Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Hotelik pod Krakowem, 300 zł miesięcznie.
  2. W hoteliku...
  3. [quote name='edek']_Aga_ udało się wam skontaktować z Anulą ????[/QUOTE] Ja się do anuli nie dodzwoniłam. Podałam numer kasiek. - nie dostałam żadnej zwrotnej informacji, czy coś się jej udało załatwić. Nie zdajecie sobie sprawy, jak ciężko się w tym wszystkim połapać. Same półsłówka, jakieś tajemnice. Zrozumcie, że ja nie jestem w stanie śledzić każdego wątku dotyczącego psów, które są lub były u Czarodziejki, nie jestem też w stanie śledzić fb. A tutaj wklejacie cytaty, każdy je interpretuje jak chce. Ja się już pogubiłam - nie wiem, co z Homerem, bo nikt z osób, które tam są na miejscu, nie dał mi znać. Nikt do mnie nie pisał. Nie wiem, jak jest na innych wątkach, ale tutaj u Homera jest totalny chaos. I zero konkretów od osób, które przeprowadzały interwencję.
  4. Zapraszam po ciasteczka wątróbkowe: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223954-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-na-hotelik-dla-Sebka-do-10.03?p=18748929[/url] Dochód na hotelik dla Sebka..
  5. Balbinka śpi: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/dsc03776q.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8231/dsc03776q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/dsc03777s.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8821/dsc03777s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Dzięki Aga :) Czekamy w takim razie na odzew.. Trzymam kciuki!
  7. Pamiętam Kasanowę... (*)
  8. Misiek ma wydarzenie: [url]http://www.facebook.com/events/330804733603565/[/url] ;)
  9. Ziutka - Balbinka ma takie same ogłoszenia, co i Sebcio.. Wykupiłam im. Także jakbyś mogła, jak się te skończą to i Balbince i Sebciowi mogłabyś zrobić :) Będziemy wdzięczni :Rose:
  10. Dzięki Ziutka :Rose: Tak, Sebek ma na razie ogłoszenia, także czekamy na jakiś odzew..
  11. Chyba tak figamaga.. jeśli nie znajdziemy domu.... to co zrobimy? Kto go utrzyma w hoteliku? :(
  12. Kierownik już się kontaktował z jedną z dziewczyn. Prosił by uzyskała zrzeczenie od anuli42. Nie wiem, na ile jest to realne.
  13. Podnoszę!!!!!
  14. To nie jedyny taki nasz wątek...
  15. [quote name='Javena'][url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Balbinka-zamarzala-w-azylu-Uratowano-jej-zycie-Teraz-szuka-domu-W0QQAdIdZ358565363[/url] [url]http://tarnow.olx.pl/mala-balbinka-uratowano-jej-zycie-teraz-szuka-domu-iid-323480141[/url][/QUOTE] Dziękuję :Rose:
  16. I my teraz stoimy przed faktem umieszczenia psiaka w hoteliku - najprawdopodobniej dożywotnio... I nie mamy żadnych deklaracji... Przerażona jestem, bo Sebek jest praktycznie nieadopcyjny.....
  17. Podnoszę.... Błagam, pomóżcie :(
  18. Kochani - teraz mamy większy problem.. Sebek traci DT.. On nie może siedzieć sam w mieszkaniu.. Wszystko zdewastował, do tego wyje, wyje w nocy, sąsiedzi już się skarżą i straszą zgłoszeniem do straży miejskiej... Natychmiast musimy go zabrać... Tylko gdzie?? Nie mamy żadnych deklaracji na hotel... A niestety - musimy sobie zdawać sprawę, że to najprawdopodobniej będzie hotelik dożywotnio.... Nie wiem, poradźcie coś.. Czy on musi wrócić do azylu? Tam też nikt go pewnie nie adoptuje....
  19. Jeden ze ślepaczków.. Nie wiem, co z drugim.. Temu wyciągniętemu szukamy pilnie domu.. Najlepszy byłby kojec...
  20. [quote name='karolina&sasza']A ten dt dla kudłacza w Nysie? Bo coś ucichło.[/QUOTE] Nie kojarzę.. ??
  21. Nie mam pojęcia co z tymi psiakami..... Ślepaczkowi szukamy domku.... Strasznie zagubiony sam w mieszkaniu....... A co do Rokusia - strasznie się cieszę :) :) Muszę się do niego w końcu wybrać.. ;)
  22. [quote name='mondralala']No, własnie! Bazarek. Ten zlinkowany powyżej jest wielki, jak nasz dług publiczny, więc prosimy wchodzić, wybierać i licytowac. Wszystko dla zwierzaków! By ich długi się zmniejszały i żyło się im lepiej.[/QUOTE] Dokładnie :) A ja muszę w końcu znaleźć czas, pouzupełniać rozliczenia, i w końcu zrobić psiakom z Krzyża nowe wydarzenie na fb.. Psiaczki dostały karmę ze zbiórki w szkole muzycznej, chyba 70 kg! :) Do tego od mojej koleżanki dostały rosołki, porcje rosołowe, jakieś mięska - całe pudło :) :) :) A i mondralala wspiera podwórko bardzo :Rose: No i dalej zbieramy - na sterylizacje i na karmę.. Jakieś leczenie, zabiegi też "wyskakują" w międzyczasie...
  23. No to dobrze :) Jak będę mieć coś jamnikowatego, zaraz uderzam do Ciebie :lol:
  24. Jak się coś od niej dowiem, dam znać..
  25. Pytanie tylko, czy ten domek jest sprawdzony i pewny? Żeby nie było.. wiecie.. z deszczu..
×
×
  • Create New...