Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Pearl również gratuluję ukończenia championatu .:multi: :multi: :multi:
  2. Nad taką postawą zaczęliśmy pracować z Fibi .Powiedz Pearl czy długo trenowałaś ze suczką aby tak ładnie stała .?
  3. Dziewczyny serdecznie Wam gratuluję . Dandas championem !:multi: :multi: :multi: Kiedy jest konkurencja zwycięstwo bardziej cieszy . Gratuluję BOB-ów . Macie jakieś fotki rodzeństwa razem ? I jeszcze jedno pytanie - byli jacyś Czesi ?
  4. Minęło trochę czasu . A oto efekty tresury . [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/956/tf15pu.jpg[/IMG] Suczki leżą , nie uciekają do siebie . My biegamy wokół nich a one ani drgną .
  5. Widzę Akiego i Dandiego , a co to za czarne stworzenie ? Dhunga ty też wystawialaś ? No dalej napiszcie jak Wam poszło ?
  6. Hana jest tłusta i sama jestem ciekawa czy czasami to nie ma wpływu na wielkośc ciąży . Liczę ,ze urodzi się góra 5 szczeniąt bo brzusio niewielki . Akira i Fibi dzielnie ćwiczą . Jesteśmy już na tym etapie ,że zostawiamy psy w wielkim okręgu , chodzimy szybkim krokiem wokół , a dzisiaj nawet biegaliśmy . ( zamiast aerobiku ) Psy w tym czasie wabił treser . I wiecie co - one leżały spokojnie . Oczywiście na zajęciach jest też zabawa , zawsze przed . Moje zaznaczyłam strzałkami . Widzą sie już przez cały czas i nie biegają do siebie jak kiedyś . Kiedy Sandra wydaje komendę - zostań , to Akira nie reaguje kiedy kolo niej przechodzę lub przebiegam . [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1680/tf17ke.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8336/tf26zz.jpg[/IMG] A potem kiedy wracamy do domku zmęczone tulą się w autku do siebie . [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2595/powrotauto1zy.jpg[/IMG] Dzisiaj było nas mniej bo kilka osób jechało na wystawę . Ciekawe jak poszło tybecikom .
  7. Kasiu , porozwieszaj ogloszenia tam gdzie go znalazłas .Pies mógl krążyć szukając pana , to i pan moze tam go szukać .
  8. Cześć . Gratuluje Geni pięknych klusek . Prosimy o fotki jak trochę podrosną . My czekamy na maleństwa od Hany . Mają być na swiecie kolo 3 kwietnia . Pewnie nie będzie dużo bo mamusia wcale gruba nie jest . Co do poszukiwań psa to też wiem co to znaczy bo Akira kiedy miala 10 miesięcy , zginęła nam na 4 dni w puszczy . Panowaly wtedy straszne upały i szaleliśmy z rozpaczy ,ze zdechnie z pragnienia . No ale wszystko dobrze się skończyło .Jedno mnie tylko bardzo zaskoczyło , mój twardy mąż płakał ! Co do wystaw - pierwsza z Fibi to Leszno . Jedzie ktoś tam ?
  9. Jolu wstawiaj fotki ! Agnieszko odezwij się i zdaj relację z Wilna . Zdjątka mile widziane .
  10. [quote name='Ki-wi']Ciekawa jestem czy jaby Dandemu obciac wlos to jaki by mu urosl czy tez sobolowy czy calkiem jasny ...zna sie moze ktos na tym albo ma doswiadczenie???? Kiedy obcinam Akirze włos w czasie karmienia maluszków to odrasta pomarańczowy . Potem czym dłuższy tym robi się jasniejszy .
  11. U mnie 1 posokowiec bawarski ( w ciąży ) i 2 teriery tybetańskie . Zapraszam na szaleństwa na łąkach między Przeźmierowem a Swadzimiem .
  12. [quote name='Genia']Ki-wi - maluszki moje owczarka kaukaskiego są w gr. II - molosów - moge wstawić ich zdjecia do tematu TT ?? Na Litwie była dosc silna konkurencja hodowców z Finlandii. Pierwszego dnia - sukces Agnieszki i jej psów - CACIB dla AKIEGO i takze CACIB:loveu: dla BAJKI plus BOB !!!:loveu: Drugi dzien - s. kalosz i szok dla wszystkich wystawców !![/quote] Ogromne gratulacje dla Agnieszki ! :happy1: Tak trzymaj . Co się stalo w drugim dniu ?
  13. Droga Wind . To właśnie ta komenda należy do trudniejszych . W domowych warunkach nie masz przecież takich podniet jak 10 obcych psów na które Twój ulubieniec nie ma zwracać uwagi . Przed tą komendą bawimy się z psami i ćwiczymy chodzenie itp potem jest odpoczynek czyli waruj zostań a potem zabawa w aporty i przychodzenie na zawolanie . Przy warowaniu treser chodzi przed psami , rzuca patyki , próbuje je rozpraszać a one mają lezeć . I leżą ! Uważam ,ze to jest bardzo ważne . Kiedy zostawię psa przed sklepem a przejdzie obok ktoś obcy i machnie torbą to wolalabym żeby mój pies go olał a nie rzucił się z zębami . Geniu gratuluję tak licznego miotu ! Ty masz szczęście do płodnych suk . Wstawiaj zdjęcia miśków - nikt się nie pogniewa .
  14. Dhungusia jest dużo ciemniejsza od Dandiego a byli tak samo umaszczeni . Śliczna z niej dziewczynka .
  15. Ja robie podpuchy - idę z jedzonkiem ( kiełbaską ) , mam rękę nisko i niby od niechcenia , przypadkiem przesuwam Fibi przed nosem . Kazda próba podjęcia jedzenia to moje natychmiastowe glosne warkniecie albo mówię ostro " moje " . Zresztą haslo nie gra roli tylko ton . Fibi wie ,ze bez pozwolenia nie wolno jej zbliżyć sie do jedzenia pana . Nauczona doświadczeniem nie pozwalam jej klaść łap na nasze kolana . lub kanapę . Widzę ,ze mniej skacze niz Akira . A to fotki z tresury . Jestem w szoku . Akira jako jedyna nie zmienila pozycji (komenda -waruj - zostań ) przez 20 minut . Wszystkie inne psy próbowały przesunąć się w stronę właścicieli . Zaczynaliśmy z psami leżącymi równo przy murze . [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5093/akiratresura12np.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9430/akiratresura22no.jpg[/IMG] Na następnych zajeciach zrobię fotki małej czarnej .
  16. Wiecie to pewnie zależy od przyzwyczajenia - Fibi już od dawna wcina surowe kosci od schabu , żeberka i wielkie kosci wolowe . Nigdy nie miała problemów z brzuszkiem , pomimo tego ,ze podstawą jest sucha karma . Jedyne co zauważyłam ,to ze jesli przesadzę z ilością kosci to mają bardzo suchy kał . Nie podaję kosci z preparowanych jelit lub inaczej przetworzonych ( takich ze sklepu zoologicznego ) .
  17. [quote name='Ki-wi']A wlasnie zdjec dawno nie bylo to ja tez wstawie jakies...jeszcze przed choroba robione. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3462/bild0179lf.jpg[/IMG][/URL] [/quote] W tej pozie wygląda jak żywa reklama zabawek dla dzieci .
  18. Był Dandy przed chorobą , będzie Fibi po kąpieli . Tutaj wygląda jak mały Gremlin . Wyciągala szyję bo zwietrzyła smakołyki . [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6141/fibidumnamale3cf.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1589/siedzipokapieli6iz.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1298/glowa8xn.jpg[/IMG] A na tym zdjęciu widać jaka jest już duża . [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6084/mamacrka8zv.jpg[/IMG]
  19. Ki-Wi a jaka jest diagnoza ? To nienormalne żeby przy takim leczeniu pies nadal czuł sie źle . Ty to masz dziewczyno pecha , moze nastepna wystawa przejść Ci koło nosa , no ale przecież chorego psa nie będziesz męczyć . Moze jednak Wam się uda . Trzymam kciuki za Dandaska .
  20. Ja równiez trzymam kciuki i jeśli znajdziecie trochę czasu to popstrykajcie proszę . Niech ci co zostają mają tez trochę radości . Mnie niestety już teraz wypadły 2 wystawy w czerwcu bo wujek wybrał 3 czerwca na dzień swoich zaślubin , więc jedziemy do Warszawy , a w czasie drugiej wystawy znowu wyjeżdżamy . Szkoda ,ze termin pokrył sie z dlugim weekendem . [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9154/fibipion7zp.jpg[/IMG] Ta fotka została zrobiona po szaleństwach porannych na łące ( było bardzo zimno ) .Psice odpoczywają przy piecyku . Hana już troszkę się zaokrągliła a " maleńka " Fibusia nadal uwielbia się do niej tulić . Zobaczymy co będzie jak pojawią się maleństwa . Co do Akiry , nareszcie trafiliśmy na witaminy ( przemycane w białym serku z żółtkiem na slodko ) , które nie wyczuwa i zjada chętnie . Mam nadzieję ,ze wlos się poprawi .
  21. Ostatnio od zdjęć jestem tylko ja , wiec wstawiam z dzisiejszego śniadanka [IMG]http://http://img137.imageshack.us/img137/6268/fibimarchew8qj.jpg[/IMG] niestety coś jest nie tak i fotek nie będzie
  22. No nareszcie ktoś się odezwał :multi: . Fotkę znalazłam po czeskiej stronie .:lol:
  23. Poszperałam i znalazlam ! Bajka z Agnieszką w Lesznie - jeszcze raz gratulujemy ukończenia championatu . [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9131/bajkasamp15yj.jpg[/IMG] Mam nadzieję ,ze to jest zdjecie z Leszna . i jeszcze jedno zdjęcie Bajeczki . [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1018/bajkau11qd.jpg[/IMG]
  24. [quote name='lunadino']zapomniałam :oops: wam wszystkim podziekowac a co do fotek to tym razem kiepsko . Fotki cykała na wystawie moja mama i efekt jest tego taki ,ze tu uciete tam odciete a gdzie indziej rozmazane ;) ale cos postaram sie wstawic[/quote] No i ? Czekamy !
  25. [quote name='rodzice']Fibi ma duży apetyt , ale kiedy nasyci pierwszy głód to leży przy misce i je dalej .[/quote] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1102/fibijelezy8ri.jpg[/IMG] Tutaj przy płatkach kukurydzianych - na sucho . Czasami stoi w kuchni i patrzy na mnie takim wzrokiem ,ze po prostu muszę temu Gremlinowi coś wsypac do michy .
×
×
  • Create New...