-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nowy [SIZE=6][COLOR=red][URL="http://magdarynka.sitm.pl/Zahir.doc"]plakat[/URL][/COLOR][/SIZE] do pobrania. -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W aukcji opis zmieniony i foty dodane. Nie wiedziałam, które wybrać, to dałam wszystkie :evil_lol: -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Magdarynka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dziś w nocy skończyła się aukcja Kluski... No i gdzie ta kolejka chętnych...? :mad: Za chwilę wystawię ją ponownie, mam nadzieję, ze teraz się kolejka ustawi...:cool3: -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://magdarynka.sitm.pl/Zahir.doc"][SIZE=6][COLOR=red]Plakat Zahira[/COLOR][/SIZE][/URL] -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zahir na aukcji: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=112039814"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=112039814[/URL] -
paros, pies dostawał antybiotyk przez ponad 2 tygodnie. Kombinowali, czy mu go odstawić, czy zmienić - pisałam o tym kilka dni temu... Od siebie dodam jeszcze tylko, ze na żytniej, na drzwiach gabinetu wisi tabliczka, reklama czegoś tam... Dokładnie tekstu nie pamietam, ale było tam coś w stylu "Uwaga! Zadowolony pies", czy "Uwaga! Szczęśliwy pies"... Acha, jeszcze 2 sprawy... po 1. Przypominam, że diagnoza na żytniej to - kaszel kenelowy (kennelowy?). po 2. Laro, w jakich godzinach jutro wybierasz się do schroniska?
-
jayo, Toffik jest po raz drugi wystawiony przeze mnie na Allegro. Za 4 dni koniec [URL="http://www.allegro.pl/item109626122_toffi_psiak_w_stylu_rokokowej_sofy_.html"][COLOR=blue]aukcji[/COLOR][/URL], więc "wisi" tam już od 24 dni... Wrzuciłam go też na eoferty i ktoś chyba wrzucił go tam ponownie... Ktoś inny chyba też go jeszcze gdzieś poogłaszał :) Kontakt w tych ogłoszeniach jest do Feli, więc może trzeba się z nią skontaktować i zapytać, czy ktoś o Toffika pytał.
-
Cholera jasna... Futrzaku zdrowiej, bo ciotki popełnią zbiorowe samobójstwo... To my czujemy się winne, a ci cholerni weci mają to wszystko gdzieś... Sądziłam, że może Żytnia "załatwiła" tylko mojego psa... Powinnam była wrzeszczeć i tupać nogami, gdy tylko się dowiedziałam, że Czarny tam trafił, a ja durna się łudziłam, że może jednak mu pomogą :placz:
-
Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))
Magdarynka replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Cotka nie wściekaj się !! :shake: :shocked!: :bigcry: Na jednym z watków ci napisałam że ściągam od ciebie i czy nie masz nic przeciwko :placz: bo to o psiaki w końcu chodzi a nie o nasze aukcje :shake: Ale nie było sprzeciwów :niewiem: ... a do tego Greyka znalazła dom z takiej własnie aukcji !! :razz: W sumie dzieki Tobie :Rose: Ale jeśli sobie nie życzysz ... powiedz tylko słowo...:modla: :flaming:[/quote] Owieczko, daleka jestem od wściekania się :) Zrobiło mi się trochę dziwnie i to wszystko... Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, gdzie napisałaś, że ściągasz ode mnie, a jeśli tak gdzieś napisałaś, to pewnie pomyślałam o opisie psiaka a nie o szablonie... Po mojej aukcji Greyki nie było odzewu, więc wcale nie dzięki mnie Greyka znalazła dom :eviltong: Jeśli chcesz korzystać z tego szablonu, to Ci go podeśle w html-u, żeby Ci się już te aukcje nie rozjeżdżały jak w tej chwili :evil_lol: -
Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))
Magdarynka replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
Tak Laro, Magdarynka wybaczy Owcy... :) Ale masz fajne psie zaloty w domu :loveu: A jaki przystojniak z tego rudzielca :loveu: A rachunek mnie powalił... do tej pory szukam szczęki na podłodze i bynajmniej nie sztucznej... -
Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))
Magdarynka replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Ty tak poważnie ...? :oops: bo może cosik tam naknociłam :evil_lol: ?? jesli tak to powiedz ;)[/quote] Poza tym, że gwizdnęłaś mój szablonik, to wszystko ślicznie...:mad: Dla porównania... [URL="http://www.allegro.pl/item109626123_budrys_smutny_psiak_szuka_domu_.html"]http://www.allegro.pl/item109626123_budrys_smutny_psiak_szuka_domu_.html[/URL] Na przyszłość po prostu zapytaj... Zgodziłabym się bez problemów, a tak... -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ok, co w takim razie z aukcją? Wystawiać? A jeśli wystawiać, to kontakt podać do AgiG? -
No, wreszcie mi dogo jakoś działa, więc mogę napisać... Przedwczoraj nie widziałam psa, bo gdy przyszłam, wet powiedział, że był z nim chwilę wcześniej na spacerze, ale gdy pytałam o zdrowie Czarnego, to było wszystko ok. Teraz żałuję, że się jednak nie wepchnęłam na siłę, by go zobaczyć, ale może jednak było dobrze...:roll: Ponoć pogorszenie nastąpiło dopiero wczoraj... A wczoraj, gdy przyszłam, było tragicznie! Na mój widok nawet łba nie podniósł, a zawsze cieszył się całym sobą... Na spacerze szedł noga za nogą i po kilku krokach położył się na trawie...:shake: Siku zrobił, ale kupy już nie, z resztą chyba nawet nie miał po czym, bo ponoć nie dość, ze nie chciał jeść to i pić nie chciał, więc podali mu kroplówkę... Na spacerze spotkaliśmy Gamoniów, chwilę postaliśmy i pogadaliśmy, a pies cały czas leżał... W końcu Agnieszka - Gamoń wzięła psa na ręce i wróciliśmy do lecznicy. Wczoraj rano miał 39,5; o 15-tej - 40 i wieczorem, gdy byliśmy u niego, czyli między 20, a 21 miał znów 39,5... Pobrano mu krew i zbadano również pod kątem babeszji, ale wynik wyszedł ujemny. Natomiast sama morfologia tragiczna... Wet sugeruje jakąś wirusówkę. Potem przyjechały Witokrety i ściągnęły surowicę. Po surowicy poczuł się ponoć lepiej. Niestety po 22-giej musiałam iść do domu i młodego do spania upchnąć, więc co było po moim wyjściu, to już dokładniej Gamonie, albo Wiokrety napiszą.