-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
[quote name='lika']Gumisia ma też jedną wadę, z którą muszę zacząć walczyć. Kradnie różne rzeczy ze stołu w kuchni. Oczywiście, jak nikt nie patrzy - taka cwaniara. Przy czym kradnie wszystko, co się zostawia np. dziś zabrała wieczko od jogurtu i opakowanie po kiełbasie, którego nie zdążyłam wyrzucić. :shake:[/quote] To jest absolutnie normalne. Chester na początku nawet wskakiwał mi na blaty w kuchni... Ukradł np u moich rodziców kurczaka ze stołu, którego mieliśmy zjeść na obiad... Na ćwierć sekundy kurczak i pies zostali bez nadzoru i kurczak "sfrunął" na podłogę wprost do paszczy Czesława... W tłusty czwartek zniknęły 2 pączki z talerzyka... Widocznie nóżek dostały, a pies miał głupią minę i okruszki na wąsach... Innym razem zostawiłam trochę zupy chrzanowej na blacie w kuchni, to pies się również i nią poczęstował... Tak było przez jakieś pół roku, może dłużej... I to łapczywe jedzenie, bo może zaraz zabiorą miskę, albo ktoś inny zje... Teraz już nie kradnie, nie łazi po blatach, je spokojnie. Jest z nami dwa i pół roku... Ale z Felkiem jest podobnie jak z Cześkiem na początku, z tą różnicą, że nie wskakuje na blaty... Ale Feluś jest z nami niecałe dwa miesiące... Też mu to przejdzie pewnie, ale za jakiś czas...
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6'] [IMG]http://images29.fotosik.pl/22/6fd22f6a5a34ee65.jpg[/IMG] [/quote] Lolek ma na dupsku gustowny tatuaż :megagrin::errrr::smokin: -
Envy, wysłałam Ci przed chwilą 11 ulotek: - Fina - Kapitana - Misia- Pysia - Nadii - Napoleona - Pestki vel Tiny - Sada - Shippiego - Sieny - Szamana - Toli Drogie Panie, nie wiem, jak to sie stało, ale chyba nie mam obecnego plakatu Stowarzyszenia... Jesli któras z Was takowy posiada, to bardzo prosze o podesłanie go Envy :)
-
2 roczne suczki w typie ON - obie mają fajne domki - hurra!
Magdarynka replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny na stronie [URL="http://www.niczyje.org/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=93"][COLOR=Purple][B]Stowarzyszenia "NICZYJE"[/B][/COLOR][/URL] -
2 roczne suczki w typie ON - obie mają fajne domki - hurra!
Magdarynka replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Pobawiłam sie trochę ta fotką... Może teraz będzie bardziej czytelna... [IMG]http://images25.fotosik.pl/21/b11dc49085237067.jpg[/IMG] -
2 roczne suczki w typie ON - obie mają fajne domki - hurra!
Magdarynka replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny na Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=214229450[/url] -
[quote name='KingaW']Słuchajcie, MAMY 3 problemy, które mi spać po nocach nie pozwalają:-dom, lub DT dla Shippa-dom dla Tiny (vel Pestki)-2 suki u doktora Jacka.Specjalnie napisałam, że MAMY, bo jakoś mi się zdaje, że wygląda na to, że to tylko moje problemy (powyższe nie dotyczy Jayo, Gemsi, Liki i Esperanzy).[/quote] W sprawie Shippiego dostałam ostatnio maila, jak wiesz, odpisałam - kopie dostałaś, ale na razie kobieta więcej się nie odezwała... Zadzwoniła do Doroty? Wiesz coś może? Tina "wisi" na allegro i na stronie stowarzyszenia. Na razie nikt w jej sprawie maila nie przysłał... Suczek od doktora Jacka nie ma ani na allegro, ani na stronie Stowarzyszenia... Podeślij jakiś aktualny tekst i zdjęcia to je wrzucę.
-
Figa podbiła serce pewnego starszego pana ;-)
Magdarynka replied to gdgt's topic in Już w nowym domu
Wznowiłam aukcję Figi, ale zmieniłam tytuł. Zasugerowałam sie podpisem gdgt:) Może teraz ktos sie nią zainteresuje...? -
Na biegunkę możesz spróbować dać jej 3 tabletki węgla (niektórym psom smakuje i zjadają tabletkę bez problemu). Co do sierści, może być ze stresu, a może jeszcze ta zimowa sierść nie została wyczesana? W razie czego za jakiś czas (gdy skończą się sensacje żołądkowe) możesz spróbować podać jej jakiś preparat na wzmocnienie sierści, np z biotyną.
-
Wszystkie z moich tymczasowych psiaków (Feluś był dziesiąty) miały na początku biegunkę. Większość też bała się windy (pozostałe to szczeniaki noszone pod pachą). Miałam też przez kilka dni suczkę, którą musiałam wnosić i wynosić z windy, bo aż tak się bała... Wchodzenie i schodzenie po schodach nie wchodziło w grę z wiadomych przyczyn... Każdy z tych psiaków jednak po kilku dniach bez problemów jeździł windą. Zjeżdżanie kojarzyło się z czymś miłym (spacerek) a wjeżdżanie - z powrotem do domu, wiec tez z czymś miłym :) Kilka pierwszych dni jest trudnych, ale z każdym dniem będzie coraz lepiej. Potrzeba czasu i cierpliwości :) Co do układów psio - kocich to nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałam kota...
-
Figa podbiła serce pewnego starszego pana ;-)
Magdarynka replied to gdgt's topic in Już w nowym domu
Dopisane :) Ronja, niestety jeszcze nikt nie złożył oferty...:shake: Aukcja kończy się w niedzielę po 18-tej. Jedna osoba obserwuje... Na sadzonki też nie ma chętnych... :-( -
Figa podbiła serce pewnego starszego pana ;-)
Magdarynka replied to gdgt's topic in Już w nowym domu
Figa jest cały czas na allegro. Opis mogę zmienić, ale co wtedy z cegiełkami na nią? Zbieramy na spłatę operacji... -
Figa podbiła serce pewnego starszego pana ;-)
Magdarynka replied to gdgt's topic in Już w nowym domu
Jestem w szoku...:lying: :eek2: Jak można pukać psa w czoło, czy szarpać za sierść...? Biedna Gumisia...:sad: -
Ponieważ Feluś nie korzysta ani z psiego łózka ani z psiego fotela, to kupiliśmy mu posłanko... Poleżał na posłanku może 30 sekund, bo lepsza podłoga, albo moje łóżko... [IMG]http://images28.fotosik.pl/17/2197c9f2d162c4f1.jpg[/IMG] Za to posłanko przypadło do gustu całkiem komuś innemu... [IMG]http://images30.fotosik.pl/17/c3c4c0f405c1ac3a.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/17/22ff35d3cda93d72.jpg[/IMG]
-
[quote name='OlimpiaK'][SIZE=3]Poza tym mam karme dla [I][B]wczesnych sercowcow[/B][/I] [/SIZE][/quote] Możesz rozwinąć wątek? Feluś ma arytmię, ale jest młody (2 lata). Możesz podać dokładną nazwę tej karmy? Może taką powinnam mu dawać..? Jeśli tak, to oczywiście mu kupię, a ta od Ciebie niech idzie dla bezdomnego psiaka.
-
Ponieważ wlepiałam tu kiedyś pierwszą moją znajdę, to wlepię i drugą... Co prawda metamorfozy tu chyba nie będzie, ale wlepię już do kompletu... Futrzak początkowo był u mnie na tymczasie, ale zdecydowaliśmy się go zostawić :) Bajo (Feluś) w schronisku - 12.05.07 [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/04f0870f2a74eb71.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ab44dddab917e577.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/f95e0f43efa88b9d.jpg[/IMG] I u mnie - 13.05.07 [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ee99cfce741175b6.jpg[/IMG] 15.05.07 [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/86595d5adaaa8dcf.jpg[/IMG] 21.05.07 [URL]http://images20.fotosik.pl/374/08d2636c7f887e9f.jpg[/URL] 22.05.07 [URL]http://images21.fotosik.pl/322/8d2a9aaf053e0562.jpg[/URL] 26.06.07 [URL]http://images27.fotosik.pl/8/36bc308749427438.jpg[/URL]
-
[IMG]http://images25.fotosik.pl/11/7398491719b1fd17.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/11/2f818359e2b0e08f.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/11/e579f28f796c7265.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/11/ebff73ae01b1f6f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/0200af672b69be55.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/11/83c50035b4555756.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/11/c4349064432e59dd.jpg[/IMG]