-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
mestudio - dziękujemy :Rose: -
To ja kciuki trzymam!!!!
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Trzeba spróbować bela51.. Choć musimy sobie zdawać sprawę, że to może być dożywocie... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No to zdjęcie mnie też powaliło :lol: Lilutosi - ciężko stwierdzić, czy on się w azylu nie najadał.. Dużo psów tak wygląda w azylu, więc nie wiem... -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
bela51 - ponoć jest jakiś hotelik dla staruszków za 300 zł/miesiąc? Byłoby miejsce dla Homera, gdybyśmy uzbierały deklaracje?? -
Dzięki Lilek :) Mam nadzieję, że Renia tutaj zajrzy ;) Chyba ona ma adres :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Cudowne zdjęcia, piękny Badi :) Dzięki Lilutosi :Rose: -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
azalia - dziękuję!! :Rose: Konto to samo, co na Badiego i Biszkopta... Tylko zaznacz proszę, że to na Homera, i nick napisz oczywiście.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nikaragua - spokojnie, Badi już jest w hoteliku.. :) -
To jest fakt. Jeśli MY narobimy szumu i kierownictwo dowie się, że to MY, to niestety musimy się liczyć z tym, że nie pozwolą nam robić zdjęć, nie udzielą nam żadnej informacji o zwierzęciu, nie mówiąc już o sprawdzeniu reakcji na koty.. której generalnie nie sprawdzają na prośbę każdego.. Jeszcze Trisza ma jakieś możliwości, a za chwilę może nie mieć żadnych..
-
Dzięki Mysza2 :Rose:
-
Matko, już nie pamiętam, kto robi bannerki, ale poszukam.. Za niego w Przebieczanach byłaby kwota ok. 400 zł.. 350 zł miało być za sunię troszkę chyba mniejszą od niego..
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Fado... Tak mi go żal.. Tak ciężko teraz o domki.. Jeszcze dla starszego, chorego psa.. Ale może ktoś się ulituje nad staruszkiem.. Cały czas trzymam kciuki.. -
Mała, delikatna, młodziutka sunieczka-JUŻ W DOMU :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Czyli nie ma się co łudzić.... -
Podam im numer do efry, ona wie o nim chyba najwięcej.. No i go widziała.. Ja tylko na zdjęciach..
-
Dostałam maila w sprawie Biszkopta - jest nim zainteresowana rodzina z dwójką dzieci - 4 latka i 10 lat.. Proszą o więcej informacji.. I nie wiem co napisać??
-
Chyba nie, ja dopiero weszłam na dogo i przeczytałam, że ma być ten domek.. Reniu - masz adres? Jeśli tak, to napisz proszę do dzodzo, czy zrobi wizytę i podaj jej adres..
-
Trisza - nie mam nigdzie tej wpłaty od Mysza2.. Poproś efrę, żeby podała raz jeszcze wszystkie wpłaty. Od samego początku. To sprawdzimy i uzupełnimy.. To dalej nie funkcjonuje jak chciałam.. No ale nic, czekam na zestawienie wszystkich wpłat.
-
[quote name='Trisza']Zrobimy wszystko aby go zawieźć...Czy znacie kogoś z Pabianic do wizyty przedadopcyjnej??[/QUOTE] Z Pabianic jest [B]dzodzo[/B], pisałam parę stron wcześniej ;)
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podniosę......... Może ogłoszenia coś dadzą i domek się znajdzie??? Trzeba mieć nadzieję.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Merime'][B]Od maja[/B] mogę zdeklarować [B]20zł co miesiąc[/B][/QUOTE] [quote name='Fufurek']Na bieżąco czytam temat i zmartwiły mnie te problemy z Badim, bo jest kochany.... I widzę, że brakuje trochę pieniędzy na utrzymanie Badiego, dlatego też mogę chociaż trochę pomóc i zadeklarować się do [B]comiesięcznych[/B] wpłat od teraz w wysokości [B]20 złotych[/B]. :)[/QUOTE] [quote name='Renata N'][B]20 zł co miesiąc[/B] deklaruje moja znajoma, która od początku kibicuje Badiemu[/QUOTE] [quote name='Trisza']Zapłacimy. Ja teraz dorzucę na konto [B]40 zł a tak jednorazowo 20[/B].[/QUOTE] Dziękujemy za deklaracje, ale tej Twojej Trisza nie rozumiem :lol: Dziękujemy Merime, że spróbowała :Rose: Dziękujemy xmatrix za nieocenioną pomoc, transport i pomoc we Wrocławiu :Rose: I dziękujemy wszystkim tu obecnym cioteczkom!!!! :Rose: :loveu: