-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Lodówki: [URL]http://www.allegro.pl/item126624441_lodowka_turystyczna_12v_220v_nowa_15l_wyprzedaz.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item126541690_doskonala_lodowka_turystyczna_16_litrow_12v_220.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item125535339_agd2000_com_pl_lodowka_samochodowa_cb210_12v_220v.html[/URL]
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
No właśnie domku nie ma... Nawet tymczasowego...:-( A trzeba zmieniać opatrunek na łapie, by nie zapaskudził, bo całe leczenie pójdzie jak psu pod ogon...:shake: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam na Tatarkiewicza. Nasz królewicz dostanie dziś ostatni raz antybiotyk i można go zabierać. Ma zapakowaną łapkę i trzeba mu zmieniać opatrunek, ale nie ma tam niczym smarowane. Opatrunek jest po to, by nie brudził tej łapki. Zostanie też dziś odpchlony. -
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
Magdarynka replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
A Chojrak dalej bez domku...? :-( W takim razie znów wznowię aukcję, bo skończyła się w nocy... -
[quote name='Igusia']Dziewczyny czy jak by ktoras jechala do schronu w tym tygodniu, mogla by zobaczyc co z lapka tej psinki jest?.Moze ktos fachowiej spojrzy na to... W kazdym razie psinka zostawia mokre plamy bo z tej lapki cieknie...[/quote] Ojoj... to aż tak źle z tą łapiną? :-( Gdy byłam w schronisku to nie wchodziłam do kojców...
-
[quote name='AśkaK'][B]PS.Ja po raz ostatni pytam, proszę odpowiedzcie - czy mamy sunię o imieniu Psotka?[/B] Na stronie schroniska nie znalazlam takiej, a w nowych psiakach się nie orientuję. Od paru dni próbuję dojść, o jakiego psa chodzi pewnej osobie z dogo i ni w ząb nie możemy się dogadać. A dziewczyna mogłaby psinę zabrać na tymczas do Niemiec i tam szukać jej domu, oferuje pokrycie kosztów paszportu, chipa i szczepień.[/quote] Jedyna Psotka, jaka przychodzi mi do głowy jest w pilnych adopcjach na stronie psiaków z Józefowa. W tym dziale akurat znajdują się psiaki nie tylko z Józefowa. Może o tą Psotkę chodzi? Jeśli tak, to są tam podane numery telefonów. [URL]http://psy-warszawa.pl/pilne.htm[/URL] Drugi psiak od góry.
-
[quote name='rooda'][FONT=Georgia]A jak czuje się samotna, to pożera sznurówki. I tak do końca nie wiadomo, czy z żalu, czy ze złośliwości;) .[/FONT][/quote] [FONT=Georgia]A może z nudów? W chwilach samotności zostaw jej np suszone ucho. To chyba lepsze od sznurówek :)[/FONT] [quote name='rooda'] [FONT=Georgia][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7806/20060907010uu2.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Georgia][IMG]http://img422.imageshack.us/img422/5650/20060908005mm8.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Georgia]Czy Wy też widzicie ten uśmiech? czy tylko mi się zdaje?:eviltong: [/FONT] [FONT=Georgia]Acha, uszy niestety nie zawsze stoją. W mieście na spacerach, nie czuje się jednak jeszcze komfortowo niestety.:-([/FONT][/quote] Jaki ma ładny identyfikatorek :) A do spacerów w mieście się przyzwyczai. I tak w dość krótkim czasie zrobiła ogromne postępy :)
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30516[/URL] szukają małego psiaka, więc zgłosiłam Mikrusa. Może los się do niego uśmiechnie...? -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze dorzucę a24 (aukcja na stronie głównej): [URL]http://my.aukcje24.pl/accdb/viewitem.asp?AuctionNr=27762690[/URL] -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Bannerek Mikruska [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/ostrow/m.jpg[/IMG] Lokalizacja pliku: [URL]http://magdarynka.sitm.pl/ostrow/m.jpg[/URL] -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Potrafisz połaczyć przyjemne z pozytecznym :evil_lol: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ronja, Mikrus jest już na aukcjach?