hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
No nie, nastepna! Nie wiem jak mozna oddac psa, ktory juz zaufal. Alekssandra, ublagalyscie i co powiedziala? Zastanowi sie, czy mamy znow szukac domu?
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Alekssandra, to jest jakies wyjscie (juz to zreszta przecwiczylas) - oglaszac "chodliwe" psy, a na liczne telefony proponowac w zastepstwie inne, te mniej adopcyjne. No, zobaczymy, czy cos z tego bedzie. Niepokoi mnie dlaczego Lusia, sliczna, mloda, madra sunia tak dlugo w schronie. Absolutnie nikt nie dzwoni? -
Nie jest sam. saba co prawda opuscila watek, ale Lasuch ma nas i ogloszenia co 2-3 dni na glownych forach, i tak bedzie przez miesiac. Nie wiem, jak znalezc mu dom inaczej, niz oglaszajac.
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Moze skontaktuj sie bezposrednio z kasiafiona na PM. Zawsze mozna spytac. -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Alekssandra, sa na Paluchu spanielowate? kasiafiona na [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182368-Spanielek-uratowany-przed-ig%C5%82%C4%85.Zbieramy-na-utrzymanie-w-DT.-Tylko-i-a%C5%BC...-100-z%C5%82-mies[/URL] miala kilka telefonow, a psiak tylko 1 ;) . -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Spytam Alekssandry. Ona jest wolontariuszka na Paluchu. Tam 2300 psow, moze spanielowate tez. Bea, Ty masz blizszy kontakt z Alekssandra, moze dasz rade spytac szybciej, bo tu czas sie liczy. Kasia, a kto sprawdzi Wroclaw, umowilas sie z kizimizi? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Pewnie, ze jak blisko, to warto sprawdzic. Tylko osoba z niedowladem, czy Bruner nie jest zbyt zywiolowy, nie bedzie denerwowal tej osoby? Mnie przekonuje ta pani, ktora moze go zabierac nawet do pracy. No i jako nieobciazona obowiazkami rodzinnymi, bedzie miala dla niego moze wiecej czasu. Miala juz psa z problemami, z ulicy, i to 16 lat. -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
No to cudnie! Juz ta pierwsza oferta brzmi ciekawie. Ciotki, jest tutaj ktoras z Wroclawia? Wiem, ze z Wroclawia sa ulvhedinn i Agnieszka(Visenna). Moze je poprosic na PM o wizyte? -
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Marta, jesli cieczka tuz, tuz, to moze poczekac. Ale pewnie najlepiej spytac tego weta co bedzie robil sterylke. Widzialam na dogo rozne wpisy "za, a nawet przeciw" w tej sprawie... -
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Przelew poszedl. Mam nadzieje, ze wkrotce obie sunie beda ciachniete. A jak maluch i mamusia? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
hesia replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Przelew poszedl. Dziewczyny, raz jeszcze do znudzenia :oops:. Na 1szej stronie watku sterylkowego jedna sunia od p. Ali jest wpisana do sterylki. Kujcie zelazo, poki gorace :evil_lol: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
hesia replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Moze konto weta, ktory robi sterylki. Zalezy mi na tym, zeby wplata poszla na sterylke. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
hesia replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ok, tak jak pisalam, oplace 1 sterylke. Kiedy bedzie robiona? W dalszym ciagu sugeruje 2 sterylki, druga z funduszu sterylkowego, gdzie zostala zaakceptowana. Jakie konto? -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Myszka, dzieki. Mam nadzieje, ze teraz cos ruszy... -
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='laikinia']To moze jednak pomozemy tym ludziom i zlozymy sie na te sterylki... Ja oplace 100 zl. :) ...[/QUOTE] Jak pisalam, dokladam drugie 100zl i na jedna sterylke bedzie. Druga i tak musi poczekac. -
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']A to nie lepiej od razu uspic tego oseska?[/QUOTE] Jak juz dziewczyny go ratuja, to pewnie nie maja sumienia tego zrobic. Byl tylko jeden, bedzie maly, znajda mu dom. Kinia, czekam na konto. -
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Jak juz jest, to niech idzie na niego. Ale dowiedzcie sie o cene sterlki, bo moim zdaniem trzeba uzbierac na sterylki obu sun. -
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Skoro suka miała byc sterylizowana aborcyjnie, to czego szczenię nie zostało uśpione? [/QUOTE] Tez sie dziwie. Wolalabym wplacic na sterylke corki, bo to sie tam nigdy nie skonczy. -
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Tak zdjecia by sie przydaly. Cudak, powiedzmy 100zl. To zalezy ile macie juz uzbierane. Ile brakuje? -
Alekssandra, bylas u Lasucha w ten weekend?
-
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
hesia replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
A jest jeszcze czas na sterylke? Jaka to bedzie suma? Przeslij numer konta. -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Mysle, ze powinnas szczerze powiedziec co wiesz o psie, zeby nie bylo zwrotu. Zreszta z jego opisu juz cos wynika. Wypytaj o wszelkie warunki: dzieci, inne zwierzeta, dom czy mieszkanie w miescie, doswiadczenie z psami, szczegolnie zywiolowymi, czy pies dlugo bedzie w domu sam... Wizyte przed i po przeprowadzi ktos kto mieszka w miare niedaleko od osoby adoptujacej. Bedziemy szukac, jak bedzie wiadomo gdzie to ma byc. Moze, jesli osoba bedzie brzmiala sensownie i zgodzi sie na wizyte, a mieszka daleko od Ciebie, mozesz wspomniec, ze pomozemy w transporcie. Ciotki, ktora ma wzor umowy? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dzieki za tekst. Wraz ze zdjeciami wyslany do Myszki na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA%21-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-%21%21%21-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07?p=14730762#post14730762"]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07?p=14730762#post14730762 [/URL] Na zdjeciach jest tak sliczny, ze powinien szybko znalezc dom.