Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Po kastracji zadałam pytanie czy moga być cieczki bo słyszalam o takich przypadkach , a lekarz powiedzial ,ze nie moze mi dać takiej gwarancji bo wystarczy ,ze zostawi tylko ulamek jajowodu to te komórki mogą przejąć role czynnego i dawać obraz cieczki . Nie wiem czy wiecie ale jajowody w stanie nieaktywnym jest bardzo trudno znaleśc bo sa cieniutkie i maleńkie . Dopiero w cieczce sie powiekszają .
  2. Jutro bede dzwonila bo ,ze cieczka sie zaczyna to wiedziałam ale przypuszczalam ze to inna suczka sobie przyspieszyla , dzisiaj dopiero z wacikiem zrobilam przegląd suczych podwozi i wyszło mi ,ze kastrowana emerytka ma cieczke .
  3. Moja suka po sterylce w październiku dostala wczoraj cieczke ( usuniete ma w calosci wszystko ) - i co wy na to ?
  4. [quote name='Asiaczek']Zajrzyjcie na: [URL="http://www.spaniel.pl"]www.spaniel.pl[/URL] Tam są aktualne zasady. Pzdr.[/quote] no i wszystko jasne - dzieki
  5. Ale za to cały tatuś [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2496/dscn3123pom500tm81ed8.jpg[/IMG]
  6. A tak wygladaja moje maluchy z ciąży zagrożonej - warto było ! [URL]http://picasaweb.google.pl/tybeciki2/RodzinnaIdylla[/URL]
  7. Przed ewentualnym przyszlorocznym wyjazdem trzeba by sie upewnić ,
  8. Oj to pieknie bo gdzieś mi sie obilo o uszy ,ze Polska jest z tego przywileju wykluczona .
  9. [quote name='Iwa-R']Baaardzo dziękuję. Może pojedziemy w końcu za rok ;)[/quote] oj ja tez bym chciała . Jak to jest z championatami u nich - jeden cac daje juz championat Rosji ?
  10. Po prostu cudo . Fotki nadają sie do kalendarza .
  11. Proponowałam ale mają za duze zadłuzenie ( zakupy na raty ) i bali się ze razem z ratami za psa i jego utrzymaniem już nie dadza rady. Najpierw sie napalili a potem realnie przemyśleli swoje możliwości . dlatego pomyślałam o nich przy tej adopcji . Na razie się nie odezwali .
  12. udalo Wam się zalatwić wizę bez rezewacji hotelu ?
  13. Jeszcze nie wiem , na razie wyslalam fotki rodzinie która miala kupić ode mnie teriera ale nie mieli pieniązkow . Na utrzymanie psa byloby ale nie na zakup .Tam jest w domu sporo ludzi 4 doroslych i 3 dzieci w tym 2 nastolatki i jeden maluszek 2 latka .dlatego dobrze ,ze pies jest spokojny . Na razie czekam na odpowiedź od nich , moze sia zainteresują .
  14. Tak wyglada na tt tylko coś mi z jego ząbkami nie pasuje - ma braki czy są krzywe ? Juz wyslalam fotki w pewne miejsce . Napiszcie czy jest taka obcja ,zeby pieska przewieśc nieodplatnie np do Poznania .
  15. [quote name='McDzik']O, gratulacje szczeniąt :) A ja tymczasem szukam jakiegoś ładnego, fotogenicznego TT :) narazie nie powiem po co, żeby zbytniego rozgłosu nie robić... może polecicie (ale tak szczerze!) jakiegos ładnego TT ??? Chętnego do współpracy :P Potrzebuję w sumie samych zdjęć :)[/quote] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4425/lato0661ga7.jpg[/IMG] Polecam, swoją Fibi , myśle ,ze jest fotogeniczna , dodatkowo cierpliwa . Fotek mam setki bo mam lekkiego bzika na tym tle . Pozdrawiam .
  16. Ja narobiłam balaganu w nerkach podajac zbyt bogatą karmę .
  17. Ale maja zarąbiste spojrzenia - jakby mówiły " ten zbity wazon to naprawde nie moja wina "
  18. [quote name='Iwona1984']nie ale postram sie zdobyc :razz:[/quote] Iwonko masz namiary na ten akademik ?
  19. Kochani gdzie spaliscie - dajcie namiary na jakis tani hotelik kolo wystawy . Gratulacje dla wszystkich:multi:
  20. Kaladan u was nie ma zwyczaju żeby cały miot miał imie na tę sama litere ?
  21. Moje zaczynają zabawy i poszczekiwanie , nieraz bywa ,ze szczekną i sie przewracaja . Sa urocze . [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5171/img0532te6.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4782/img0540ve8.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7505/img0547cd5.jpg[/IMG]
  22. Słodkie plameczki na glówce .Niech się zdrowo howają .
  23. [quote name='niki_ill']Patent ze szmatka polecam! Dzis dol, poznalam najgorsza strone hodowli......troje dzieciakow pojechalo do domkow, a mi lzy leca jak wodospad....[/quote] z drugiej strony ciesz się - mnie została najpiękniejsza sunia z poprzedniego miotu , ma juz ponad 7 miesięcy i nikt jej nie chce a następne maluszki maja juz 3 tygodnie .
  24. Patent ze szmatka dobry , tylko ktoś inny musi focić bo samemu chyba nie da się rady . Jak moje stado podrośnie spróbuję tez , moze coś z tego wyjdzie .
×
×
  • Create New...