Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Zakładam ten wątek zbiorczy dla wszystkich najbiedniejszych, najstarszych psiaków w azylu.. Na razie wklejam linki do strony azylu: 1) [COLOR="red"]Psiaka już nie ma w azylu...[/COLOR] [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?329,boks-nr-xxii[/url] Poz. ewidencji 35/2011 Samiec około 10 lat, malutki, czarny, krótkowłosy. [URL=http://img690.imageshack.us/i/pozewidencji352011.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2733/pozewidencji352011.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 2) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?521,boks-nr-v[/url] Poz. ewidencji 273/2010 Suka około 15 lat, mała, brązowa, krótkowłosa. [URL=http://img856.imageshack.us/i/pozewidencji2732010.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1403/pozewidencji2732010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 3) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?89,boks-nr-ii[/url] Poz. ewidencji 208/2009 Suka około 10 lat, duża, ruda, krótkowłosa. [URL=http://img862.imageshack.us/i/pozewidencji2082009.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/1940/pozewidencji2082009.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 4) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?628,boks-nr-v[/url] Poz. ewidencji 276/2010 Suka około 12-14 lat, mała, ciemno brązowa, krótkowłosa. [URL=http://img96.imageshack.us/i/pozewidencji2762010.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8269/pozewidencji2762010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 5) [COLOR="red"]Sunia za TM[/COLOR] :( (*) [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?629,boks-nr-v[/url] Poz. ewidencji 277/2010 Suka około 10-12 lat, mała, biało - czarna, krótkowłosa. [URL=http://img233.imageshack.us/i/pozewidencji2772010.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/650/pozewidencji2772010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Założę jej oddzielny wątek.. Spytam dziewczyn, czy coś o niej wiedzą....
  3. [quote name='_Aga_']To ten rudy.. Siedzi ponoć w boksie z innymi staruszkami :( [URL=http://img703.imageshack.us/i/img0613x.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9048/img0613x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/img0614vq.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8435/img0614vq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/img0615u.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9936/img0615u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Pamiętam Smutka.. I tak sobie tłumaczę, że trafił do dobrego domu.. Nie na łańcuch.. Że gdzieś tam sobie żyje spokojnie.. :)
  4. Wstawiłam :) Nie w każdej przeglądarce jest to proste ;) W końcu w IE udało mi się normalnie skopiować i wkleić :)
  5. [quote name='mestudio']Zapomnieliście o moich 10 zł - skromnie, ale mam zawsze dużo zwierzaków w domu:oops:[/QUOTE] [quote name='tisane']Ja postaram sie cos dorzucic ,ale w polowie kwietnia dopiero ..[/QUOTE] Dziękujemy :Rose: Każdy grosz na miarę złota!!!!! :)
  6. Założyłam kolejnemu psiakowi wątek.. Może Reniu widziałaś go wczoraj?? Albo efra? On ma chyba łysy pysk.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205302-Czekoladowy-szorstkow%C5%82osy-chyba-z-jak%C4%85%C5%9B-chorob%C4%85-sk%C3%B3rn%C4%85..?p=16621071#post16621071[/url]
  7. Założyłam kolejnemu psiakowi wątek.. Może Reniu widziałaś go wczoraj?? Albo efra? On ma chyba łysy pysk.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205302-Czekoladowy-szorstkow%C5%82osy-chyba-z-jak%C4%85%C5%9B-chorob%C4%85-sk%C3%B3rn%C4%85..?p=16621071#post16621071[/url]
  8. Znalazłam na stronie azylowej... [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?745,boks-nr-xiii[/url] URZĄD GMINY PLEŚNA Poz. ewidencji 67/2011 Samiec około 6 lat, duży, brązowy, szorstkowłosy. Nie wiem, czy dobrze widzę na zdjęciu, ale on ma chyba łysy pysk.. ? :shake: Ale z innymi psami ma kontakt, więc to może nic zaraźliwego... :roll: [URL=http://img27.imageshack.us/i/img0909ev.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9950/img0909ev.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wydaje się być strasznie chudy....
  9. A kaski z mojego bazarku nie ma w rozliczeniu ;) To fatalnie, że nie ma deklaracji.. Może trzeba zmienić tytuł wątku?? I porozsyłać cioteczkom.. że nie ma kasy na hotelik i leczenie.. Może ktoś wspomoże choć niewielką sumką..
  10. Super, że się Pani odezwała, Pani Tereso :) Dziękujemy za wiadomości :)
  11. A ja proszę o zdjęcia, założę jej wątek.. Wogóle jakbyś miała jakieś fotki, nie wiem, czy Ci się udało coś porobić, to możnaby poogłaszać psiaki...
  12. [quote name='tisane']Trzeba mu zrobic nowy tekst[/QUOTE] Myślę, że Trisza coś "wyprodukuje" ;)
  13. No właśnie też miałam spytać, ile brakuje chłopakom?
  14. No niestety, pamiętam sytuację, kiedy Emigrantka odwołała swoje deklaracje, bo na wątku nie było aktualizacji.. Uważała, że to jest dobry powód.. Dzika_Figa nie dała radę na bieżąco uzupełniać, więc się psu "dostało"... albo raczej "zabrało".. (Dzika_Figa to nie pretensje do Ciebie ;) akurat Ciebie rozumiem, Emigrantki nie).. Bez sensu... I straszna krzywda dla psa.. No ale co zrobić?
  15. Fado nie ma żadnych stałych deklaracji???
  16. A Ząbalek? Ma deklaracje? I właśnie tego się boję, jak nas namawiają ciotki, żeby zabrać psa do hotelu, kiedy nie mamy wszystkich deklaracji.. Chociaż może i tak być, że ktoś przestanie płacić.... Nie ma pewności.. Ryzyko jest zawsze....
  17. Ok, super :) To czekamy na wieści o Striczu :)
  18. I ja podrzucę.............
  19. Ech, to naprawdę straszne, że cioteczki zapomniały o Lapsie i Rudusiu....
  20. Możesz zadzwonić Aga i spytać, co tam u Stricza?
  21. A ja nie umiem wkleić bannerka.. Nie wiem, czemu nie chce mi się skopiować i wkleić..
  22. Dzięki edek :Rose:
  23. Mam nadzieję, że znajdzie domek.. Trzeba go poogłaszać :)
  24. Trzeba wątki obu chłopaków porozsyłać.. Pospraszać cioteczki.. Może zmień tytuł wątku? Że brakuje deklaracji.. nie będzie za co zapłacić za hotelik.. I co dalej? Powrót do schronu??
×
×
  • Create New...