Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Aniu miałaś wczoraj telefon z mojego polecenia ?
  2. [IMG]http://i41.tinypic.com/6y0ena.jpg[/IMG] górna fotka - meisi [IMG]http://i43.tinypic.com/2uo3oqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/fbx5s5.jpg[/IMG] Fibusia [IMG]http://i41.tinypic.com/2dsr4zp.jpg[/IMG]
  3. rodzice

    Meisi

    [IMG]http://i43.tinypic.com/2uo3oqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/fbx5s5.jpg[/IMG] dzielne małe łapeczki
  4. rodzice

    Meisi

    [IMG]http://i40.tinypic.com/rjlgro.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2rokitf.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/a2vl7n.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/b7ys5u.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/6y0ena.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i39.tinypic.com/2zyygoy.jpg[/IMG] Meisi [IMG]http://i40.tinypic.com/rjlgro.jpg[/IMG] fibi [IMG]http://i40.tinypic.com/2rokitf.jpg[/IMG] Meisi [IMG]http://i41.tinypic.com/a2vl7n.jpg[/IMG] Meisi [IMG]http://i42.tinypic.com/b7ys5u.jpg[/IMG]
  6. rodzice

    Meisi

    wiosenny spacerek - własciwie w wykonaniu Meisi to nie spacerek tylko bieganek [IMG]http://i42.tinypic.com/2mwgbb.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/258rmmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/51av14.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2zyygoy.jpg[/IMG]
  7. Rok 2010 - piekna sloneczna pogoda - czas na wiosenny spacerek - niestety juz bez Haneczki [IMG]http://i42.tinypic.com/2mwgbb.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/sq6wlg.jpg[/IMG] moja owieczka Akira [IMG]http://i41.tinypic.com/2n6hu74.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/51av14.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/258rmmh.jpg[/IMG]
  8. u nas nie sa " modne " kradzieze , za to otrucia psów . w ciagu roku w poblizu mojego domu otruto 10 psow . kiedys i ja przez to przechodziłam . Ktos przez plot przerzucił mięso z trutka i mój rotek to zjadl . Tydzień walczylismy o jego zycie . tylko dlatego ze byl mlody , dobrze odzywiony i miał wspaniała opieke - przezył . z jednym sie zgadam w okolicy nie nalezy sie chwalic osiągnieciami psa . U tt nie tak dawno glosne bylo porwanie znakomitej suki . [url]http://www.dogomania.pl/threads/117634-!!!!!SKRADZIONY-Terier-Tybetanski-[/url]!!!!!
  9. te brązy chyba wybarwia sie w jasne sobole prawda ? U tt taki kolor u psa doroslego jest jasnokremowy .
  10. ja bym sie bardziej przyjrzała temu drżeniu - moja posokówka przed kazdym porodem zaczynała drżec i dyszeć i zawsze okazywalo sie ze to tężyczka - nietypowa bo przed porodem . kiedyś objawy byly dośc slabe , suke przetrzymałam i o malo jej nie stracilam .
  11. mamy 6 tygodni . Zabawy przed snem [url]http://www.youtube.com/watch?v=QT4wjZ5xR6E[/url]
  12. Zawsze ja mozesz odwiedzic w nowym domku i wziąć na spacerek . tylko weź z tydzień urlopu dojazd do niej hihi :painting:. Nikhita to sunia bardzo kontaktowa , odważna , uwielbiajaca pieszczoty . Ona i czarny Nigam wioda prym w tym malym stadku . Nabarunek myśli tylko o napełnieniu brzuszka i bardzo tego pilnuje zeby broń Boze nie zostawić nawet małego luziku w żołądeczku :evil_lol: zaś nasz piękniś Navrang to chlopczyk bardzo delikatnej natury taki typ artysty , wrażliwy , kochajacy , uwielbiajacy delikatne pieszczotki , zagłębiajacy sie we własnych myślach . Maluszki były wczoraj na przegladzie i tatuażu . Wszyscy chlopcy maja juz obydwa jądra w mosznie , wszystkie szczeniaczki jak na razie zgryz nożycowy . Stadko wyrównane w doskonałej kondycji .
  13. rodzice

    Meisi

    Meisunia ma cieczkę ( 8 miesiecy po ostatniej ) , w tej chwili chyba juz dni plodne bo biedulka skacze po Fibi i próbuje ja kryć . Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - Meisi miala być na wystawie w Grudziadzu i Inowrocławiu - wystawy przeniesiono na inny termin wiec my spokojnie cieczke przetrwamy w domku - a tak miałabym dylemat co zrobić zwlaszcza ze juz nam przepadla wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim .
  14. wykąp i porządnie naoliw psa . Moja meisi potrafi łupiez dostać w ciągu kilku godzin zazwyczaj na wystawie - przypuszczam ze to stres związany z podróżą bo Meisi czasami jeszcze choruje . Druga opcja - przebialkowanie .
  15. nie wiem co napisać ............
  16. Wybiera sie ktoś ? Zgłoszenia do 30 kwietnia .
  17. Wybiera sie ktoś z kudłaczem ? zgłoszenia do 30 kwietnia .
  18. nie da rady , mam od 9 rehabilitacje ktora trwa tak z 1,5 godziny . Najwczesniej na 11,30 moze być ?
  19. Jak samo imię wskazuje Navrang - piękny :lol: ciekawe jak ostatecznie wybarwi sie Nabarun
  20. Jak na razie piątek mam wolny .
  21. to ja też tfu tfu zeby nie zapeszyć . Mróweczko a moze na spacerek w Przeźmierowie ? Meisi ma cieczkę ale Jah juz nie zagraża .
  22. wszystkiego najsmaczniejszego dla Tilusi z okazji urodzin .
  23. gdzie ona grubaska - wyglada jak księzniczka . Witamy na porodowce .
  24. Mam pytanie ,macie może wzór umowy kupno - sprzedaz po angielsku ? Maluszek leci jednak do Rosji ,a dzieki pomocy dogomaniaczek leci z miłą pania na pokladzie . Mam jednak obawy czy z dokumentami bedzie wszystko ok , podzielcie sie doswiadczeniem proszę . wiem ze Rosja nie ma limitow wiekowych więc szczepienie wedlug wieku , paszport ,ksiazeczka zdrowia , swiadectwo zdrowia od lekarza powiatowego , umowa sprzedazy ( Rosjanie chcą po angielsku ) umowa z pania przewożąca pieska . znalazlam jednak zapis ktorego nie bardzo rozumiem [FONT=&quot]1.[FONT=&quot] [/FONT][/FONT][FONT=&quot]Na wwóz do Federacji Rosyjskiej zwierząt towarzyszących (1-2 sztuki kotów i psów), należących do jednego właściciela (przy posiadaniu dla tych zwierząt międzynarodowych paszportów lub świadectw zdrowia) zezwolenie Rosselchoznadzoru nie jest wymagane. Wwozu pozostałych zwierząt towarzyszących, a także partii kotów i psów w celu handlowym na wewnętrznym rynku Federacji Rosyjskiej, dokonuje się na podstawie pozwolenia Rosselchoznadzoru. [/FONT]
×
×
  • Create New...