Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. [quote name='esperanza']Magdarynka dzięki za zrobienie ulotek.[/quote] Drobiazg :)
  2. On nawet nie wie, że od jutra nie będzie już Szarikem :evil_lol:
  3. Ja mam po 20 ulotek Fifci, Kosmatego i Luckusia, ale nie dam rady jutro podrzucić, bo jade po Szarika z balkonu...
  4. No, za 12 godzin będzie można przenieść ten wątek do "Już w nowym domu" :cunao: Będą foteczki i pierwsza relacja :cool3:
  5. [quote name='enia']Będziesz miała wtedy trzy! a ja wolny tymczas coś sobie tutaj znajdę.......:evil_lol:[/quote] No wiesz, w pewnym sensie 3 psy będę miała już jutro... Od 3 tygodni mam Fifi z Ostrowii na tymczasie...
  6. [quote name='enia']Super na pewno bedzie dobrze ! jak sie niutek u Was zadomowi to sie umawiamy ok?:multi: możemy iść na moczydło ja wezme swoja straszną sunie pożeraczke męskich serc waga 6kg po obiedzie oczywiscie:evil_lol:[/quote] Ok, umówimy się :) Może wezmę wtedy oba psiaki...? Zobaczymy... A nie boisz się, że Szarik np ziewając przypadkiem połknie Twoją suczkę? :evil_lol:
  7. Ano poważnie :lol: Od jakiegoś czasu namawiałam rodziców na psa, bo po śmierci naszego pierwszego psiaka kilkanaście lat temu podjęli decyzję, że psa więcej mieć nie będą, ale bezskutecznie... Wczoraj ojciec znalazł Szarika na Allegro i zakochał się... A na miłość nie ma rady, więc jutro zabieramy Szarika :evil_lol: [SIZE=1]Bardzo jestem ciekawa, jak się dogada z moim Chesterem...:)[/SIZE]
  8. Toffik gotowy do druku :) [URL="http://magdarynka.sitm.pl/ulotki/toffi.doc"]http://magdarynka.sitm.pl/ulotki/toffi.doc[/URL]
  9. Naszykowałam 3 obroże po moim owczarku... Dwie z nich powinny być dobre, trzecia chyba będzie za duża... Smycz też już czeka...:painting: Acha, Szarik zamieszka u moich rodziców, więc na pewno bedą fotki i relacje :cool3:
  10. Plakat z numerem konta: [URL="http://magdarynka.sitm.pl/ulotki/plakat.doc"]http://magdarynka.sitm.pl/ulotki/plakat.doc[/URL] Witokretka trochę podrukowała, jeśli ktoś też ma ochotę, to bardzo proszę :) Acha, a tu: [B][url]http://magdarynka.sitm.pl/ulotki[/url][/B] są ulotki Fifi, Kosmatego i Luckiego. Gdy dostanę, to wrzucę tam jeszcze Toffika.
  11. [quote name='esperanza']Plakaty poszły. Czy ktoś mógłby zrobić jeszcze jeden plakat? Do 12 mogę jeszcze przesłać te zdjecia.[/quote] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  12. Tofficzku, tak strasznie się nacierpiałeś...:shake: Teraz może być juz tylko lepiej. Zdrowiej malutki a ciotki poszukają Ci wspaniałego domku :)
  13. Umówiłam się z Aldoną na 10-tą w sobotę i jedziemy po Szarika :multi:
  14. Dla Fifi były ulotki chyba w jej wątku... Tak, są tu: [URL="http://www.behemot.com.pl/fotki/fifi.pdf"]http://www.behemot.com.pl/fotki/fifi.pdf[/URL] A dla Kosmatego zrobię :) A co z wydrukiem? Ktoś ma dojście, żeby wydrukować hurtem, czy każdy "walczy" z własną drukarką? :evil_lol:
  15. Acha. A czy byłaby możliwość załatwienia transportu na Wolę? Oczywiście przyszły właściciel wraz ze mną pojedzie po psiaka, tylko kwestia samochodu...
  16. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Przepraszam bo czegos nie rozumiem, wielkość owczarka to własnie średnia wielkośc więc wszystko się zgadza.[/quote] No niezupełnie :) Dla mnie oczarek to już raczej duży pies, a nie średni :) A gdzie dokładnie przebywa psiak?
  17. Dziewczyny, bardzo prosze o dokłądne info, jakiej wielkości jest psiak, albo może ile waży, albo jedno i drugie... Być może mam chętnego na psa, ale musze znać te szczegóły :) Jeśli doszloby to do skutku, to psiak mialby raj na ziemi :)
  18. Czyli jednak wielkości owczarka... Znalazłam przed chwilą jego aukcje na allegro i napisane, że jest średniej wielkości, więc już ccałkiem zgłupiałam :D
  19. Bardzo przepraszam... Pewnie głupie pytanie, ale wertując wątek "na szybko" nie znalazłam tej informacji... Jakiej wielkości ten piękny psiak? Wielkości owczarka, czy mniejszy? Bo na fotkach wygląda na sporego, ale z fotkami różnie bywa...
  20. Byłyśmy dziś w lecznicy, ale akurat psiaki dostały kroplówki i nici ze spacerku...
  21. [B]Fela[/B], żadnego psiaka nie oddajemy do schroniska... Dasz znać, to zaczniemy szukać domków. A Luckiego chętnie wymienię na mojego Chestera ;) :evil_lol:
×
×
  • Create New...