Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Felka - czekam na wieści od Reni - jest szansa na DS dla Biszkopta.. Jeśli dobrze zrozumiałam - dom, pani z córką.. Ale nic więcej nie wiem.. I najważniejsze - czy się zdecydują i jak wypadnie przedadopcyjna wizyta...
  2. [quote name='Fufurek']Dziękuję bardzo za odpowiedź :) To ja od razu zadeklaruję się na co miesięczną wpłatę w kwocie 20 złotych :)[/QUOTE] Fufurek - dziękuję :Rose:
  3. O matko, no to się teraz będziemy stresować...................... Merime pisz co i jak, żebyśmy mieli czas ewentualnie szukać innego tymczasu, ok? ;) Ale mam nadzieję, że mimo wszystko się uda.. :)
  4. Dostałam sporo linków na maila do aktywacji ogłoszeń dla Homera, ale nie ma tam podanego przeze mnie numeru telefonu, tylko mój e-mail.. Czy ktoś jeszcze ogłasza Homera i Biszkopta, czy to są ogłoszenia od Ziutki??
  5. Mam nadzieję, że ktoś odpowie na ogłoszenia...
  6. Też jestem ciekawa ;) Czy już gotowy do drogi? :)
  7. delfy - starać się można wyciągać psy ze schronu, te w najgorszym stanie.. I wogóle, po kolei, ile jesteśmy w stanie.. Wybacz, że jestem sceptyczna co do reportażu, ale skoro w przeciągu 6 lat nikt tam nic nie zdziałał mimo wielu kontroli....... Tzn. że albo tam jest naprawdę tak super, albo potrafią się doskonale maskować/kombinować i są nie do ruszenia.. Może się mylę.. Jeśli macie pomysł na ten reportaż to jestem za ;) Zawsze można spróbować.
  8. [quote name='Lilek']Ja też mam taką zwariowanie chudą sunię. Zawsze była "szczupakiem", ale niech tylko jeden dzień nie dostanie drugiego posiłaku, to robi się z niej taka "psia nędza", że śmiało możnaby mnie posądzić o głodzenie psa. Ona po prostu musi dostawać dwie porcje karmy dziennie, bo inaczej natychmiast chudnie. Masakra.Była taka zawsze, a jest u nas juz 10 lat.Robiliśmu badania, ale gdzie tam. Zdrowa, śmiga jak pershing, ino tak ma.A poza tym schronisko dla psa to ciągły stres. Przecież zobaczcie na zdjęciach,jakie napięcie widać u Biszkopta. On po prostu ciągle czeka. Dziewczyny, [B]deklaruję 20 zł miesięcznie na Biszkopta[/B]. Jeśli będę mogła, to co miesiąc dorzucę trochę, ale na razie 20 zł jest sumą, którą mogę wpłacić co miesiąc napewno.[/QUOTE] Dziękuję :multi:
  9. [quote name='winter7']Co tam u Fagusia?[/QUOTE] Też jestem ciekawa :)
  10. Jak Badi reaguje na zmiany? Faktycznie nic nie widzi??
  11. Ja już sama nie wiem, co mam myśleć.... Renia może wklei jakieś zdjęcia Badiego? ;)
  12. Trzymam kciuki za Sławę.. jej koleżankę też ;)
  13. [quote name='Juldan']są zaksięgowane u Biszkopta:) Ewa Ł. (gadzia???) - 30 zł[/QUOTE] To już poprawiam :) :)
  14. [quote name='efra']Aga zostaw to idziemy spać!!![/QUOTE] E tam, nie ma szans na spanie.. Znów mi pewnie do 2. zejdzie ;)
  15. A no właśnie, kwartet :lol: :lol: A mnie tercet egzotyczny w głowie :lol: :lol: :lol:
  16. Chociaż jeden pozytywny wątek na którym się z Tobą delfy2000 spotykam ;)
  17. No doliczając efrę - tercet... :lol:
  18. Widzę, że to nawet nie duet, a trio tworzycie :lol:
  19. O matko jakie bidy... A jak im dobrze w kocyku i koszyczku :loveu:
  20. No Rudzik tak.. On był niedługo w azylu... Smutek był chudziutki... Słyszałam o smalcowniku tutaj w okolicy Tarnowa....... Wolę nie myśleć........
  21. [quote name='Felka z Bagien']No nie wiem jak ci wyjdzie od kwietnia 10-20:evil_lol:,bo dla mnie to jest -10:evil_lol:. Już wpłaciłam 10,a od kwietnia 10+20=30 tzn.1Kwietnia wysyłam 30PLN,1 maja wysyłam 30PLN,1 czerwca -nie wysyłam, bo Biszkopcik w domku DS:evil_lol:,żartuję.Deklaruję od kwietnia 30PLN.W tym momencie tyle mogę.Pozdrowienia[/QUOTE] :lol: Wiesz co, potrzebny mi Twój humor, pisz tutaj częściej :lol:
  22. No właśnie.. To naprawdę piękny pies... Coraz gorzej się robi.. coraz ciężej wyadoptować psa...
×
×
  • Create New...