Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. w jaki sposób wyslać zgloszenie , trzeba wydrukowac i wyslac ? bo nic do wyslania droga elektroniczna nie widze !
  2. U mnie domków nie maja jeszcze 2 sunie Kar-Po i Kessi . Oto link do albumu . [url]http://picasaweb.google.pl/tybeciki2/27Lipca3MiesiCe[/url] rodzicami sa Fibi - młodzieżowy zwyciezca świata i Aki - interchampion . Wiecej info na mojej stronie .
  3. U mnie terierka tybetańska ( biała ) przed porodem wykopała jame i za nic nie chciala z niej wyjść . Musialam ciągnąc na siłe bo gotowa była tam rodzić .
  4. [quote name='betty_labrador']dziekuje 400 zdjec linkowac pojedynczo :p[/quote] zrób album w Picasa i tylko daj adres do albumu
  5. zrobiłam tej suni kilka fotek na wystawie warszawskiej , moze sie przydadzą . Trzymam kciuki za odnalezienie suni . [url]http://picasaweb.google.pl/tybeciki2/WystawaWarszawa2008[/url]
  6. Moja plamila dośc skapo , srom wogóle sie nie powiekszył , wabiła zapachem bo psy staly pod furtka natomiast ona gonila ich az milo .Nie miała przez cały czas ochoty na seks .
  7. Wyczesujesz raz w tygodniu z odżywką ( ja stosuję Bio groom ) . Kąpiesz dzień przed wystawą , do spłukania równiez odżywka a susząc musisz zaznaczyć przedziałek i naciągać wlos szczotką . Przed wejściem na ring najlepiej spryskać troche psa płynem przeciw elektryzowaniu sie wlosów ,Duzej filozofii z tt nie ma .
  8. Makowa panienka została po raz pierwszy w życiu mamusia . Jej dzieci mają juz 3 miesiące , ze wzgledu na porę wakacyjną czekaja na odbiór u mnie wiec mam tę przyjemność cieszyć sie ich dokazywaniem a rozrabiająaż milo . Na sprzedaz zostala już tylko biała sunia Kar-Po . [url]http://picasaweb.google.pl/tybeciki2/27Lipca3MiesiCe[/url]
  9. Niestety nie zawsze zachowanie psa i suki jest adekwatne to faktycznego stanu progesteronu . Ja juz mialam tak przedziwne sytuacje ,ze wierze tylko badaniom w przypadku jednej suki a w przypadku drugiej tylko obserwacja zachowania suki . Dodam ,ze jest to corka i matka . w przypadku pierwszej suka bez reakcji przez cała cieczke , samiec testowy szalał ( badanie w tym czasie wykazalo bardzo niski progesteron ) , w czasie dni plodnych i suka i samiec docelowy kompletnie bez reakcji , takze drugi samiec mieszkajacy w domu nazeczonego . Wygladalo ,ze suka przyjechala na wakacje a nie do krycia . Wszystkie psy ( nawet suki z tej hodowli ) bawily sie świetnie jakby wogole nie bylo cieczki . Badanie wykazalo ,ze czas na krycie wiec byla inseminacja ( na wabia w pierwszym dniu podstawiona byla inna suka z cieczką ( matka tej która miala być kryta ) i pobranie spermy odbylo sie bez problemu . W drugim dniu juz matki nie bylo wiec pan doktor solidnie sie napracował . Z tego dziwnego krycia urodzilo sie 8 zdowych szczeniąt a suka jest cudowną matką .
  10. No to teraz powinno już leciec w góre .
  11. Bardzo dziękuje .
  12. Ja chyba zostawie tak jak jest bo suka podczas wybudzania z narkozy dostala potęznago ataku padaczki , potem byly kilka razy dziennie i dopiero po serii zastrzykow ustaly - nie chce juz powtorki .
  13. a kto wygrał wystawę ?
  14. Witajcie . Możecie mi podać nazwy najlepszych hodowli w Polsce i krajach osciennych ? Zaczynam obserwować tę rasę i moze w przyszłosci coś z tego wyniknie ?
  15. [quote name='Agappe'][URL]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/Warszawa_wykaz_wg_wystawcow.pdf[/URL] CTRL+F i wszystko znajdzie..[/quote] Dobra kobieto - toż ja zawsze leciałam przez kilka tysięcy nazwisk i oczy wypatrywalam a tu wystarczy pstryk i gotowe ! :multi: Jednak jak to mówią troche techniki i czlowiek sie gubi he he :evil_lol: my mozemy sie pochwalić - suka 10 tygodni po porodzie - res.CACIB
  16. [quote name='aleb']Mam nadzieję, że ta prognoza się sprawdzi... Nie zamierzam biegać na mokrym trawniku.:lol:[/quote] Co inny kanał w tv to inna prognoza , ja też widziałam przelotne deszcze .
  17. Dostałam potwierdzenie - uff kłopot z glowy bo chcialam jutro biec do banku .
  18. [quote name='Ilka21']ale wejdź w historię rachunku i tam jest do druku potwierdzenie, bo ja tez mam IPKO i zawsze drukuje i jest to uwzgledniane;) Niestety brak drukarki - chyba ,ze pojadę do banku niestety .
  19. rodzice

    Wilno 11-12.10.08

    Nie bardzo widze tutaj formularz zgłoszeniowy - ślepa jestem czy jeszcze nie ma ? co do sedziow to fakt , ale ja niezależnie od tego kto sędziuje to i tak jade .
  20. Jestem na liscie ale placilam przez IPKO wiec potwierdzenia nie mam i moge miec problemy z wejsciem na wystawę a nie mam zamiaru płacic dodatkowo za bilet .
  21. Ja jeszcze nie dostałam potwierdzenia , jest jeszcze ktoś taki jak ja czy mam sie juz niepokoic ? Wystawe mam w piatek i boje sie ,ze pojade bez .
  22. rodzice

    Wilno 11-12.10.08

    ups jakoś nie tak sie skopiowalo jak miało .
  23. rodzice

    Wilno 11-12.10.08

    [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MAMA%7E1.GLO/USTAWI%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MAMA%7E1.GLO/USTAWI%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.gif[/IMG][COLOR=#00B050]LITHUANIAN CYNOLOGICAL SOCIETY[/COLOR] [CENTER][CENTER][B][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#003300][FONT=&quot]2 INTERNATIONAL (CACIB) DOGSHOWS[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#003300][/COLOR][/B][B][COLOR=#003300][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [B][B][COLOR=#00B050]October, 11 2008[/COLOR][/B][B][/B][B][COLOR=#003366]October, 12 2008[/COLOR][/B][B][/B][/B] [LEFT][LEFT][B][I][/I][/B][B][I][COLOR=#00B050]VILNIUS AUTUMN’08[/COLOR][/I][/B][B][I][/I][/B][B][I][COLOR=#003366]GOLDEN CUP’08[/COLOR][/I][/B][B][/B][/LEFT][/LEFT] [B][COLOR=#003300]Show’s place - LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]CLASSES [/COLOR][/B] PUPPY CLASS (6-9 months), JUNIOR CLASS (9-18 months), INTERMEDIARY CLASS (15-24 months), OPEN CLASS (from 15 months on), WORKING CLASS (from 15 months on, enclose the working certificate), CHAMPION CLASS (from 15 months on, enclose the champion title), VETERAN CLASS (from 8 years on) [B][COLOR=green][/COLOR][/B][B][/B] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [B][COLOR=#00B050]ENTRY FEES[/COLOR][/B] [B][COLOR=#00B050][FONT=&quot] ENTRY DATES[/FONT][/COLOR][/B] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]First dog[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [B][COLOR=#00B050]Additional dogs[/COLOR][/B] [B][COLOR=#00B050]Puppy and veterans[/COLOR][/B] [B][COLOR=#00B050]Competitions[/COLOR][/B] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]till *[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]2008-08-11[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]ONE SHOW[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]40€[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]35€[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]20€ [/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]15€[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]BOTH SHOWS[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]70€[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]60€[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]35€[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]25€[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]till *[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]2008-09-08[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#00B050][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]ONE SHOW[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]60€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]55€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]30€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]15€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]BOTH SHOWS[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]110€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]100€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]55€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]25€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]till *[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]2008-09-15[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]BOTH SHOWS[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]130€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]130€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]130€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]25€[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [B][/B] [B][FONT=&quot]*UP TO THIS DAY [COLOR=red]THE ENTRY FORM AND PAYMENT SHOULD BE RECEIVED[/COLOR] IN LKD. [/FONT][/B] [B][FONT=&quot]CHANGE OF DOGS OR ENTRY’S CANCELLING UNACCEPTABLE[/FONT][/B] [B][COLOR=red][FONT=&quot]Registration: [/FONT][/COLOR][/B][FONT=&quot]you should full entryform and send to LKD together with copies of pedigree, [/FONT] [FONT=&quot]champion and/or FCI working certificate and payment. [/FONT][FONT=&quot]Unless these documents the dog [B][COLOR=red]will not be registered[/COLOR][/B]. [/FONT][FONT=&quot]Registration fee will be given back only in case of death of dog or if the show will be cancelled by organizers fault.[/FONT] [B][/B] [B][COLOR=#003300][/COLOR][/B] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#003300][FONT=&quot]ADVERTISMENTS 30€ FOR PERSON, 60€ FOR COMMERCIAL ORGANISATION[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=#003300][/COLOR][/B] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#003300][FONT=&quot]Bank account No. LT967044060001780551 (IBAN code),[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#003300][FONT=&quot]SEB BANK, SWIFT: CBVILT2X[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=&quot]NB! The sender must cover all the expenses connected with the payments.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][/B][/CENTER][/CENTER] [COLOR=#00B050]LITHUANIAN CYNOLOGICAL SOCIETY [/COLOR] [B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]Visorių str. 8, LT-08300 Vilnius[/FONT][/COLOR][COLOR=#00B050][/COLOR][/B] [B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]Ph. +37052491119, Fax +37052491120 [/FONT][/COLOR][/B] [CENTER][CENTER][B][COLOR=#00B050][FONT=&quot]E-mail: [I][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#00B050][email protected][/COLOR][/EMAIL], [/I] [URL="http://www.kinologija.lt/"][COLOR=#00B050]www.kinologija.lt[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=windowtext]Dog registered in the puppy or veteran class can not be considered to be the 1st registered dog. The discount for the 2nd and next dogs can be applied only if the name of the owner and his/her address is completely identical with the 1st entry form.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=windowtext]VACCINATION REQUIREMENTS[/COLOR][COLOR=windowtext] All dogs participating in the show or other competitions must have a valid certificate of vaccination against distemper and rabies. Vaccinations are valid one year. In case of the first time vaccination or expired vaccination at least 30 days must have passed between the vaccination and the show or competition day. [/COLOR][/B]
  24. Dla mnie jest to spore ulatwienie bo jak ktoś dzwoni i mowi ,ze kupil ode mnie pieska o jakimś imieniu to zaraz kojarzę z jakiego miotu i po jakiej suce .
  25. [quote name='Sandra i Soul :)']Tylko nie na S hahaha. Moje dwie sunie mają na S i ja mam na S i jeszcze siostra na S już wszystko się myli. :D:D:D[/quote] A nie jedziecie kolejno jak leci alfabet - kolejny miot , kolejna literka .
×
×
  • Create New...