Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. pieniażki obiecane z bazarku wpłacilam na Bianeczke - mshume wyczyść skrzynke .
  2. na usg wyszło 6 ale jedno jest niepwne , moze być 7 . Mam nadzieje ze obrazy sie nie nalozyly na siebie i ta szósteczka szczęsliwie przyjdzie na swiat
  3. [quote name='Oleniek']Witam Czy można się dopisać do grona "oczekujących marcowych"? Mamy termin na 22 marca Na usg było widać ...1! szczenię...a tak myślałam, zę będzie więcej:lol: Jak ja "je" porozdzielam:lol: No chyba że się schowały Wchodże sobie tu na stronę :razz:i pierwsze co czytam...to opis trudnego porodu:lol:....,ale sie podbudowałam.;) To nasz pierwszy poród...no jej pierwszy, a ja rodziłam dwóch synów:lol: Oby było podobnie;) Sodalis jestem pełna podziwu:p[/QUOTE] Ja tez niedawno byłam na usg , lekarz zobaczyl jedno szczenie i stwierdzil ciaże a ja na to panie doktorze proszę dobrze poszukac bo jedno to za mało - ja płace w euro za krycie to raz :cool3:, ludzie czekaja to dwa ;). no to pan doktor sie bardziej postarał , pogmerał , sunie poprzekrecal i się pyta , a ile by pani chciala , no to ja ze ze 4 by stykneło - no i byly 4 :loveu: Po tygodniu poszlam na powtórne usg , noe zeby zobaczyć czy cos się czasami nie wchłonęlo . Pan doktor na dzień dobry - no to znowu szukamy ? a ja na to tak tylko dzisiaj poprosze o 6 ! I wiecie ile znalazł ?:crazyeye:
  4. Moze w końcu się nam uda
  5. rodzice

    Meisi

    Ło matko teraz to fotki niewyjsciowe :oops:;) bo psy dużo biegaja po polach i czorne jak nie wiem . Fibusie chce wykąpać za jakiś tydzień zeby juz nie męczyc przed samym porodem a Meisi moze w ten weekend ? Mnie chyba bedzie dośc łatwo rozpoznać po czarnym hawańczyku - to jednak dosc rzadki kolor w tej rasie . Podam też mój numer startowy i , numer ringu i godzinę , mysle ze nie będzie problemu zeby się odszukać
  6. [quote name='Siamensis'][quote name='rodzice'] A to spotkanie będzie, bo my jedziemy. Mamy rzut beretem więc trudno nie jechac ;-) A z którym psiakiem jedziecie ?[/QUOTE] Ja w Katowicach będe z hawaneczka Meisi . Może poznamy sie osobiscie ?
  7. Rany chwilę mnie nie było a tu takie super nowiny - strasznie się cieszę !
  8. [quote name='sodalis']My też już po, ciężko było, poszło dużo oxytocyny, glukozy, theracalcium, bioakrylu, ostatni szczeniak dosłownie został wymasowany i wyciągnięty, ale się udało. Maluchów 7, mama nie cięta - teraz odsypia.[/QUOTE] Rany to faktycznie musialo być ciężko - całuski dla dzielnej mamusi
  9. rodzice

    Meisi

    Co do reszty bandy to Fibi pieknie tyje ( o dziwo nadal pełna werwy ) . Dostaje lepsze jedzonko ale muszę pilnować bo ona jest bardzo uległa i kiedy podejdzie do niej Meisi to Fibi ustepuje jej miejsca przy misce . Meisi nie powinna jesc tego co Fibi bo to za energetyczne jedzonko dla niej .
  10. rodzice

    Meisi

    Były dzisiaj na mega spacerku - na polach albo śnieg albo błoto . wróciły szczęsliwe , zmeczone ale mega brudne . Meisi bardzo sie słucha na spacerkach bo pańcia zawsze ma w kieszeni coś smakowitwego wiec na zawolanie wraca jak na skrzydlach . Cały tez czas czekam na cieczke , minęlo juz 7 miesięcy od poprzedniej . Wolałabym zeby dostala teraz bo pomimo ze juz wolno wolałabym z cieczką nie jechać do Katowic .. Iwonko jak twoje hawaneczki dostaja cieczki ? Regularnie ? Co jaki czas ?
  11. Kurka to wy juz w gotowosci
  12. A my za Was !
  13. u nas 64 dzień wypada 12 marca . Kto z nami rodzi ?
  14. na razie za bazarek wpłynęlo mi tylko 35 zł wiec czekamy jeszcze na pieniążki
  15. Proszę bardzo - mamy gwiazdę
  16. Mam już pierwsze wpłaty , jak tylko uzbieram 120 zł zaraz Ci przesyłam . Całusy dla Bianeczki .
  17. rodzice

    Meisi

    Meisi ma jeden brzydki nałóg i niestety przez naszą nieuwagę mamy trochę strat :shake: . Ta mała małpa rogata czeka tylko kiedy pralka jest niedomknieta , wyciaga z niej pranie , chyłkiem wybiera galoty córki ( tylko jej hi hi :evil_lol:) i gryzie w strzępy . Córuś pozbyla sie w ten sposób juz kilku par a najgorzej ze Meisi wybiera tylko te najlepsze , naładniejsze :mad: . Fetyszystka normalnie :-o
  18. Bozie jakie cudne pychole
  19. ja tez bym byla za sterylką , macie psa bez papierów , nie bedziecie prowadzić hodowli , w dodatku pies z problemami , po cio Wam jeszcze dodatkowe nie daj Bóg z niechciana ciążą jak suka wyrwie sie do psa . Dodatkowa chormony się uspokoja i moze bedzie bardziej uległa . A co z tą cieczką ? Potwierdzona ?
  20. he he no i się wydało ;)
  21. Generalnie może być wszystko bo w poprzednim miocie Fibi dala nawet czysto białe . Fibi urodzila sie jako tricolor , teraz też łapy wybarwiaja jej sie w brąz a biorąc pod uwagę to ze Akira jest bialo sobolowa to maluszki trochę sobolu tez moga mieć .Musze stwierdzić ze ta ciaża jest inna niz poprzednia . Fibi czuje sie doskonale , ma dobry apetyt i dość juz zaokraglony brzuszek jak na ten wiek ciąży .Wyraźnie tez widze ze z jednej strony jest wiecej szczeniat niz z drugiej - pokrywa sie to z usg .
  22. rodzice

    Meisi

    i zobacz kto śpi najwygodniej hi hi
  23. Ja bym wolala bez spania bo bedę miała juz maluszki w domciu .
  24. hejka ty mówisz o Nowym Dworze ? Bedziesz tam 2 dni ?
×
×
  • Create New...