-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='Lilek']Jestem cierpliwa, tylko boje sie, czy czegos nie pochrzaniłam i dlatego pytam.[/QUOTE] Na pierwszej stronie jest zaksięgowana Twoja wpłata :)
-
Z Pabianic jest dogomaniacka dzodzo ;)
-
[quote name='niki2117']Zrobiłam mu już wczoraj allegro,ale dopiero dziś się pojawiło,bo jakiś problem z wystawianiem był. Aukcja nie koniecznie w formie adopcyjnej,ale bardziej jako ogłoszenie,informacja.Jest tam numer kontaktowy i odnośnik do tego wątku tu na dogo. [url]http://allegro.pl/biszkopcik-psi-szkielet-pomoz-nim-bedzie-za-pozno-i1526200422.html[/url][/QUOTE] [B]niki2117[/B] - wielkie dzięki!!! :Rose: No i ja też trzymam kciuki :) Czyli okaże się w przyszłym tygodniu, co z Biszkoptem..
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Myślę, że on nie potrzebuje wiele.. ciepła buda, pełna miska i ręka, która czasem pogłaszcze..... Czy to naprawdę za dużo?.......... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tisane']Wow ,haha badi ma dt , czyli macie juz transport do Krakowa?[/QUOTE] Mamy na szczęście :D :D :D Wszystko się tak super składa, że aż się boję zapeszyć... ;) -
Chyba, że ktoś miałby czas i mógłby się zorientować w tych hotelikach? Ja będę pewnie dopiero jak dzieci uśpię.
-
A ja muszę do pracy się zbierać, ale obiecuję wieczorem zgłębić lekturę hotelików - skontaktuję się z Kenny w sprawie Przebieczan, karusiap lub Jagienka w sprawie Lednicy ;) i z ULKA12 i yumanji w sprawie ich hoteliku.. Zobaczymy, gdzie będzie miejsce i za ile.. Najlepiej by było oczywiście jak najbliżej Tarnowa-Krakowa...
-
Felka wpłaciła kaskę - zasiliła konto Biszkopta ;) Dzięki Felka :Rose:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Matko, jak się denerwuję........ Ale też i cieszę :lol: Żeby się wszystko udało... Ale będzie miał dobrze u Was :loveu: Pytanie - jak Wy się z nim później rozstaniecie, jak się cudem DS znajdzie? ;) :loveu: -
[quote name='karusiap']Z tego co wiem Kenny ma suke w hotelu w Przebieczanach. To obok Lednicy, dwa rozne hotele.[/QUOTE] Oooooo, a ja byłam święcie przekonana, że to jeden hotel pod Krakowem jest.. Masz rację, chyba o Przebieczanach Kenny mówiła.. Kurcze, muszę sobie to wszystko poukładać..
-
masza44 - rozumiem, że mówisz o Lednicy? edek - zaraz się zorientuję - ULKA12 - znam z dogo, yumanji - "znam" hotelik, jest tam psiak do którego się skromnie "dokładam"..
-
Myślę, że za takiego dużego psiaka byłoby ok. 400 zł w tym hoteliku w Lednicy. Za tą zagłodzoną sunię Kenny i wojtuś utargowali 350 zł/miesiąc..
-
Dziewczyny - nie dziwcie się proszę, że my go tak wyrywamy ze schronu na już bez deklaracji stałych.. Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, że za dwa miesiące albo i wcześniej nie będziemy mieć na niego pieniędzy i psiak będzie musiał wrócić do schronu... Musimy mieć przynajmniej 80% deklaracji stałych......
-
Tam by trzeba było wcześniej pojechać i sprawdzić...
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
A zresztą to chyba pomyłka wątków, Badiemu nie musimy robić badań, on chory nie jest, a ogólne oględziny to już lepiej jak wet merime zrobi.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rabarbar']Czy azylowy wet potrafi pobrać krew do badania? [/QUOTE] To jest dobre pytanie............. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
.................................. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Danusiu - pogadam jutro z Triszą, spróbujemy ustalić, jaka opcja jest najlepsza. Ja myślę, że trzeba zmobilizować efrę. Jeśli ona nie da rady na bieżąco tu się rozliczać to nie widzę innego wyjścia jak zmiana konta.