniku progesteron 58 . Suka bardzo chętna . Jeden samiec zero reakcji , pojechali do drugiego pokrył bez problemu . Jak sadzicie bedzie cos z tego ?[/QUOTE] sunia jest w ciąży - dam znać ile się urodzi na razie połowa ciązy
-
mnie też się najbardziej podoba . Te butelki z rózowymi kwiatami to butelki z winem oryginalnie zamkniete ( ze sklepu :eviltong: ) będą prezentem dla kogoś zamiast bukietu kwiatów . Tak ostatnio robię - myślę ze i ja bym się ucieszyła z takiego bukietu ;) wina
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
trzecia odsłona tego samego obrazu grrrrrrrr nareszcie sie go ze sciany pozbyłam fotka zrobiona na podłodze po nałozeniu werniksu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/p1160628001.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1539/p1160628001.jpg[/IMG][/URL] dla przypomnienia - wersja druga [IMG]http://imageshack.us/a/img835/6308/p1150454b.jpg[/IMG] i wersja pierwsza czyli oryginał :) [IMG]http://imageshack.us/a/img842/7443/p1140442.jpg[/IMG] -
decoupage też się tutaj nadaje ? [IMG]http://imageshack.us/a/img849/7128/p1160668.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img826/3199/p1160615r.jpg[/IMG]
-
mnie od jakiejś pół godziny mocniej serce bije i też czekam na wieści . Na prawdę nie zazdroszczę Ani bo to ciężko zdecydować czy domek bedzie idealny . Ten według mnie jest ok ale nie idealny . Idealny byłby z ogródkiem i z ludziem w domku a nie w pracy . No ale takie domki trafiają się rzadko . Saruni juz sie taki trafił ale za daleko niestety . No nic czekamy na Anię .
-
teraz dogi wygladaja jak małe mastify :)
-
[quote name='Anula']Tak jest cudna i bardzo kochana.A na jaki chcesz zmienić tytuł? Państwo z Wrocławia skontaktowali się ze mną.Chcą przyjechać poznać Sarę w niedzielę przed południem.[/QUOTE] Tak sie tylko smieje ze teraz tytuł watku nie pasuje i powinien być "Sara - cudo z poznańskiego schronu ..............." bo jakie z niej brzydkie kaczatko - teraz to ekskluzywny pudel średni podpalany :loveu: Za wizytę niedzielną trzymam kciuki . Spójrz Aniu głeboko w oczy a zobaczysz wnętrze serca . Oj jak zwykle ci nie zazdroszczę .
-
[quote name='malawaszka']Sarunia jest śliczna - wow! ja po prośbie... podobna suczka kudłatka w pilnej potrzebie :( [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240439-PILNE!!-Malutka-kudłatka-z-wrzodem-na-oku-szuka-DT!!!-ok-Krakowa"]PILNE!! Malutka kudłatka z wrzodem na oku szuka DT!!! ok Krakowa[/URL][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240439-PILNE!!-Malutka-kudłatka-z-wrzodem-na-oku-szuka-DT!!!-ok-Krakowa[/url] [URL="http://img5.imageshack.us/i/oczko8.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8374/oczko8.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Aniu moze pani z Reszowa podesłac tę mała ? Pani mówiła ze do Krakowa by dojechała .
-
ale mięśnie - o matko !
-
witajcie pozytywnie zakreceni :) Maluch prześliczny .
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
jaki pies cie interesował ? byłam tam niedawno nawet zrobiłam kilka fotek innym psom bo kolezanka chciała coś adoptować