hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
[quote name='polubek']jejciu dogo chodzi jak pokićkane ni diabła normalnie wejść na stronę. zanim się otworzy to można się wyspać[/QUOTE] Polubek, witamy na watku :p. Nie tylko, ze dogo powolne, to nie pozwala usunac zdublowanych stron. Moze jutro bedzie lepiej. Awit, ja tez chcialabym aby znalazl chociazby DT beterminowy, ale jesli to potrwa, to czy on da rade w tym kliperku? Tak, zuza911 oferuje na bazarku pakiety 74 ogloszen. Jutro poprosze tez jeszcze o wyroznione allegro. Mysle, ze po wielu ogloszeniach i pewnym czasie, Artus znajdzie dom. A jak nie to chociazby bedzie w hoteliku. Oby tylko wytrzymal do tego czasu w dobrej formie.
-
[quote name='bea_204']Majqa dziękuję, tekst jest bardzo dobry, prawdziwy i wzruszający. Od razu robię mu z tym tekstem ogłoszenie na cafeanimal.[/QUOTE] Ja tez juz wyslalam tekst i zdjecia do zuza911, wiec Artus bedzie oglaszany na ponad 70. roznych stronach. Bea, teraz nic tylko czekac na "ten" telefon.
-
Majqa, dzieki. Twoje teksty sa swietne :loveu:! Wlasciwie to gdzies widzialam fajny tekst tylko do uaktualnienia (chyba Dobraczus), ale juz nie wiem, czy mialam jakies zwidy, czy co, bo juz go nie widze :roll:. Piromanka, a jak sie trafia do Metra? Lika1771, witaj z nami! Wierze, ze wszystkie razem znajdziemy Artusiowi dobry dom!
-
Bea, moze napisz na 1 str. cos w rodzaju: Awit, ktora odwiedzila Artusia w schronisku napisala: "[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mówiłam mu aby wytrzymał, że Pani na niego czeka, wszedł w najdalszy kącik kliperka[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Zawołałam go po imieniu i [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] zaczął płakać... Jezu, wył żałośnie, pewnie przypomniał mu się dom. Wogóle dygotał cały, mam nadzieję, że to stres, i nerwy, i zimno, że to nie żadne choróbsko, trząsł się jak galareta. To pinczerowaty pieseczek, jego miejsce jest na łóżku a nie tam." Pani niestety nie czekala... To chwyta za serce. Moze teraz z ogloszen cos wyjdzie, bo teraz pies jest w schronisku, ma znacznie gorsze warunki. Moze ktos sie ulituje. Obraczus, a masz link do tego hoteliku dla staruszkow? [/FONT][/SIZE]
-
Majqa, ja nie myslalam o DT na miesiac, ale o spytanie Pani czy w przyszlosci (te szkolenia chyba nie sa wieczne) moze wziasc Artusia na czas znalezienia mu DS. Wpisalam Artusia w kolejke do hoteliku u Astaroth ([URL]http://www.dogomania.pl/threads/179461-Hotelik-u-Astaroth-koA-o-Warszawy?p=14271004#post14271004[/URL]), ale to moze potrwac. Bea, raz jeszcze prosze o liste ogloszen i deklaracji na pierwszej stronie. Wykupie tez ogloszenia na bazarku, ale potrzebny bylby mi wzruszajacy tekst, a jako matematyk, do pisania takiego nie mam talentu :shake:. Poprosilam jedna cioteczke o banerek.
-
Majqa, dzieki ze jestes. Postaram sie opowiedziec na te pytania, na ktore znam odpowiedz. Bea wie wiecej. 1. wiek 10 lat 2. nie kastrowany, 3. Przed pojsciem do schroniska byl zdrowy 4.cyt. "To jest nieduży kundelek, który był u niej od szczeniaczka, przyzwyczaił się do tego, że mieszka w domu, że ktoś go głaszcze i kocha i nie może zostać oddany do schroniska, bo on tam sobie prawdopodobnie nie poradzi. Szukamy dla niego nowego domu. Pies jest łagodny, wesoły, inne psy znosi, za kotami nie przepada." Teraz jest na Paluchu od ok.2,5 tygodnia. Ma ogloszenia na [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malenki-ARTU-dom-pilnie-poszukiwany-W0QQAdIdZ190621574"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ190621574[/URL] i [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Artus,10714"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Artus,10714[/URL] . Bea, czy ma gdzies jeszcze, bo zdaje mi sie, ze kochana cioteczka Piromanka robila mu ogloszenia. Czy ktos pytal? Szukaamy mu DS, DT bylby rozwiazaniem, ale mamy narazie tylko 100zl deklaracji.
-
Jak zalogowana wejdziesz na watek ogolny to u dolu strony jest lista moderatorow. Sa tam np: [LIST] [*][COLOR=Black][URL="http://www.dogomania.pl/../../members/2477-Saint"]Szamanka, LALUNA, Maupa4, Pianka, Estera, Czarodziejka, jefta, zaba14, misiaczek[/URL][/COLOR] [/LIST] Napisz do jednej z nich i popros o przeniesienie. Ja nie liczylabym na to, ze Pani Artusia wezmie. Jemu jest szybko potrzebny dom, on nie ma czasu. Musimy przynajmniej zrobic co mozemy, zeby przyspieszyc szukanie chociazby DT, bo malo dzieje sie tu od pazdziernika.
-
Napisalm do nika28 prosbe o banerek, ale pozniej zobaczylam, ze nie ma jej na dogo od paru dni. Szukajac innych zdolnych cioteczek,zauwazylam, ze Obraczus87 ma fajny banerek Staszka. [B]Obraczus[/B], moglabys zrobic taki dla Artusia i podac nam instrukcje jak go wkleic? Na watku Staszka znalazlam tez mase ogloszen zrobionych przez cioteczke[B] Piromanke[/B]. Prosze, zrob tez dla Artusia. Potrzebny bedzie jakis bardzo wzruszajacy tekst? Mam poproscic Majqe? Ona umie pisac takie teksty. Widzialam tam tez, ze mozna tez kupic troche ogloszen na bazarku. Postaram sie tam sprawdzic, czy jeszcze jest taka mozliwosc. [B]Bea[/B], dowiedzialas sie czegos od pani o ktorej pisalas? Masz jakies deklaracje? Moze popros moderatora o przeniesienie watku z "mazowieckie" na ogolny. Tutaj tak wiele osob nie wchodzi i nic sie nie dzieje. A dla Artusia kazdy dzien to zagrozenie.
-
[quote name='Anja2201']Rozliczenie : WUNIA -20 zł AIMEZ_MOI -20 ZŁ Moja mama -50 zł margo001 i elik - 60 zł DANUTA - 100 zł - proszę się przyznać kto to ??? ala123 - 20 zł Razem : 270 zł :)[/QUOTE] Anja, masz pelna skrzynke. Ciesze sie, ze psiaki maja DT [SIZE=1](Henryka Danuta, to ja :lol:). [/SIZE]
-
Bea, ja bym napisala do tej Pani, o ktorej wspomnialas. Po pierwsze, moze te szkolenia sie niedlugo skoncza. Po drugie, jesli bedziemy wiedzialy, gdzie Pani mieszka, moze na czas wyjazdow zaczniemy szukac dogomaniaczki z tego miasta, ktora moglaby brac Artusia na czas szkolen. Prosze, spytaj jaki to czas i czy to mozliwe. Po trzecie, moze uzbieramy w ciagu miesiaca sume potrzebna na DT i nie bedzie problemu. Wspominanie, ze moze sie spelni marzenie i Artus w ciagu miesiaca znajdzie dom, byloby moze zbyt optymistyczne. Prosze, dowiedz sie od Pani wiecej. Zrob w pierwszym poscie liste, gdzie jest oglaszany. Jak bedzie lista to i taka potrzeba, to ja poprosze na pw o pomoc w ogloszeniach te dziewczyny, ktore oglaszaja na wielu forach. Jak tylko zorientujesz sie, ile ewentualnie mozesz wplacac, wpisuj na pierwszej stronie wszystkie deklaracje, zeby bylo wiadomo ile brakuje. A czy wsrod dawnych sasiadow Pani Artusia nikt by go nie wzial na platny DT? Ja szukam mu DT/DS wsrod znajomych emerytow, moze ktos chcialby dorobic do emertury domem tymczasowym, ale zaczne tez szukac hoteliku w cenie 8-9zl za dobe.
-
[FONT=Arial][SIZE=2]Awit, mnie zastanowilo to, ze Pani mowila cos o innym piesku, ktorego tez chciala, a jak przyszla to go nie bylo. Moze Pani tylko przychodzi, a nigdy pieska nie wezmie. Przeciez Jej sunia odeszla juz rok temu, gdyby mocno chciala, to juz by miala nastepnego przyjaciela. No, ale to takie gdybanie, z ktorego nic nie wynika.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]W takim razie mam propzycje, bo trzeba dzialac szybko - moga przeniesc Artusia w gorsze warunki. Proponuje zmienic tytul, szukac DT, zbierac pieniadze i poprosic o duzo ogloszen. A jednoczesnie kazda z nas popyta wsrod znajomych babc chocby o platny DT. Deklaruje 50 zl miesiecznie, tyle samo zadeklarowala moja siostra, wiec jesli uznacie wyciagniecie Artusia ze schronu za dobry pomysl, to mamy pierwsze 100zl. [/SIZE][/FONT]
-
A co bedzie jak Pani go nie wezmie (odpukuje!)? Ja powoli trace nadzieje. Bea, moze zmien tytul, ze pilnie szukamy DT, np. "Pani w domu opieki, malutki pies w schronisku - szukamy DT". Jesli nie znajdzie sie taki z oplata na karme i leczenie, to Igielka na watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-PA-atny-DT-Hotelik-dla-maA-ych-psiakA-w[/URL] oferuje DT po 9 zl na dobe. Moze kazda z nas pomysli, czy i ew. ile moglaby zaofiarowac, oglosimy w tytule, ze prosimy o pomoc, i zabierzemy go z Palucha. Co o tym myslicie?
-
Moim zdaniem trzeba spojrzec na sprawe realistycznie, a uzbieranie na hotelik dla dwojki to ciezka sprawa. One najpewniej i tak nie znajda domu razem, a poniewaz sa mlode, szybko przyzwyczaja sie do nowych warunkow. Poza tym w obu DT nie beda jedynakami. Anja, wplacilam.
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Wow, 200 kg, to robi wrazenie! -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
hesia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']rzućcie się nr. konta to cokolwiek chociaż przeleję, krucho z kasą, bo mam parę kocich sterylek[/QUOTE] ja nie kocich, ale psich, ale o numer konta tez prosze