Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Jak ty to zrobiłaś ,że one tak grzecznie siedzą ? Moje sa tak żywotne ze trudno mi zrobic takie fotki bo zawsze króreś ucieknie albo zaczepia innego .
  2. pod tym adresem wiecej fotek z zycia szczeniat [url]http://www.teriertybetanski.yoyo.pl/viewtopic.php?t=82&start=90[/url]
  3. Mały klusek w odjeciach babci [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2919/img0390xo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/3299/img0396tk2.jpg[/IMG] Jak ten czas leci , dopiero co drżalam o Fibi a teraz jej dzieci mają 17 dni .
  4. Matko jakie śliczne !
  5. moje kluski mają już 12 dni i jeszcze zamkniete oczka . Od dzisiaj znowu zaczynamy leczenie Fibi - bardzo wysokie ph moczu . [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5672/img0323ai5.jpg[/IMG]
  6. Super ! Gratulacje !
  7. Moja zaczęła moscić gniazdo jak bylo ponizej 37 . Niska temperatura byla 2 doby przed porodem .
  8. I jak tam ?
  9. a ile miala w zeszłym roku ?
  10. Chociaz sa takie słodziutkie to nie zostawiam sobie żadnego maluszka . Mam inne plany hodowlane ale zrealizuje je moze za 3 lata .
  11. [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6828/img0215ix9.jpg[/IMG]Moje brzdace wyleguja sie na sloneczku - maja już ;)6 dni [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4528/img0230qj1.jpg[/IMG] Moja snieżynka [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1126/img0204gm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7552/img0231az0.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1271/img0227pr9.jpg[/IMG]
  12. Ale superasne !:loveu:
  13. Portreciki maluszkow [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5478/img0041cm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6109/img0042my7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1568/img0043ud8.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2582/img0049ht3.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6469/img0050hx5.jpg[/IMG] [url]http://img509.imageshack.us/img509/5580/img0052wv4.jpg[/url] [url]http://img233.imageshack.us/img233/2091/img0053uh0.jpg[/url] [url]http://img209.imageshack.us/img209/934/img0054nk3.jpg[/url] [url]http://img209.imageshack.us/img209/6831/img0055qg1.jpg[/url] [url]http://img209.imageshack.us/img209/4507/img0059ky2.jpg[/url] [url]http://img233.imageshack.us/img233/1156/img0061pa4.jpg[/url] [url]http://img209.imageshack.us/img209/6778/img0063vy2.jpg[/url]
  14. Nie zostanie u nas niestety . Zamierzam powiekszyć nasza rodzine dopiero za jakieś 4 lata .
  15. fibi okazała się wspaniałą matką - jest bardzo ostrozna , nie tak jak jej mama . Ja teraz ide spać bo mam zarwane 2 noce - czas odpoczać .
  16. Dzięki bardzo !
  17. Dzieki za gratulacje . Przedstawiam moich chłopców [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/387/img0002rp3.jpg[/IMG] i dzeiwczynki - wsród nich jest śnieżnobiała sunia - to ogromna rzadkość w tej rasie [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3716/img0004jx0.jpg[/IMG]
  18. Moja gromada [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/194/img0014oi0.jpg[/IMG]
  19. Witam . Po calonocnym czuwaniu o godzinie 7 rano przyszla na swiat pierworodna córka Fibi . Rodzaca tak sie darła ze obudzila śpiacego męza ( mąż na pietrze ona na parterze ). Prawie juz się wybieralam do kliniki bo przy półgodzinnym krzyku suki mialam obawy czy mlode nie utknęło gdzies w drogach rodnych . No ale z wrzaskiem urodzona pierworodna czuje sie dobrze . Reszta juz w ciszy rodziła sie do 11.10 . Fibi nie interesowala sie wogóle tym ,ze coś tam wyszlo z tyłu tak byla zaabsorbowana córką . Dopiero kiedy brałam jej glowe do tyłu to robila co do niej nalezało , ale drugiego szczeniaka musialam sama urodzić za nią - nie zrobila nic :cool3:. Przy kolejnych było coraz lepiej . Teraz umyta odpoczywa z ósemką swoich dzieci . Mamy 6 dziewczynek i 2 chlopców .:loveu: Nie jestem pewna czy to koniec bo rentgen nie dawał jasnosci czy czasami nie bedzie 9 .
  20. Godzina 15.50 temperatura 36.5 - nadal nic . Fibi nie dyszy ale zrobila demolkę w budzie na dworze a w domu przewraca wycieraczki do góry nogami . Coś jednak chyba drgnęło .
  21. nocka przeszla w miarę spokojnie - dzisiaj o 10 rano temperatura spadla do 36.8 . Fibi znowu nie je , nie pije i jest bardzo spokojna .
  22. Nic się nie dzieje , chyba pójdziemy spokojnie spać .
  23. Boże jakie slodkie kluseczki .:loveu:
  24. Dzięki za duchowe wsparcie .
  25. Aha i jeszcze jedno - strasznie jej zaczął wystawać kręgosłup , pewnie brzuch się opuścił ale w tych kłakach nie widać . Mam juz przygotowany prowiant na noc - cola , chipsy , i casaty x2 . Bedziemy z córka zajadać stres . To moze być ciekawa noc . Przy jakiej temperaturze rodzily wasze suki ?
×
×
  • Create New...