Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. mestudio - dziękujemy :Rose:
  2. Podniosę... Wklejcie tutaj linki do nowych wątków psiaków..
  3. To ja kciuki trzymam!!!!
  4. Trzeba spróbować bela51.. Choć musimy sobie zdawać sprawę, że to może być dożywocie...
  5. No to zdjęcie mnie też powaliło :lol: Lilutosi - ciężko stwierdzić, czy on się w azylu nie najadał.. Dużo psów tak wygląda w azylu, więc nie wiem...
  6. bela51 - ponoć jest jakiś hotelik dla staruszków za 300 zł/miesiąc? Byłoby miejsce dla Homera, gdybyśmy uzbierały deklaracje??
  7. Dzięki Lilek :) Mam nadzieję, że Renia tutaj zajrzy ;) Chyba ona ma adres :)
  8. Cudowne zdjęcia, piękny Badi :) Dzięki Lilutosi :Rose:
  9. azalia - dziękuję!! :Rose: Konto to samo, co na Badiego i Biszkopta... Tylko zaznacz proszę, że to na Homera, i nick napisz oczywiście..
  10. Nikaragua - spokojnie, Badi już jest w hoteliku.. :)
  11. To jest fakt. Jeśli MY narobimy szumu i kierownictwo dowie się, że to MY, to niestety musimy się liczyć z tym, że nie pozwolą nam robić zdjęć, nie udzielą nam żadnej informacji o zwierzęciu, nie mówiąc już o sprawdzeniu reakcji na koty.. której generalnie nie sprawdzają na prośbę każdego.. Jeszcze Trisza ma jakieś możliwości, a za chwilę może nie mieć żadnych..
  12. Dzięki Mysza2 :Rose:
  13. Dziewczyny tutaj próbują drogą oficjalną dowiedzieć się, co z Rudzikiem, ale nie wiadomo, jaki będzie efekt. Co jeszcze możemy zrobić?
  14. Ale delfy - o co Ci chodzi? Powiedz co mamy zrobić? Ja nie znam nikogo z tv. Jeśli znasz - tak jak pisałam, nie mam nic przeciwko załatwianiu reportażu o azylu.
  15. Matko, już nie pamiętam, kto robi bannerki, ale poszukam.. Za niego w Przebieczanach byłaby kwota ok. 400 zł.. 350 zł miało być za sunię troszkę chyba mniejszą od niego..
  16. [quote name='edek']Cioteczki proszę zajrzyjcie na wątek ślepego, starego Homerka, JAK DLA MNIE ON JEST NASTĘPNY W KOLEJCE DO ZNIKNIĘCIA: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204323-ONek-stary...-i-ślepy.....-(-Bez-szans[/url]...[/QUOTE] I ja zaproszę, bo tam cichutko..
  17. Zaglądam do Fado... Tak mi go żal.. Tak ciężko teraz o domki.. Jeszcze dla starszego, chorego psa.. Ale może ktoś się ulituje nad staruszkiem.. Cały czas trzymam kciuki..
  18. Czyli nie ma się co łudzić....
  19. Podam im numer do efry, ona wie o nim chyba najwięcej.. No i go widziała.. Ja tylko na zdjęciach..
  20. Dostałam maila w sprawie Biszkopta - jest nim zainteresowana rodzina z dwójką dzieci - 4 latka i 10 lat.. Proszą o więcej informacji.. I nie wiem co napisać??
  21. Chyba nie, ja dopiero weszłam na dogo i przeczytałam, że ma być ten domek.. Reniu - masz adres? Jeśli tak, to napisz proszę do dzodzo, czy zrobi wizytę i podaj jej adres..
  22. Trisza - nie mam nigdzie tej wpłaty od Mysza2.. Poproś efrę, żeby podała raz jeszcze wszystkie wpłaty. Od samego początku. To sprawdzimy i uzupełnimy.. To dalej nie funkcjonuje jak chciałam.. No ale nic, czekam na zestawienie wszystkich wpłat.
  23. [quote name='Trisza']Zrobimy wszystko aby go zawieźć...Czy znacie kogoś z Pabianic do wizyty przedadopcyjnej??[/QUOTE] Z Pabianic jest [B]dzodzo[/B], pisałam parę stron wcześniej ;)
  24. Podniosę......... Może ogłoszenia coś dadzą i domek się znajdzie??? Trzeba mieć nadzieję..
  25. [quote name='Merime'][B]Od maja[/B] mogę zdeklarować [B]20zł co miesiąc[/B][/QUOTE] [quote name='Fufurek']Na bieżąco czytam temat i zmartwiły mnie te problemy z Badim, bo jest kochany.... I widzę, że brakuje trochę pieniędzy na utrzymanie Badiego, dlatego też mogę chociaż trochę pomóc i zadeklarować się do [B]comiesięcznych[/B] wpłat od teraz w wysokości [B]20 złotych[/B]. :)[/QUOTE] [quote name='Renata N'][B]20 zł co miesiąc[/B] deklaruje moja znajoma, która od początku kibicuje Badiemu[/QUOTE] [quote name='Trisza']Zapłacimy. Ja teraz dorzucę na konto [B]40 zł a tak jednorazowo 20[/B].[/QUOTE] Dziękujemy za deklaracje, ale tej Twojej Trisza nie rozumiem :lol: Dziękujemy Merime, że spróbowała :Rose: Dziękujemy xmatrix za nieocenioną pomoc, transport i pomoc we Wrocławiu :Rose: I dziękujemy wszystkim tu obecnym cioteczkom!!!! :Rose: :loveu:
×
×
  • Create New...