Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Ciociu Liko, witamy :multi:.
  2. Lika, ale Aleksandra pisala wczesniej, ze jak nie "pani", to wezmie go Jej kolezanka Ela i Mike juz nie bedzie bezdomny. Poczekajmy. A tak przy okazji upieke 2 pieczenie przy 1 ogniu ;). Lika, widzialas juz kolegow Mike'a, Sabe i Lasucha z Palucha ( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS[/URL] )? Prosze, zajrzyj do nich. Zobacz jakie sa kochane.
  3. Mike dalej w schronie? "Pani" sie nie pojawia?
  4. Aleksandra, moze powinnysmy zaczac myslec o jakims fajnym allegro dla Lusi. Masz jakies nowe zdjecia?
  5. Aleksandra, i co, nikt nawet nie pyta?
  6. Koosiek, w imieniu Lasucha i swoim :Rose:. A teraz czekamy na domki....
  7. [quote name='koosiek']Dzisiaj miałam odświeżać jej ogłoszenia z bazarku. Czy w takim razie mam się wstrzymać (druga seria mogłaby być ew. dla innego psiaka)?[/QUOTE] Tak byloby lepiej, wiec prosze, jesli nie psuje Ci to planow, wstrzymaj sie. I dzieki!
  8. Dlaczego tacy ludzie pracuja w schronisku. Przeciez taka praca to powinno byc w obecnych warunkach powolanie. Dobrze, ze chociaz Lala im umknela.
  9. Miejmy nadzieje, ze to bedzie to :kciuki::kciuki::kciuki: . Bardzo bym chciala...
  10. Tez o tym myslalam, a nawet o poproszeniu moda o przeniesieniu go do "psy do adopcji", ale poczekajmy az sytuacja sie wyjasni. Teraz i tak nie jest do adopcji.
  11. Juz jak pisalas pierwszy raz o pani, ze sie uparla, zeby adoptowac Mike'a, troche to bylo podejrzane. Mysle, ze lepiej, zeby go juz nie dostala, bo znowu go zgubi, a jesli nawet nie, to nigdy nie bedziemy pewne, czy on ma dom. Czy Ela, o ktorej pisalas poprzednio, wezmie go?
  12. Aleksandra, strasznie mi przykro... Mam nadzieje, ze przynajmniej nie cierpiala. Czesto sobie mysle, ze wsrod psow, tak jak i wsrod ludzi sa te przebojowe, ale tez i takie gapcie, jak pewnie byla Zara. Jak ciezko musi im byc w schronisku. Moze takie powinnysmy promowac tutaj na pierwszym planie.
  13. Aman, glupio mi, ale teraz nie moge nic przyrzec, bo nawet nie wiem dokladnie kiedy i jak dlugo bede w Lodzi.
  14. Co u mlodego? Moze zdjecie w pozycji stojacej, takie w pelnej krasie, "sprzedaloby" go natychmiast?
  15. No fakt, nie jest :lol:. Ale jak beda patrzec sercem, to kto wie.... Za to Saba ma wielkosc i kolor zblizone troche do Lali, mozna powiedziec pol-labka ;).
  16. [quote name='Alekssandra']Też o tym pomyślałam :) ... Saba też straszny przymilak ale starsza, tym bardziej będziemy ją pokazywać w pierwszej kolejności :)[/QUOTE] I prosze Lasucha tez :oops:, to moj pupil.
  17. Aleksandra, a nikt o nia nie pyta? Przeciez to mloda i sliczna sunia. Moze zrobic jej jakies nowe zdjecia? Musimy sie zastanowic, czy nie ma w tekscie czegos, co zniecheca ludzi, tak zeby wszystko bylo perfekt na nastepne ogloszenia.
  18. [quote name='lika1771']:multi::multi::multi::multi: jak ja sie ciesze[/QUOTE] Ja tez, ja tez :lol: . I tak sobie marze, zeby na jej ogloszenia poszlo jeszcze kilka innych w tym, czy jakimkolwiek typie. Tak jak to bylo z Mike'm...
  19. Zginal jeden banerek Saby, i to ten, ktory wybralam, co sie stalo? Polubek musze posciagac jakies ciotki, ale wszystkie tak zajete, ze az nie mam serca i w tej sytuacji licze glownie na oploszenia. No, ale poprawie sie.
  20. Aman, niestety nie pomoge, bo do Lodzi daleko, ale zbieram rzeczy na letni kiermasz. Bede w Lodzi na poczatku lipca, to przywioze. Letni kiermasz dalej aktualny?
  21. Mestudio, ja wiem, ze robisz wiele, bo czasem "spotykam" Cie na watkach. Tylko ze gdyby wszyscy byli tacy jak Ty, niepotrzebne bylyby DT bo nie byloby schronisk i cierpiacych bezpanskich zwierzat. Na szczescie coraz wiecej osob nie ukrywa swojej wrazliwosci, jest w stanie przeciwstawic sie koltunstwu i w tym jest nasza i dogomanii sila. Ja zaczynalam w czasie, gdy nie bylo Internetu. Wiesz, wtedy myslalam, ze jestem na calym swiecie sama jedna jedyna, ktora dokarmia bezpanskie koty i szuka domow psom. Jakas nienormalna. Teraz, widzac, ze jest nas duzo, mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej...
  22. [quote name='Atomowka']Ja plakatu nie zrobię niestety, ale nie pamietam już Kumpel ma w ogóle jakieś ogłoszenia w sieci? Są aktualizowane, bo to też niezmiernie ważne[/QUOTE] Koosiek robi ogloszenia (25 x 2) na bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182929-OG%C5%81OSZENIA-25-x-2-tylko-10-z%C5%82%21-na-Pitka-co-ma-tylko-10-z%C5%82-%28-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OG%C5%81OSZENIA-25-x-2-tylko-10-z%C5%82!-na-Pitka-co-ma-tylko-10-z%C5%82-%28-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] . Wszystkie ukaza sie moze dzisiaj, jedno jest na [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczny-mlody-psiak-dla-kazdego-szuka-domu-W0QQAdIdZ201857863"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ201857863[/URL] . W drugiej serii dodamy o Kumplu wiecej, jak bedzie wiadomo cos z hoteliku.
  23. Awit, tak, Lala, Artus, i inne mialy ogloszenia na gumtree, ale musisz spytac zuza911 o szczegoly, bo to ona robila te ogloszenia na bazarku.
  24. Aleksandra, trzymamy, trzymamy, zeby caly boks poszedl w weekend do domu. No i ja bym chciala, zeby jeszcze Saba z Lasuchem... Koosiek, dzieki za ogloszenia Saby!
×
×
  • Create New...