Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Teraz, kiedy Hugo i Mike pojechaly do domow, skupimy sie na Lusi. Zaraz ukaza sie ponowne ogloszenia, poczekajmy kilka dni na ich rezultaty.
  2. :multi::multi::multi:Na taka wiadomosc czekalysmy wszystkie :multi::multi::multi:. I tez mam nadzieje, ze to najlepszy z domkow.
  3. Jak sie ciesze :multi::multi::multi:!!!! Aleksandra, jaki to domek, wiesz cos wiecej? Bedziesz miala jakis kontakt? I Hugo tez :multi::multi::multi:. Mam nadzieje, ze to najlepsze domki, rowniez dla Pumy. Lala jeszcze nie ma ogloszen, ale tak jak i Lusi, znajdziemy jej dom.
  4. [quote name='Igiełka']Śliczny piesek rzeczywiście przypomina labka. Wierny i bardzo mądry przyjaciel. Hesia dziękuje za zaproszenie. :lol:[/QUOTE] Igielka, ciesze sie, ze jestes z nami.
  5. Dobrze, ze chociaz inne pieski znajda dom. Ale szkoda mi Majkusia, tyle juz czeka. Jesli nic nie ruszy w przyszlym tygodniu, to postaram sie o super allegro dla niego.
  6. [quote name='malawaszka'] zaciskam z całej siły :kciuki:[/QUOTE] I ja tez :kciuki:. Tak jak Aleksandra napisala na innym watku, to moze byc rezultat lezenia w klatce w moczu w zimne noce. Miejmy nadzieje, ze to Pani nie zrazi i da mu dobry ostateczny dom. Aleksandra, a bylby w domu, nie w kojcu?
  7. Aleksandra, mysle, ze o Lale nie musisz sie martwic. Ona ma wszystkie cechy psa adopcyjnego i bedzie miala tak duzo ogloszen (74, w/g planu na bazarku zrobione jutro), ze nie watpie, ze szybko znajdzie dom. Ale trzymajac kciuki za Hugo, trzymam i za Lale.
  8. [quote name='Alekssandra']Do soboty juz niedaleko, oby była szczęśliwa, w weekendy jest najwięcej adopcji :)[/QUOTE] No to czekamy na ten domek, ale tylko na dobry. A jak Hugo, dostosowal sie juz, czy dalej placze za "swoimi"?
  9. [quote name='lika1771']Pocichutku trzymamy kciuki[/QUOTE] Ja tez, ja tez!
  10. Zuzia chyba robi ogloszenia Lali. Mam nadzieje, ze ukaza sie a ciagu weekendu, ale zobaczymy. Moim zdaniem Lala ma duze szanse na znalezienie domu szybciutko. Jest mloda, sliczna...
  11. [quote name='Alekssandra']Dzwoniły dwie osoby po młode labradory.[/QUOTE] Zeby chociaz wziely innego mlodego psiaka ze schroniska, ale pewnie szukaja slicznych, zdrowych, rasowych szczeniaczkow.
  12. Ares i Mars to rzeczywiscie przepiekne psy! Przepraszam, ze pisze tutaj, ale Monday ma pelna skrzynke, a Zuza911 potrzebuje do ogloszen adres mailowy (do aktywacji ogłoszeń) w przypadku Grety. Monday, prosze, podaj Jej. Mysle, ze warto podawac maile rowniez w ogloszeniach, bo ludzie czasem pisza, zamiast dzwonic.
  13. Wrocilam z nadzieja, ze moze ktos juz sie cieszy, ze bedzie mial przyjaciela o imieniu Mike, a tu :shake:... Ale badzmy dobrej mysli. Koosiek, dzieki za wszystkie ogloszenia. [quote name='koosiek']Mike jest dzisiaj w Metrze :) [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL][/QUOTE] Widzialam, widzialam! Aleksandra nikt nie dzwonil po tym ogloszeniu?
  14. No to pomimo wizyty u lekarza Mike mial dzis dobry dzien. Jak to dobrze, ze one wszystkie maja tam Ciebie i dziewczyny Takie jak Ty. Jutro mam wyjazd sluzbowy, wracam w piatek i niestety pewnie nie bede miala dostepu do netu. Wkrotce Koosiek zrobi ogloszenia i mam nadzieje, ze jak wroce to Mike (i nie tylko on) bedzie juz w swoim domku. Awit przejrze watek po powrocie. Teraz rozumiem, ze dziewczyny beda zbieraly na hotel, ale chyba dopiero pozniej.
  15. Cajus, to prosze, nieprzypadkiem zostan z nami:lol:. Aleksandro, chyba wszystkie podzielamy Twoja opinie. I tak wiaddomo, jak skonczylaby sie taka adopcja. Lusia juz to przerabiala.
  16. [quote name='bea_204']Dostałam Świątecznego smsa od Pani, która przesłała nam życzenia i pozdrowienia od siebie, Artusia i reszty psiaków :):):):)[/QUOTE] A moze zadzwon do Pani i spytaj jak sie Artus zaaklimatyzowal. Pani moze nawet czeka na jakies zainteresowanie, a my na wiadomosci :lol:.
  17. Malawaszka, zalozysz mu watek na sznaucerach? Myslalam, o tym, zeby zrobic tak jak Poswiata - oddzielny watek z linkiem tutaj. Moglabym to zrobic, ale pisalas ze dodasz Hugo do forum sznaucerow, wiec nie chce mieszac, bo to Ty wiesz o (prawie) sznaucerach wszystko. Nowe, dobre zdjecia juz sa, a on mlodziutki - ok. pol roku, i piekny. Szkoda takiego dzieciaka.
  18. Ciotki, fajnie, ze jestescie. Rowniez te, co si biora do :mad:naszego Polubka. Nie pozwolimy :evil_lol: !
  19. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy ukaza sie ogloszenia Lali. Ona taka sliczna i nastawiona na czlowieka, powinni sie o nia ludziska bic.
  20. Livka, dzieki, jestem. Zadnych zmian na lepsze? Dostaje leki przeciwbolowe? Jutro postaram sie ciut wplacic.
  21. Lusia juz tam pewnie czeka na Aleksandre. Ciekawe jak sie ma ten, od ktorego sie wszystko zaczelo. Bea, masz jakies wieci o Artusiu?
  22. Awit, ciesze sie, ze jestes! Na pewno razem wyslemy Majka do domu :lol:.
  23. [quote name='majqa']Wszelki duch itd... Hesiu, Ty u Dorka? Dziękujemy serdecznie!!! :-) Na pewno jak dziewczyny wejdą podadzą numer konta!!![/QUOTE] Majqa, ja sie tu przyplatalam dawno (drugi post) podazajac za DORA2010 z watku sterylkowego w ktorym szukala pomocy w sprawie 2 wiejskich suczek. Ale potem tak jakos zajelam sie innymi bidami, ze ze wstydem przyznaje, iz widzac tu silna grupe, opuscilam Dorka :oops:. No, ale nadrobie, nadrobie... DORA, tak przy okazji tych 2 sun. Sa w koncu wysterylizowane?
  24. Aleksandra, to bardzo dobrze, ze kontakt jest do Ciebie, czy Joasi, bo ja juz dawno o tym myslalam, ze macie tam pewnie mase Lal, Mike'ow itp., ktore dzieki tej Lali, czy Mike'owi moze beda mialy szanse na dom. Mam nadzieje, ze telefony wkrotce sie rozdzwonia. Jak nie (tfu, tfu), to bedziemy probowac z wyroznionym allegro i powtarzac ogloszenia az do skutku.
  25. Lala jeszcze nie ma ogloszen, bo Zuza ma tyle zamowien, ze sie biedna nie wyrabia, ale powinny byc wkrotce. [B]Lika[/B],[B] Awit[/B], a poznalyscie juz Mike'a (Majka) ;) ? Chlopak zaprasza.
×
×
  • Create New...