hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Zawalu mozna dostac. Ludzie nie maja za grosz... powiedzmy wyobrazni. Na szczescie Mike jest madry i juz najwyrazniej wie gdzie jego dom. Aleksandra, czy wszystkie psy z Palucha sa czipowane? Zapraszam na watek nastepnych podopiecznych Dziewczyn z Palucha ;) - na watek Saby i Lasucha. Zalozylam im razem, mam nadzieje, ze tym sposobem beda czesciej odwiedzane. Ogloszenia maja zamowione. -
Banerki dla Lasucha [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2097/asuch3l.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"] [U][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/3499/asuch12.jpg[/IMG][/U] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2313/asuch1.jpg[/IMG][/URL] i Saby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8493/dsc06858x1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2941/dsc06825m2.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4959/dsc06825m1.jpg[/IMG][/URL]
-
Łasuch i Saba to dwa psiaki ktore dziela smutny los tych niechcianych. Nie pozwól[COLOR=windowtext]my[/COLOR] aby [COLOR=windowtext]ich[/COLOR] czas w schronisku zamienił się w dożywocie! [B]Saba ma juz swoj domek! Lasuch tez juz w domku![/B] [SIZE=3][B]Łasuch [/B][/SIZE] to prawdziwa maskotka. Jest miłym, niedużym pieskiem w typie liska, o okazałym rudym futrze, z ciemniejszą łatką ma grzbiecie. To jeden z tych psiaków, który ma zawsze „uśmiechniętą” mordkę. Jest bardzo kontaktowy, łasi się do człowieka, przy każdej nadarzającej się okazji nadstawia do głaskania i drapania swój kark, boczki i brzuch, a czesanie futerka sprawia mu ogromną przyjemność. Swoją radością i pogodnym usposobieniem wprost „zaraża” innych, nawet za niewielkie oznaki zainteresowania okazuje swoją autentyczną wdzięczność. To prawdziwy pieszczoch i pełna życia przylepka. Jest niekłopotliwy, na spacerach bardzo zdyscyplinowany, posłuszny i chętny do nauki, nie ciągnie, więc nadaje się również jako towarzysz dla starszej osoby lub rodziny z dziećmi. Można go prowadzić bez smyczy, bo Łasuszek przybiega na każde wezwanie. A gdy nie jest przywoływany wciąż sprawdza, gdzie przebywa osoba, która go wyprowadza. Niestety, mimo tak przyjaznego i przyjacielskiego usposobienia oraz pełnej otwartości i ufności, jakimi darzy człowieka piesek ten spędził w zapomnianej, przepełnionej klatce na końcu schroniska większość, bo 5 lat swojego życia. Niedawno jego nowemu opiekunowi pomyliły się klatki i wrzucił Łasucha do dużych, źle nastawionych psów. Łasuch był mocno poturbowany, ledwo przeżył. Mimo tak trudnego życia nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do ludzi czy innych psów. Dziś jest psem w średnim wieku (ok 7 lat), który zasługuje na nowy ciepły dom. Łasuch wymaga leczenia kardiologicznego, bo lekko sapie w trakcie chodzenia, ale przy właściwej opiece weterynaryjnej i w ciepłym domu mógłby przeżyć jeszcze wiele wspaniałych lat sprawiając radość człowiekowi, który okaże mu troskę i serce. [SIZE=3][B]Saba[/B][/SIZE][B] (juz ma dom[/B] :multi::multi::multi:[B])[/B] jest brązową proporcjonalnie zbudowaną sunią, już nie przypomina szkieletu, którym była, kiedy trafiła do schroniska, od początku była psem bardzo kontaktowym, lubiącym towarzystwo ludzi. Saba zgadza się z innymi psami, na spacerach jest bardzo grzeczna, nie ciągnie smyczy, nie reaguje na zaczepki psów. Zdaniem wolontariuszy schroniska jest psem idealnym. Niestety Saba nie miała dotychczas szczęścia i nawet jeśli ktoś się nią interesował to na wieść o tym, ze ma ona 6-8 lat, zainteresowani rezygnowali i adoptowali młodsze pieski. Saba nie wygląda i nie zachowuje się jak 8 letni pies, jest spokojna, grzeczna, lubi się bawić, będzie idealną towarzyszką rodzin i osób w każdym wieku. Jej szanse na adopcję zmniejszają się z każdym następnym rokiem w schronisku. Saba bardzo czeka na swoją szansę, wystawia łapki zza krat, nawiązuje kontakt, potrzebuje domu, jest bardzo mądrą sunią o wdzięcznym spojrzeniu, swoim opiekunom w schronisku nie sprawiła nigdy żadnego kłopotu. Tak o Sabie wypowiadają się jej opiekunowie w schronisku: "To dość duża sunia, wielkiej urody, w dojrzałym wieku. Została znaleziona wraz z wycieńczonym potomstwem w sierpniu 09. Była wówczas bardzo wychudzona, miała na ciele liczne ślady drobnych pokąsań /okaleczeń/- prawdopodobnie przez inne psy, przez pierwsze tygodnie pobytu w schronisku wymagała specjalnej opieki ze względu na stan wycieńczenia, obecnie jest w bardzo dobrej kondycji" [FONT="][SIZE=3]Łasuch i Saba przebywają w schronisku w Warszawie, kontakt dla osób zainteresowanych Asia 604 133 894 Aleksandra 798 159 427 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT="][SIZE=3] Łasuch: [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2313/asuch1.jpg[/IMG] [FONT="][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2130/asuch.jpg[/IMG][/FONT] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9936/asuch3.jpg[/IMG] [SIZE=3]Saba[/SIZE]: [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8653/dsc06858x.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9995/dsc06837x.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/668/dsc06825m.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9720/dsc06856u.jpg[/IMG]
-
Bjuta, z ogloszeniami slicznotek w dalszym ciagu cisza?
- 876 replies
-
Dowiem sie, co z ogloszeniami Lali. Mam nadzieje, ze Lusia szybko sie znajdzie - najlepiej w dobrym domku. Wyslalam tekst i zdjecia Saby i Lasucha do kossiek. Jutro zaloze watek.
-
Aleksandra, dostalas linki do uaktualnienia do ogloszen Lali?
-
[quote name='DORA1020']To chyba hesia wyslala dla Dorka:lol:[/QUOTE] Tak, to ja. Dziwne, ze nie bylo napisane dla kogo, bo wpisalam, ale wazne, ze doszlo :lol:.
-
[quote name='Piromanka']Dorek na hotelik także potrzebuje.[/QUOTE] Tak wiem, a poniewaz ogloszenia juz ma, to w zamian cos mu podrzuce.
-
Sochaczew - Powolne zabijanie jest bezkarne OLEK MA DOM
hesia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka, jeden z psiakow ktoremu zamowilam na bazarku ogloszenia (2 x 25, dwie serie po 25 ogloszen), znalazl dom po pierwwszej serii. Koosiek napisala, ze w takiej sytuacji druga seria moze byc przeniesiona na innego psiaka. Jesli chcesz, to wybierz jednego, adres do wysylki zdjec i tekstu podam ci na pm. -
Eliza, psiaki z Palucha sa wydawane tylko opiekunowi, nigdy osobie posredniczacej, czy nawet wolontariuszowi, wiec odleglosc jest problemem i pewnie rowniez dlatego Aleksandra odradzala. A po tym co o pani napisala Malawaszka, sprawa jest nieco dziwna.
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Aleksandra, ja wiem, ze Ty i Twoje kolezanki robicie wiecej niz mozecie i to nie byla wymowka. Napisalam do Koosiek w sprawie dodania kontaktu do Asi, mam nadzieje, ze zdazylam, ale jesli nie to tak jak napisalas, przekazesz Jej sprawe. Awit, ludzie sa straszni! Ja tez mam mala, szczekajaca sunie i jakos mi to nie przeszkadza i nikt nie narzeka. Male psiaki czesto maja to do siebie, ze szczekaja, taka ich uroda. Jak sie chce pozbyc psa, to kazdy pretekst dobry. -
[quote name='Isadora7']I allegro cały czas chodzi cyklicznie wznawiane na moim koncie[/QUOTE] Isadora, a takie piekne jak to, ktore zrobilas dla Artusia, takie z bajerami? I nikt go nie chce :-(:-(:-(? Jesli tak, to zamiast za allegro wplace cos na hotelik.
-
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Aleksandra, to poczekajmy do srody. Ustawilam sie w kolejce, ale napisalam, ze zdjecia i tekst pozniej ;). -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Aleksandra, ale w ogloszeniach Lusi nie bylo kontaktu do Asi. Napisze do koosiek, zeby dodala, ale nie wiem, czy nie zrobila juz odnowien. A te ida automatycznie, identyczne jak pierwsze. Tak, wydawanie psow ze schronu to loteria, nie wiadomo do kogo pojda. Dlatego z innych schronow dziewczyny najpierw wyciagaja psy na DT, a potem sprawdzaja dom staly. Wiem, ze nie ma takiej opcji na Paluchu, ale jesli nie napiszemy gdzie pies jest, to moze przynajmniej bedziesz mogla umowic sie z osoba adoptujaca tak, aby przyszla jak ktoras z Was jest w schronie. To troszke zwiekszy szanse na dobry wybor. Mozemy nawet wczesniej umowic wizyte przedadopcyjna i sprawdzic dom przez osobe niezwiazana z Paluchem. -
Majqa, a gdzie jest Twoj tekst? Troche info jest na pierwszej stronie, troche podala Monika, ale moze tez skradne troche od Ciebie.
-
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Ok, to umowmy sie tak, ze zaloze watek Sabie, a ogloszenia zaplace dla obu. Czekam na info potrzebne do tekstow i na zdjecia. Tylko czy "opiekunowie" szczeniaczka przesla zdjecia, bo bez tego szanse sa zerowe? Dowiedz sie tez , prosze, dlaczego chca go oddac, zeby bylo wiadomo czy jest z nim jakis problem, jakiego szukac domu. -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
No to moze przeslij mi jak najwiecej info (koosiek napisze z tego tekst) i zdjecia Saby, bo to ona zdaje sie najbardziej potrzebowac czlowieka. Po niej pojda nastepni. Ciezko tak wybierac, serce sie kraje. -
Ala, ale ja oplace. Tylko nie potrafie pisac wzruszajacych tekstow (matematyk jestem), i nie mam konta na allegro. Dorek ma zyciorys na lamanie serc, a zauwazylam, ze taki tekst i rzucajace sie oczy ogloszenie, to 95% na znalezienie domku ze starszymi, chorymi, mniej adoptowalnymi psiakami. Reszta to szczescie. Po tekscie Majqi i slicznym allegro Isadory, Artus - 10 letni psiak, znalazl dom w 10 dni.
-
Ciotki, a moze oplace mu takie super allegro ze wszystkimi bajerami i wzruszajacym tekstem (Majqa, co Ty na to :evil_lol:) ? Kto potrafilby zrobic oprawe graficzna? Taki sliczny grubcio i nie ma szczescia.
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alekssandra']Na tą chwilę miałam jedno zapytanie o Lusię na maila, udzieliłam odpowiedzi odnośnie jej numeru, miejsca przebywania, sytuacji, poprosiłam o ewentualne pytania i zaprosiłam do schr, niestety nie dostałam odp. [/QUOTE] Aleksandro, przepraszam, ze cos radze, ale moze w przypadku Lusi podawaj jej numer dopiero po rozmowie lub wymianie maili, kiedy bedziesz przekonana, ze to bylby odpowiedzialny dom. Zeby znow nie wzial jej ktos taki jak poprzednio, a Ty nawet nie bedziesz wiedziala kto. Dosyc juz przeszla. -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alekssandra'] Także czekamy na info od Pani właścicielki ale tak jak napisałam Mike nigdy już nie będzie psem schroniskowym, za dużo było samotności w życiu tego mądrego psa. ;):multi:;) Oczywiście każdego dnia trafiaja następne a my znowu się dziwimy, skąd biora się takie ilości fajnych psów w schroniskach, jak to możliwe, że ich nikt nie chce, a może ludzie po prostu o nuch nie wiedzą. [/QUOTE] Co to za radosc zmieniac tytul na "juz w nowym domku" :bigcool:! Mam nadzieje, ze sie uda i wszystko bedzie dobrze. Dziekuje wszystkim, ktorzy zagladali do Mikea, pomagali mu i go wspierali :Rose: . Aleksandra, teraz, kiedy Mike w domu, moge zalozyc watek nastepnemu. Jesli chcesz, prosze, przeslij mi na maila tekst i zdjecia jakiejs biduli. Bazarek ogloszeniowy jest otwarty chyba do konca kwietnia, to sie jeszcze zalapiemy :lol:.