Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. Tak, Lara pytała o ta astkowatą suczkę i Janusz powiedział, że zrobiła podkop i zwiała... z koleżanką... Koleżankę udało się "odzyskać", ale astka przepadła. Janusz sądzi, że wróciła do szczeniaków i jest gdzieś zamknięta. W przeciwnym razie już by ją namierzył.
  2. No, facecik, wracaj szybciutko do zdrowia :) Odwiedziłam dziś z Zirą Twoją lecznicę i mają tam w klatce fajnego legwana :loveu: A może Tobie Mikrusku też się ten legwan spodał, dlatego go tak często odwiedzasz? :evil_lol:
  3. [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/06.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/07.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/08.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/03.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/04.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/05.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/00.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/01.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/tymonek/02.jpg[/IMG]
  6. [quote name='ronja']Magdarynko, kto to jest zdejęcie nr 80?[/quote] A to jest psiak, który ma kaprawe oczka. Nos ma czysty, więc to może nie nosówa. Jest jeszcze taki rudzielec u Janusza na rękach. Ten ma i nochal brzydki i oczy... Dziś mu chyba Esperanza poda surowicę.
  7. Poza tymi 3 maluchai, które wzięłyśmy został jeszcze jeden szczeniak. On był jeszcze z matką.
  8. Pojechałabym, ale mam Zirę, a i szkoła się już zaczęła, więc młody z psami nie zostanie i niestety nie dam rady :( Zrobiłam dziś kilka fotek "puchatkowi" :) Potem jej obrobię i wlepię do wątku.
  9. Zrobiłam trochę fotek: [URL]http://magdarynka.sitm.pl/23.09/[/URL] Są nieobrobione. Zassałam z aparatu i wrzuciłam na serwer. Oglądajcie, wlepiajcie do wątków konkretnych psiaków, itd... Zabrałyśmy w sumie 5 dziewczynek: Larę, Zirę i 3 szczeniaki. Idę wyprać Zirę, potem zdam relację, chyba, ze mnie Lara uprzedzi :)
  10. Ok, to się razem postarszymy. Spotkanie zombie sobie zrobimy :evil_lol:
  11. Aska, ja się czasem kładę o takiej porze :evil_lol:
  12. Esperanzo... Przepraszam, ale pojadę z Larą skoro świt... Nie mam zmysłu orientacji i nie mam pojęcia, gdzie jest Auchan na Modlińskiej... Lara zgarnie mnie gdzieś w okolicach Wileńskiego, a tam trafię...
  13. Aśka, a jak ta astka wygląda? Może jakaś fotka? Ja jej nie kojarzę...
  14. Dzięki razdwatrzy, ale na moje oko, to jeśli już to ten luzem wygląda na Sabara... Ale też nie jestem przekonana, ze to on... Wiadomość z ostatniej chwili... Neska ma dom :multi: Byłyśmy z Maćką na Elektoralnej i suczka już tam została :) Ma do towarzystwa średniego, czarnego sznaucerka i króliczka :cool3:
  15. [quote name='razdwatrzy']Witam. Jak wolicie, ja mogę wam przywieźć 5 szczepionek dla szczeniąt i jedzonko kupi. Troche mniej tego bedzie ale szczeniaki bezpieczne. Tak wolicie?[/quote] Zaszczepienie maluchów jest bardzo ważne... Boimy się, by nie zlapały nosówki, więc jeśli możesz załatwić szczepionki to byłoby wspaniale :)
  16. [quote name='Maćka']A ta Pani na Elektoralnej jeśli dobrze zakumałam szuka jakiegoś szczkacza tak ?[/quote] Nie wiem, czy ma być szczekacz... Wiem, ze ma być duży.
  17. Najprawdopodobniej dziś się wybierzemy z Esperanzą do Pani z Elektoralnej. Na razie się naradzamy, jakie psy jej wydrukować i pokazać, bo niestety kobieta nie ma dostępu do netu.
  18. Dzwoniłam do Pani Izabeli, która była chętna na Lenkę... Pani sama chce zobaczyć psiaki. Poprosiła o adres strony schroniska. Powiedziałam, ze znajdzie tam też kontakty do wolontariuszy, więc jeśli upatrzy sobie jakiegoś psa, to poprosiłam, by sie skontaktowała. Interesują ją ONki. Drugi telefon, jaki dostałam - do Rembertowa, na razie milczy... Spróbuję "zaatakować" wieczorem...
  19. [quote name='razdwatrzy']Jak rozumiem macie 5 szczeniąt tak ? i jakie szczepionki musza otrzymać ? Powiedzcie mi tak na jedno szczenię, od czego trzeba zaszczepić ? Może uda mi się załątwić jakieś szczepionki dla nich[/quote] Przede wszystkim choroby wirusowe. Nazwa szczepionki - [B]nobivac puppy[/B]
  20. [quote name='esperanza']Pani z ul. Elektoralnej faktycznie chce owczarkowatego i do tego samca, bo ma sznaucera średniego psa. Nie ma niestety internetu, więc ktos musiałby podjechać ze zdjęciami naszych psiaków do pani (ja mam tylko drukarkę czarno- białą, więc bez sensu pokazywać takie zdjęcia) Jeśli ktorys psiak sie spodoba, chciałaby pojechac do schroniska, ale sama nie ma transportu, wiec liczy na naszą pomoc. Kto mógłby wydrukowac kolorowe foty kandydatów i pojechać do tych ludzi ze mną?[/quote] Daj mi namiary na fotki psiaków, które chcesz wydrukować. Na Elektoralną mogę się z Tobą wybrać.
  21. Zgodnie z obietnicą... Nasza gwiazda telewizji - Owieczka w roli głównej :cool3: [URL]http://magdarynka.sitm.pl/dogomania/psy.avi[/URL] Rozmiar pliku: 29,85 MB
  22. "Wilczkowata" jest jeszcze Zira... średnio podobna do Lenki, ale śliczna, młoda (ma mniej więcej rok) i wielkości spaniela. Niestety jeszcze przez kilka dni będzie w schronie... Gdy ją stamtąd zabiorę muszę się jeszcze rozprawić z guzem, który ma na boku... Prawdopodobnie to krawiak, albo ropień, więc może już za tydzień byłaby do adopcji... Wątek Ziry: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30735[/URL] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/zira/zira2.jpg[/IMG]
  23. Może jeszcze tu wrzucę... [URL="http://magdarynka.sitm.pl/dogomania/felus.doc"][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Plakat Felka/ Misia[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
  24. [quote name='monika-j']Ciotki pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po Lenke się kupa ludzi zgłosiła!!!!!!!!!!!!!!!!! Komu mam ja dać wszyscy z bloków i z małymi dziećmi...... Żartuje dam jej tym co po nią sie pofatygują dziś wieczorem.:multi: A reszte spisałam coś im moze wepchniemy, czy ktoś ma czas zeby sie zając tematem?????[/quote] Podeślij mi jeśli możesz, spróbuję się tym zająć...
  25. Nagrałam :) Spróbuję to przerobić tak, by do netu wrzucić.
×
×
  • Create New...