-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Hotelik pod Krakowem, 300 zł miesięcznie.
-
W hoteliku...
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']_Aga_ udało się wam skontaktować z Anulą ????[/QUOTE] Ja się do anuli nie dodzwoniłam. Podałam numer kasiek. - nie dostałam żadnej zwrotnej informacji, czy coś się jej udało załatwić. Nie zdajecie sobie sprawy, jak ciężko się w tym wszystkim połapać. Same półsłówka, jakieś tajemnice. Zrozumcie, że ja nie jestem w stanie śledzić każdego wątku dotyczącego psów, które są lub były u Czarodziejki, nie jestem też w stanie śledzić fb. A tutaj wklejacie cytaty, każdy je interpretuje jak chce. Ja się już pogubiłam - nie wiem, co z Homerem, bo nikt z osób, które tam są na miejscu, nie dał mi znać. Nikt do mnie nie pisał. Nie wiem, jak jest na innych wątkach, ale tutaj u Homera jest totalny chaos. I zero konkretów od osób, które przeprowadzały interwencję. -
Zapraszam po ciasteczka wątróbkowe: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223954-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-na-hotelik-dla-Sebka-do-10.03?p=18748929[/url] Dochód na hotelik dla Sebka..
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Balbinka śpi: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/dsc03776q.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8231/dsc03776q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/dsc03777s.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8821/dsc03777s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Dzięki Aga :) Czekamy w takim razie na odzew.. Trzymam kciuki!
-
Pamiętam Kasanowę... (*)
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Misiek ma wydarzenie: [url]http://www.facebook.com/events/330804733603565/[/url] ;) -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Ziutka - Balbinka ma takie same ogłoszenia, co i Sebcio.. Wykupiłam im. Także jakbyś mogła, jak się te skończą to i Balbince i Sebciowi mogłabyś zrobić :) Będziemy wdzięczni :Rose: -
Dzięki Ziutka :Rose: Tak, Sebek ma na razie ogłoszenia, także czekamy na jakiś odzew..
-
Chyba tak figamaga.. jeśli nie znajdziemy domu.... to co zrobimy? Kto go utrzyma w hoteliku? :(
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kierownik już się kontaktował z jedną z dziewczyn. Prosił by uzyskała zrzeczenie od anuli42. Nie wiem, na ile jest to realne. -
Podnoszę!!!!!
-
11 psów i 13 kotów u pani Marii czeka na pomoc!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
To nie jedyny taki nasz wątek... -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena'][url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Balbinka-zamarzala-w-azylu-Uratowano-jej-zycie-Teraz-szuka-domu-W0QQAdIdZ358565363[/url] [url]http://tarnow.olx.pl/mala-balbinka-uratowano-jej-zycie-teraz-szuka-domu-iid-323480141[/url][/QUOTE] Dziękuję :Rose: -
Podnoszę.... Błagam, pomóżcie :(
-
Kochani - teraz mamy większy problem.. Sebek traci DT.. On nie może siedzieć sam w mieszkaniu.. Wszystko zdewastował, do tego wyje, wyje w nocy, sąsiedzi już się skarżą i straszą zgłoszeniem do straży miejskiej... Natychmiast musimy go zabrać... Tylko gdzie?? Nie mamy żadnych deklaracji na hotel... A niestety - musimy sobie zdawać sprawę, że to najprawdopodobniej będzie hotelik dożywotnio.... Nie wiem, poradźcie coś.. Czy on musi wrócić do azylu? Tam też nikt go pewnie nie adoptuje....
-
Jeden ze ślepaczków.. Nie wiem, co z drugim.. Temu wyciągniętemu szukamy pilnie domu.. Najlepszy byłby kojec...
-
[quote name='karolina&sasza']A ten dt dla kudłacza w Nysie? Bo coś ucichło.[/QUOTE] Nie kojarzę.. ??
-
Nie mam pojęcia co z tymi psiakami..... Ślepaczkowi szukamy domku.... Strasznie zagubiony sam w mieszkaniu....... A co do Rokusia - strasznie się cieszę :) :) Muszę się do niego w końcu wybrać.. ;)
-
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mondralala']No, własnie! Bazarek. Ten zlinkowany powyżej jest wielki, jak nasz dług publiczny, więc prosimy wchodzić, wybierać i licytowac. Wszystko dla zwierzaków! By ich długi się zmniejszały i żyło się im lepiej.[/QUOTE] Dokładnie :) A ja muszę w końcu znaleźć czas, pouzupełniać rozliczenia, i w końcu zrobić psiakom z Krzyża nowe wydarzenie na fb.. Psiaczki dostały karmę ze zbiórki w szkole muzycznej, chyba 70 kg! :) Do tego od mojej koleżanki dostały rosołki, porcje rosołowe, jakieś mięska - całe pudło :) :) :) A i mondralala wspiera podwórko bardzo :Rose: No i dalej zbieramy - na sterylizacje i na karmę.. Jakieś leczenie, zabiegi też "wyskakują" w międzyczasie... -
No to dobrze :) Jak będę mieć coś jamnikowatego, zaraz uderzam do Ciebie :lol:
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jak się coś od niej dowiem, dam znać.. -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pytanie tylko, czy ten domek jest sprawdzony i pewny? Żeby nie było.. wiecie.. z deszczu..