Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Trzymam za Was kciuki cały czas!! :)
  2. Deklaracji stałych mamy 230 zł. Wpłat - 820 zl jeśli dobrze policzyłam :multi:
  3. [url]http://www.dogomania.pl/threads/107456-Banerki-i-FILMIKI-dla-potrzebuj%C4%85cych-ps%C3%B3w-od-zaraz!-D?p=16611259#post16611259[/url] Bannerek, ja nie umiem sobie wkleić w podpis... Anula - :loveu: I gdzie te dziewczyny??? :lol:
  4. Szkoda :( Trzeba pytać w Przebieczanach...
  5. Oj, to nie ja tu decyduję :) Raczej bym powiedziała, że Renia, efra i Trisza :) Zaraz trzeba je tu ściągnąć :lol: Anula - :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Super, dzięki an-na :Rose: Oby ktoś się odezwał..
  7. [quote name='edek']daję jak na razie 20 zł miesięcznie :)[/QUOTE] Dziękuję! :Rose:
  8. Super Czarodziejko!! :loveu: To zbieramy deklaracje - musi się udać! :)
  9. [quote name='fochu']dokładnie,Danka4u1 ma rację ,czy ta ślepota w 100% stwierdzona czy domysły? miziam chłopaka[/QUOTE] Badi nie był pod tym kątem badany przez weta..
  10. A ja się martwię, że ktoś inny adoptuje Biszkopta....
  11. Felka - jest szansa ;) Mam nadzieję, że się uda......
  12. Dzięki Lilutosi za wieści :loveu: Fufurek - dziękuję za wpłatę :Rose:
  13. Zapisuję............
  14. Zamówiłam banerek dla Ciebie Homer...
  15. [quote name='Merime']Jak tam się Badi czuje? Proszę go podrapać za uszkiem ode mnie. Jak znajdę transport to może mogłabym go odwiedzić?[/QUOTE] Merime - umów się z Lilutosi :) anula42 - dziękujemy :Rose:
  16. Trzymam kciuki!!
  17. Nikt nie zagląda do ślicznotki.. :(
  18. Trzymam kciuki za Areska....
  19. Mamy 370 zł deklaracji stałych :) A za hotelik ma być 360 zł miesięcznie?
  20. [quote name='Trisza']A ja dorzucam od mojej koleżanki 40 zł stałej!!!I Aga licz czy wszystko jest:)))[/QUOTE] Dzięki!!! :Rose: No chyba mamy całość :)
  21. [quote name='KateKermit']to namówiłam mojego TŻ na stałą deklarację 20zł miesięcznie :D możecie sobie zapisać, pierwsza kaska wpłynie na początku przyszłego tyg :) sama chętnie bym coś dołożyła, ale jestem zadeklarowana że hoho ;)[/QUOTE] Dziękuję!!! :Rose:
  22. Aga - super, że się tak szybko domki znalazły :) :)
×
×
  • Create New...