Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. oj a tu jest warunek zameldowania w Warszawie .
  2. w moim psie wyczytałam ze warszawa daje połowę za sterylkę tylko trzeba zglosic sie do odpowiedniego weta .
  3. przykro z powodu tych biedaków
  4. ja gdzieś ostatnio czytałam ze goli sie je w taki sposób , bo jest to typowe dla psów dowodnych . Jest to możliwe ?
  5. rodzice

    Hawanka Gabrysia

    a ten piekny kolorek !
  6. [quote name='mrowa23']to pojde poszukac zasiegu, jak cos to mamla napisz, bo moge tego zasiegu nei znalezc -dzisiaj fale nei chca w ogole dochodzic do mnie i moich komorek[/QUOTE] nia ,mam innej drogi bo priv tez bez odpowiedzi a na eske ktos odpowiedział ze pomyłka wiec sorry ze tutaj - Mrówko moze jutro spacerek ?
  7. odpowiedź na zadane tu pytanie [url]http://legs-smon.hyperlink.cz/lamleh.htm[/url] jeśli macie problemy ze zrozumieniem , polecam tłumacza [url]http://translate.google.pl/#[/url]
  8. [quote name='Figarro']Gratuluję maluszków i będę tutaj zaglądać .Ja jednak zdecydowałam się na małego kuzyna czyli lhasa apso :-) Z tego co przeczytałam są spokojniejsze niż teriery[/QUOTE] Masz juz maleństwo czy czekasz na maluszka z jakieś konkretnej hodowli ?
  9. Fibi już nosi czerwona obrożę , ta tasiemka to tak dodatkowo :lol: . Tyle w okół ' życzliwości ' - trza się zabezpieczyć solidnie :evil_lol: :cool3:
  10. najpierw odrobacz a po kilku dniach zaszczep .
  11. Bardzo dziękujemy
  12. rodzice

    zima

    Dandasek faktycznie zmienia kolorek . Fajna macie tę szeroka drogę , przynajmniej nie chodzicie w zaspach bo drzewa zatrzymaja co nieco .
  13. Dziękuję bardzo . Myslę ze po wczesniejszych wypowiedziach czas zebym Fibi zalozyła czerwona tasiemke przy obroży żeby szczenieta urodziły się ładne , z zębami , miały normalny charakter a w przyszłości były plenne ;)
  14. pisanie w pośpiechu czasami powoduje wkradanie sie błędów - zdarza się . Dziękuję ze stoisz na straży i mi go wskazałaś .
  15. rodzice

    Hawanka Gabrysia

    ja mam trzy i tez dzisiaj będzie dzień fryzjerski w naszym domku
  16. Myślę Reniu że po części wiesz o co chodzi z Lamlehami bo wiem ze żywo interesujesz się tym tematem . Niemniej jednak spróbuje po krótce wyjasnic Linia Lamleh to najstarsza linia hodowlana . Psy z tej linii mają jak dla mnie rewelacyjną budowę , bardzo dobry włos , bardzo kształtne głowy , nie wyrastają poza wzorzec , rewelacyjny charakter :multi:. Z tego co sie ostatnio dowiedziałam nie choruja na PLL - linia jest wolna od tej choroby , co też nie jest bez znaczenia . Lamlehy osiągaja bardzo duże sukcesy wystawowe , warto prześledzić te najbardziej prestiżowe - np dziadek Fibi U Batang Lamleh von Nama -Schu pokonał 188 tybetów w 2004 roku w Ryton , w 2009 na wystawie Crufts rasę tt wygrał takze Lamleh :multi:Mamusia naszego nazeczonego cóż wystarczy wejść na jej strone :lol: zwycięzca z Crufts-a [URL]http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://crufts.fossedata.co.uk/Breed.asp%3FShowYear%3D2009%26GroupID%3DUTI%26ScheduleID%3D105&ei=Kb5uS7enM6PcsAa4gqnJAQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=5&ved=0CBwQ7gEwBA&prev=/search%3Fq%3Dlamleh%2Bcruft%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DQHS[/URL] polecam wejść na google wpisać lamleh i poczytać , poogladać przedstawicieli tej linii [URL]http://wantednicedogs.nl/lamleh.htm[/URL] W Polsce z tego co sie orientuje nie ma 100 Lamleha chybe ze sie mylę :oops:, a te psiaki które maja większą domieszke krwi z tej linii bardzo dobrze sobie radza na ringach . No ja w kazdym razie zadowolona jestem z Fibi bardzo , jej tatuś gdyby był częsciej wystawiany nazbierałby nie jeden championat na swoje konto - ale jeszcze wszystko przed nim . Wiadoma sprawa jest ze jednemu podoba się córka innemu teściowa , dla mnie Lamlehy są spełnieniem marzeń o pieknym tt i dlatego tym razem wybraliśmy przedstawiciela tej prestiżowej dla mnie linii hodowlanej na ojca dla naszych szczeniat . Przy okazji bardzo dziękuję za gratulacje za te z kręcaca główka takze jesli sa szczere :razz:
  17. Łe tam zaraz porno - NATURA ;)
  18. No pewnie ze wpuszczę ! Drugie romantyczne zdjecie [IMG]http://i46.tinypic.com/t9iag4.jpg[/IMG] i przy robocie [IMG]http://i46.tinypic.com/2rwvtjc.jpg[/IMG] prawdziwy tybet może i w zaspach [IMG]http://i49.tinypic.com/mwcls6.jpg[/IMG] no i zeby nie było ze nieczuła jestem [IMG]http://i49.tinypic.com/30j41tv.jpg[/IMG]
  19. Kandydata na męża wybieraliśmy bardzo starannie . Jest synem rewelacyjnej suki Bhoomi Lamleh Schambala którą niejednokrotnie podziwialiśmy na wystawach [URL]http://www.khyimi.eu/[/URL] Kawaler jest młody nie ma jeszcze na swoim koncie szczególnych osiągnięć , jest w trakcie kończenia championatu , ale nie to było dla nas ważne - najważniejsze było pochodzenie i charakter psiaka . Myślę że dokonaliśmy doskonałego wyboru i dzieci tej pary spełnią nasze oczekiwania . Ojcem szczeniąt będzie Khyi-Mi Avatar Lamleh [URL]http://avatar-tarko.blog.cz/[/URL] Ojciec naszej Fibi jest w 3/4 Lamlehem i mamy nadzieje ,ze to krycie 100% przedstawicielem ten znanej linii hodowlanej da nam rewelacyjne potomstwo - czego sobie i przyszłym włascicielom serdecznie życzę . Przewidywany termin porodu - okolo 12 marca . [IMG]http://i46.tinypic.com/nz5b11.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/8xv98y.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/t9iag4.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/256shp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2rwvtjc.jpg[/IMG]
  20. Moja zakochana para [IMG]http://i46.tinypic.com/nz5b11.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/8xv98y.jpg[/IMG] Będą piękne dzieci ?
  21. u nas być moze będzie czwóreczka , sprawdzimy jeszcze raz w przyszły piątek . Ale się cieszę !!!!!!!!!!
  22. będą dzieciiiiiiiiii ! Fibi w ciąży !!!!!!!!!!!!!!
  23. Bardzo miło mi zakomunikować ze dzisiaj została potwierdzona ciąża Fibusi .Jutro napiszę coś więcej .
  24. Brawo Asiu . Agnieszka też pomaga w schronisku , Mrówa o czym wie tutaj niewielu jest tez bardzo zaangażowana , dała dom tymczasowy chyba juz dla setek piesków . Tak tez zreszta sie poznałyśmy , udało mi się znalezć 3 domki dla jej podopiecznych . Znajomość internetowa przerodziła się w realną przyjaźń . Chyba byłyśmy sobie pisane bo po bliższym poznaniu okazało sie ze wkrótce bedziemy mieszkały w tej samej miejscowości . Tyle jest ludzi na dogo a ja trafiłam własnie na nią - to musi być przeznaczenie hihi . I jak tu nie wierzyć ze zwierzęta łączą ludzi ? O matko zabrzmiało to jakbyśmy były w związki hi hi
×
×
  • Create New...