Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Co się stalo ? W mailu pokazującym ,że jest wiadomość na dogo mam wasze zdjecia ze spacerku a po wejsciu tutaj juz ich nie ma . Na zdjęciach jest pies biały , szary i rudy . Pozdrawiam . Chętnie bym się do was przyłączyla ale w tym czasie mam szkolenie .
  2. No gdzie te foteczki ?
  3. Ja chyba jednak wolę pobawić się z tybetami . Ja z kolei mam zdjecie z węzem boa na szyi . Kiedyś jeden nasz klient przyjechał z wężem i robiłyśmy sobie fotki . Wbrew pozorom był cieply i suchy . Jednak kiedy zaczął zaciskać się wokół szyi to grzecznie poprosilam ,zeby go sobie zabrał z powrotem . Pearl gratuluję profesjonalizmu !
  4. [quote name='ENI']To nasa Eni, ked mala 6 mesiacov s nasim kralickom - boli to super kamarati[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img483.imageshack.us/img483/8456/starefoto23a9fs.png[/IMG][/URL][/IMG][/quote] Jakie miała dlugie włosy w wieku 6 miesiący !
  5. wydaje mi się ze to chyba mlody wiek i brak doświadczenia spowodował ,ze opanowała żądzę pogoni . Kiedy Hana zobaczyla królika na tarasie to dostała dziwnych oczu i wolalam zaraz zamknąć drzwi . Niedługo spróbuję z mama Fibi i zobaczę co będzie . To jednak nie są psy polujące więc nie ma chyba tak silnego instynktu jak Hana . Dzieci Hany też juz wszystkie zamówione i czekają na odpowiedni wiek na rozstanie z mamą . Zaczynają się pierwsze walki więc milo na nie patrzeć . Ujawniają się też ich prawdziwe charakterki .
  6. I znowu ja . Po południu zaryzykowałam i pozwoliłam Fibi poznać naszego króliczka na wolności . Kazałam jej warować i oto co z tego wyszło . [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/4052/fkrlik9ai.jpg[/IMG] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/6370/fkrlik17ua.jpg[/IMG] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/5338/fkrolik24sd.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6291/fibiglowa13hf.jpg[/IMG] Moja morda kochana dostała za to pół kielbasy . Należało jej się . [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8664/fibigowa4qf.jpg[/IMG]
  7. Kurs podstawowy ukończony . Efekt jest taki ,ze na placu suczki są rewelacyjne , na spacerach w obcym miejscu nie zawsze takie posłuszne . Nadal sa razem i to chyba decyduje o tym ,ze kiedy je przywoluję to Fibi ma ochotę wrócić ale zawsze czeka na matkę . Teraz zaczniemy dalszą edukację i myślę ,ze utrwalimy pozytywne zachowanie . Teraz pare fotek z kursu . [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1640/3rower0fo.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4250/26rx.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/1200/przeszkodaa8sm.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/6500/przeszkodaa10jo.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/52/przeszkodaf6jk.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7403/przeszkodaf11oh.jpg[/IMG]
  8. My nie chodzimy na typowe agility , tylko w ramach tresury jest również tor przeszkód . W tą niedzielę ukonczyliśmy kurs na psa towarzysza . Dalszy etap to praca węchem , pozorant i tor przeszkód . Oczywiscie teriery nie nadają się na psa obronnego ale w tym drugim etapie nauki zajęcia beda dopasowane indywidualnie do danego psa i jego predyspozycji . Będzie też przygotowanie do konkursów posluszeństwa . My zaczęliśmy naukę z tego powodu ,ze córka nie chciala wychodzic z psami na siusiu bo Akira powidzmy szczerze olewala ja totalnie . Powiedzialam sobie ,ze pies nie bedzie mi dziecka lekcewazyl :mad: i poszliśmy nauki pobierać u fachowca . Sandra tenuje Akirę a ja Fibi . Teraz jest tak ,że mloda nie może doczekać się soboty i niedzieli kiedy pojedziemy z psami do szkoły . Akira ładnie ją slucha ( nawet czasem lepiej jak mnie :crazyeye: ) . Sandrze treser zaproponował wspołpracę przy psach (na razie chyba sprzątanie boksów hi hi ) bo ma już dziewczynkę w jej wieku która chce zajmować sie psiakami . Tak więc póki sa chęci to trzeba to wykorzystać .Zobaczymy co z tego wyniknie . Jedno zauważylam ,ze na placu psy są niesamowicie karne i skupione zaś w domu niekoniecznie . Trzeba nad tym popracować . Dzisiaj na spacerku moje tybetki wykąpaly sie w rowie melioracyjnym . niestety nie zdążylam zareagować bo zajęłam się Haną i kiedy zobaczylam moje kudlate panienki to myślalam ,ze zemdleję . Zupełnie nie wyglądaly na psy ozdóbki :evil_lol:
  9. Fotki super . Bardzo podoba mi się nowy nabytek pani Magdy Srutowej . A jak Wam się podobał na żywo ? Wklejam kilka fotek z toru przeszkód . [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9084/przeszkodaa1nk.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/1976/przeszkodaa16tt.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/4348/przeszkodaf9my.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/935/przeszkodaf12wy.jpg[/IMG] Nasze teriery opanowały tor przeszkód jako pierwsze z grupy .
  10. Gratulacje ! Od ilosci tytułów moze zakręcić się w glowie . Jeszcze raz serdecznie gratuluję ! Wstawiajcie więcej foteczek , bo jestem ciekawa konkurencji . Zakończono przyjmowanie zgloszeń na Leszno - kto jedzie ? Jolu napisz coś więcej o tym ataku na sędziego - jak to się zakończyło ? Sędzia ucierpiał ?
  11. Ja tez z niecirpliwością czekam na relacje z wystawy !
  12. Cierpliwość się oplaciła . Przechytrzylam Doktorka i po kilkunastu probach udalo sie coś wstawić . Starsze suczki nie przejawiają większego zainteresowania maleństwem , zawsze chetnie się przywitają ale potem zajmują się swoimi sprawami . Jedynie Fibulina traktuje ją jak obiekt wart zainteresowania . Może dlatego ,ze tez jest jeszcze dzieckiem . Myślę ,że ta więź zawiązana teraz w przyszlosci zaowocuje piękną przyjaźnią . [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3149/mafi19ms.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img272.imageshack.us/img272/9231/mafi3sh.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7696/maraczk7ow.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img278.imageshack.us/img278/4659/mraczkuje0gs.jpg[/IMG]
  16. Sorry ,ze każde zdjęcie osobno ,ale nie mogę inaczej , bo po kilkunastu próbach tylko tak m i wchodza . Martynka to ulubienica naszej Fibi . Chodzą za sobą krok w krok . [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/225/mafibi2vn.jpg[/IMG]
  17. Nadal mam ogromne problemy z systemem , ale po raz kolejny próbuje i moze tym razem coś uda sie wlkeić . Zdjecia z tego samego cyklu co Ki-wi [IMG]http://img290.imageshack.us/img290/645/maraczkuje0hs.jpg[/IMG]
  18. Muszę się pochwalić ! Chociaż to nie dotyczy terierów ale mojej hodowli . Asan syn Hany na Klubowej Wystawie Posokowców w Płocku zdobył pierwsze miejsce , CWC oraz tytuł najpiękniejszego psa użytkowego (BIS użytkowy ) . Jestem bardzo dumna , że taki wspaniały pies pochodzi z mojej małej hodowli . To cieszy i dodaje sily do dalszych starań aby psy wychodzące spod mojej ręki były jak najlepsze . Mam nadzieję ,ze wybaczycie moje chwalipięctwo ale strasznie sie ciesze :loveu: :multi:
  19. Witam wszystkich po świetach . Mam sporo zdjęć ale niestety mam też nowy system wylapujący wszelkie robactwo z netu i niestety mój " doktor " nie pozwala mi wstawić żadnego zdjęcia . Prawdopodobnie kliknęłam na coś i pozwolilam na tę blokadę . Wyślę coś do Ki-Wi i może ona wstawi . Na tresurze mieliśmy ostatnio zajęcia z rowerzystą , kotem i obcym psem . Kot pojawił sie zupełnie przypadkowo i przebiegł przed wszystkimi psami . Tylko jeden pognał za nim ( moje chyba nie zauważyły ) . Fibi upodobala sobie ogromnego bouwiera ( chyba dobrze napisalam ?) i zawsze się przytula do niego . A ten wielki samiec jest bardzo nieśmialy i plochliwy i odpowiada mu maleńka Fibi . Psiaki nie reagowaly na rower jeżdżący im prawie po nogach i przepięknego dobermana który jest dla nich zupelnie obcym psem i który miał za zadanie biegać przed nosami naszych leżących psiaków . Jestem bardzo dumna z postępów moich dziewczynek , które już potrafią siedzieć i lezec przy sobie , nawet kiedy nas nie widza . Kiedyś było to nie do pomyślenia bo kiedy tylko zbliżały sie do siebie od razu była wariacja a my mogliśmy wolac ile wlezie - oczywiscie bez efektu . Za 2 tygodnie koniec kursu i moze pomyślimy o dalszej edukacji ?
  20. My się już prawie kończymy remontować . Dzisiaj udało mi się odkopać komputer . Myślalam ,ze czeka mnie kilka stron do czytania a tu kicha ! Czyżbyście czekali na mnie ? W czasie zadymki remontowej Hańcia powiła 4 maleństwa ,1 suczkę i 3 pieski . Mówiłam ,że brzusio był niewielki .
  21. Oj . Widać , ze bylo wesolo a i pogoda wam dopisała .
  22. A to Martynka z tybetami . Są bardzo ostrożne w kontaktach z małym dzieckiem . [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/5035/makira2el.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5301/mfibi4ij.jpg[/IMG]
  23. [quote name='ENI'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6954/brankoeni7gk.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Pozdravujem vsetkych:lol: Dna 10.3.2006 sa nam urodil nas synek Branislav - buduci maly handlerek:megagrin: Eni je moja asistentka a jeho druha mamusa[/quote] Serdecznie gratulujemy narodzin synka :multi: . Jest śliczny !
  24. Rodezjanka to taka większa wersja posokowca , tyle ,że nie na jelenia a na lwa ,hi hi . Też bardzo mi się podobają . Co do tego tt którego nie masz w domu to napisz co to za piesek , jaka barwa , jaki wiek itd .Jesteśmy ciekawi wszystkiego !
  25. [quote name='Pearl']O kogo ja widze, nie ma to jak wejście w dobrym stylu. Rozumiem, ze staniesz się tu częstym gościem, wkońcu masz TT na współwłasność ;) Rodzice, Pearl jeszcze nie skończyła championatu. Jeżeli chodzi o wystawy to praktycznie rzecz biorąc jest szkolona w tym kierunku od 3 miesiaca życia. W kwestii postawy - dla mnie nauczenie tej sztuki psa od podstaw przy codziennych treningach to kwestia tygodnia.[/quote] Pearl , za szybko przeczytałam notkę , ale ukończenie championatu przy tej ilości zaplanowanych wystaw to tylko kwestia czasu . Niemniej pogratuluję z przyjemnoscią jeszcze raz , kiedy faktycznie ukończy . Co do postawy , to znalazlam instrukcje w gazecie i zaczniemy trenować . Witam p.Wojtka ! A u nas praca wre . Zaczeliśmy remonty . Na razie mam całkowicie rozryte podwórko , psy siedzą w domu i cierpią ale już za kilka dni będą biegały po nowej kostce . Wreszcie przestaną się brudzić i skończy się zakopywanie kości w kwiatach . Od poniedziałku niestety zaczynamy remont w domu . Akira dostała cieczkę i jest to jej pierwsza cieczka po pół roku . Zawsze miała tylko raz w roku . Już zbierają się kawalerowie . Mamy posokowca ( syn Hany ), jamnika i coś co wygląda na połączenie swinki morskiej ze szczurem . Ten pies napewno nie powinien przekazywać dalej swoich genów .
×
×
  • Create New...