Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Temperatura o godz 20.20 - 37.2 . Fibi wyszla chetnie na spacer , nie dyszy , nie szuka gniazda . Co jest grane ? Inne moje psy przy takiej temperaturze juz rodzily . w tej chwili dalam jej michę mieska i ryżu z warzywkami - wcina aż milo . Cala moja ekipa jest teraz na oblewaniu córeczki kolegi a ja mam dyżur przy suni która mnie chyba troche posciemnia tej nocy .
  2. mierzyłam przed chwilą temperature - 37.6 . Fibi jest spokojna , nie dyszy , nadal nie je .
  3. Byłam wczoraj u weta na ostatnich badaniach . Mocz bez zadnych bakterii , bialka i bez kryształkow ale niestety bardzo znowu wzroslo ph . Fibi dostaje teraz wiecej bialka w karmie i ma cały czas tyłek oblepiony śluzem wiec moze od tego .Maja znowu konsultować sie z Wroclawiem . Jest juz mleko w sutkach , temperatura wczoraj 38.1 . Pani doktor mowi ,ze moze urodzić nawet dzisiaj . Fibi od wczoraj nie je nawet mięsa z puszki .Dzisiaj znowu odeszla od miski .
  4. U mojej córki w szkole - SEPSA ! Sanepid , kwarantanna klasy a córka osłabiona bo wlaśnie przechodzi infekcję a do szkoły musiala chodzić bo miala testy kończace gimnazjum . Jutro jadę z Fibi na kolejne badania - 59 dzień ciązy .
  5. Jakie piękne imiona maja te pieski :loveu::loveu: Skąd ja je znam ? Nawet Bella ! to sunia która sprzedalam kilka dni temu . Widać mamy taki sam gust .
  6. Powiedz czy jest różnica w wielkosci bo wydaje mi sie ,że jedna sunia jest duzo mniejsza - to ta druga w kolejnosci , zreszta chyba najbardziej mi sie podoba . Ma piekny biały znaczek na karku . Macie juz imiona dla nich ? Moja sunia juz nie wychodzi na spacery do lasu - nie ma sily , co chwila siada . Po schodach tez schodzi jakby była co najmniej na ostatnich nogach w ciąży :lol:
  7. No to zrobili sobie sex dla przyjemnosci . Tak to jest gdy chormony szaleją :evil_lol:
  8. Taką tez mam nadzieję .
  9. Serdeczne gratki ! My na razie nigdzie nie jeździmy - czekamy na poród Fibi.
  10. Dzięki bardzo trzymanie kciuków bardzo sie przyda ,
  11. [quote name='Canaveral-staff']śliczne maluszki :multi::multi:,teraz tylko czekamy na maluszki u rodziców-mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy:lol:[/quote] Fibi ma bardzo intensywny wyplyw , pomimo zgolenia wlosow przy sromie pozostałe az sie lepią . Sa 2 opcje według mnie - albo po odstawieniu antybiotyku coś sie pogorszylo albo w co chce wierzyć , przygotowuje sie juz do porodu ( w ostatnich wynikach moczu niewiele juz bylo bakterii ) .Mamy dzis 53 dzień ciązy . Maluszki juz kopią po moich rękach a w sutkach na razie sucho .
  12. Bardzo serdecznie Wam gratulujemy i współczujemy nerwów . Szkoda tego maluszka . Kurcze całe szczęscie ,ze malego wet znalazla bo byłoby bardzo źle gdyby zaszyła sunie z martwym małym w środku . Po prostu aż strach pomyśleć .
  13. Wiki serdeczne gratulacje :loveu: - jak dlugo Wam zajeło powiekszanie rodziny ? U nas na razie brzuszek pęcznieje - następne dzieci Akiego w drodze - ciwekawe jakie będa u nas kolorki .
  14. dzisiaj chyba 63 dzien prawda ? No to byłoby wzorcowo .
  15. My tez trzymamy mocno kciuki .
  16. Nam tez się podoba zwlaszcza kiedy Fibusia próbuje się podrapać kazdą nogą z osobna - :lol: golone bardzo swedzi :angryy:
  17. Mam ręke na pulsie , mam i na brzuszku też ;) . Nastepne badanie moczu i nastepne usg w przyszły w czwartek .Na razie nie czuć jeszcze ruchów maleństw chociaz na ostatnim usg urzadzały takie harce ,ze pani doktor zawolala swoją asystentkę żeby popatrzała na te swawole . Dzisiaj pytala sie czy Fibi nie ma problemów z kupką bo bardzo jej się odbyt podniósł czy coś w tym stylu , w kazdym razie chodzilo o to ze male rosną i rozpychają bardzo brzusio . Tak dzisiaj wyglada mój kochany kangurek [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1982/img9921gr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/3122/img99271cv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1930/img9929ic9.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img359.imageshack.us/img359/1982/img9921gr7.jpg[/IMG]
  18. Mogę juz napisać ,ze Fibi była inseminowana dzień po progesteronie 7,4 i nosi w sobie 8-9 szczeniat . dla tej rasy przeciętna liczba szczeniat to 4 sztuki .Płodne sunie rodza kolo 6 . Fibi była kryta w 19 i 20 dniu cieczki , przy wszystkich objawach wskaujacych na to ,ze to jeszcze nie pora tzn calkowity brak zainteresowania obojga partnerów , krew zamiast podbarwionej krwia wydzieliny .
  19. [quote name='Kaladan']Między 16.29 a 19.20 na świecie pojawiło się 7 małych Kaladanków - 2 panów i 5 dam :multi:[/quote] Serdeczne gratki - ale wam migiem poszło ! My juz jesteśmy po 4 usg , drugim rtg , podwójnej dawce antybiotyku , drugim badaniu moczu , nadal na pascie i tabletkach na mocz . Fibula powiększyla swoja wage o 1/3 czyli wazyła w czasie krycia 10 a teraz waży 13 kg .Kluski rosna i juz wiemy ile ich będzie ale i tak moze być niespodzianka bo przy jednym łebku widać cień jakby nakladal się drugi . Jesteśmy w 50 dniu ciąży .Wyniki dużo lepsze .
  20. Hej dziewczyny , ktore odchowują juz maluszki , wstawcie jakies aktualne foteczki ku pokrzepieniu serc tych którzy nadal czekają .
  21. Mój zrobił metalowy z siatką a dół z plastiku ,zeby maluszkom nie wiało . Jest wysoki ,zeby słuzył potem na odchowanie malców trochę dluzej niż 2 miesiace .Plastikowe doły sprawdzaja się dobrze przy utrzymaniu czystości . Calośc skladana na 4 częsci . Jednak nie ma to jak wlasny wyrób .
  22. Faktycznie wypas ! Robiliście na zamówienie czy w domu taka zlota raczka ?
  23. Jesteśmy po rentgenie , niestety nie wyszedł wiec zrobiliśmy kolejne usg a na rentgen jedziemy w przyszła srode . Płody ,zywe , ruchliwe . Nadal jest wyplyw wiec antybiotyk na kolejne 5 dni . W środe tez następne badanie moczu . Maluszki duże i widać jak rozrabiają .
  24. Dzisiaj jest piaty dzień antybiotyku , wieczorem jedziemy po następna porcję . Zaczęła lepiej jeśc . Dzisiaj tez robimy rentgen ale tak naprawde nie wiem czy uda mi sie wyjechac do weta bo wlasnie dostalam telefon ,ze 2 godziny temu zmarł dziadek mojej synowej a u mnie jest wnuczka . nie wiem czy ja zdążą dzisiaj ode mnie odebrać a jutro zeni sie brat synowej . Znacie moze jakies czary bo chyba zacznę odczyniac ,zeby wreszcie sie skończyła ta klątwa . wczoraj dostaliśmy telefon - mąż mojej kuzynki - ostatnie stadium raka - zostawia 4 dzieci . Facet ma 48 lat Chyba przestanę odbierać telefony . W każdym razie z suczką chyba lepij bo nawet rano wskakuje mi do łóżka i chce sie bawić .
  25. Dzieki - jutro też następny antybiotyk .
×
×
  • Create New...