-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Ponieważ jestem w takiej a nie innej niestety sytuacji finansowej, to do Fifci dostałam worek żarełka i wizyty u weta nie były opłacane z mojej kieszeni...
-
Pytam, bo mój Czesław nie lubi dużych psów... Mogę ją zaprosić do nas po zabiegu na tymczas, na takich zasadach jak była u mnie Fifi. Jeśli ją Czesiek zaakceptuje i Wam to też pasuje, to proszę bardzo.
-
Jakiej wielkości ona jest?
-
Dostałam od jayo nowe fotki Toffika :) Wrzuciłam je na aukcję i mam nadzieję, że teraz psiaczek znajdzie domek :) Sami zobaczcie, jaki jest cudny :loveu: [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-1.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-2.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-3.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-4.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-5.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-6.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-7.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-8.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-9.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-10.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-11.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/Toffi/Nowy-12.jpg[/IMG]
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Magdarynka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kluska ponownie na [URL="http://www.allegro.pl/item115004561_atrakcyjna_brunetka_szuka_kochajacego_domku_.html"][COLOR=blue]aukcji[/COLOR][/URL]. -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wznowiłam aukcję Zahira, ale widzę, że Kiwi już go wystawiła, więc zamykam aukcję... Podobno admini allegro robią jakieś cyrki w takich sytuacjach... Głupio byłoby, gdyby zawiesili konto kiwi czy moje :mad: -
Przeczytałam prawie cały wątek... Prawie, bo w okolicach 26 strony się pogubiłam, gdzyż brakuje chyba jakiś postów... Black Sheep, jeśli do tej pory nigdzie tego nie zgłosiłaś, to idź do najbliższej komendy Policji i zgłoś wyłudzenie. Mają obowiązek przyjać Twoje zgłoszenie. Czy Allegro coś zrobi w tej sprawie? Szczerze wątpię... Nie oni zostali poszkodowani. Udostępnią jedynie Policji dane i logi oszusta, ale sami sprawy raczej nie zgłoszą. Napisz do pozostałych osób, które zostały oszukane i doradź im, aby również zgłosili tą sprawę na najbliższej komendzie. Nie ma znaczenia, że mieszksz w innym miejscu niż oszust.
-
Info i zdjęcia dożycy dostałam od Owieczki. O pozostałych psiakach mogę poszukać, jeśli coś jest na dogo to mogę to zebrać do tzw "kupy". Czy którykolwiek z tych psiaków, które wymieniła Lara jest na Allegro? Wolałabym nie dublować aukcji... Admini na Allegro mają różne pomysły... :mad: Widziałam jakiś czas temu na Allegro zegary z Ikei też w białej i granatowej ramce i przyszedł mi do głowy szatański pomysł... Nie muszą to być akurat zegary z Ikei, mogą być jakiekolwiek, byle w prostej ramce... Mam na myśli takie zegary do powieszenia na ścianie... Możnaby kupić kilka, kilkanaście takich zegarów, a ja mogłabym podmienić w nich tarcze na takie ładne z Ostrowskimi psiakami... Projekt, wydruk i montaż załatwię sama. Zegarów też mogę poszukać. Jedyny problem to kasa, bo jestem goła... Jeśli pomysł Wam się podoba i znajdzie się kilka złotówek, to można 1 zegar kupić za powiedzmy 10 zł, a sprzedać za 30 zł... Czyli np na 10 zegarów trzeba wyłożyć 100 zł, a można wyjąć 300 zł, itd...
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zakończyła się aukcja Zahira. Wznawiać? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Magdarynka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='enia']o kurczaki!Magdarynka moze dzisiaj je zabrac od Ciebie? po poludniu?[/quote] Może być dziś po południu. Zaraz dam Ci namiary na mnie na pw. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Magdarynka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Przypominam, że czekają u mnie 2 parasole...:roll: -
Kody do wlepienia na stronę, czy forum: [B]banner schroniska z podpisu Maćki:[/B] <a target="_blank" href="[URL="http://www.ostrow.schronisko.net/"]http://www.ostrow.schronisko.net/[/URL]"> <img border="0" src="[URL="http://www.beauceron-pl.net/ostrow/ostrow.jpg"]http://www.beauceron-pl.net/ostrow/ostrow.jpg[/URL]" width="400" height="100"></a> [B]banner "smyczkowy":[/B] <a target="_blank" href="[URL="http://www.ostrow.schronisko.net/"]http://www.ostrow.schronisko.net/[/URL]"> <img border="0" src="[URL="http://jemakra.sileman.net.pl/psiaki/smycz.jpg"]http://jemakra.sileman.net.pl/psiaki/smycz.jpg[/URL]" width="333" height="100"></a>
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Magdarynka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W piątek wieczorem kończy się aukcja... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Magdarynka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Tak, parasole stoją sobie grzecznie w przedpokoju :) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Magdarynka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mam do oddania 2 parasole ogrodowe.