Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ej, Smoczku.. Jakoś tak mi przykro, kiedy o Tobie myślę..
  2. ewakrakow - nie było mnie teraz 3 dni, ale przeważnie jestem codziennie i na bieżąco uzupełniam finanse Badiego w trzecim poście ;) Z moich obliczeń zapłacony jest cały czerwiec, zostało troszkę na lipiec + wpłaty na konto aga.k. efra liczy - ma mi dać znać, bo jej wyszło inaczej niż mi, że długu już nie ma.. Nie wiem, jak ona to liczyła, ale czekam aż na spokojnie sprawdzi to raz jeszcze. W każdym bądź razie najważniejsze jest, by płacić Lilu na bieżąco, efra w razie czego poczeka.
  3. Wg moich obliczeń, wliczając dopłatę efry - 140 zł - zostało nam 155 zł na czerwiec. Czyli jeszcze 145 zł i czerwiec będzie zapłacony.
  4. Wg moich obliczeń dług u efry wynosi [B]-243,1 zł[/B].. Trzeba będzie jej to pomalutku oddać..
  5. Wysłałam nowy numer konta do deklarowiczów, również tych niepłacących... Może sobie przypomną o Badim?
  6. Bazarek jest super, mam nadzieję, że uda mi się kupić kolczyki - serduszka dla mojej córci :)
  7. To odrobaczanie było za 6 zł? Dobrze pamiętam? To już niech będzie jak ja rozliczyłam, 26 zł na szczepienia - czyli na wściekliznę i to odrobaczanie.
  8. Za marzec efra już dopłaciła 140 zł, powinno dojść jutro, daj znać, ja to już uwzględniłam w rozliczeniu. 26 zł z kundelkowej skarbonki rozliczyłam jako na szczepienia. To ile za te szczepienia ma być? 20 zł? Czyli jeszcze 6 zł doliczam na poczet czerwca.
  9. [quote name='LILUtosi']Poprawiam arzec 31dni x 10zł = 310zł Kwiecień 30dni x 10zł =300zł Maj 31dni x 10zł = 310zł Razem 920zł plus wścieklizna 20zł = 940zł Wcześniej dostałam 120zł skarpeta talcott plus 76zł kundelkowa za marzec. 120zl + 76zł + 745 = 941 zł 940zł - 940zł = 1zł Jesteśmy na plus 1zł zamykając maj :multi: A w między czasie doszła wpłata 20zł ANNAA4[/QUOTE] Lilu - zerknij na moje rozliczenie, bo jakoś inaczej mi wyszło.. ewakrakow - możesz to posprawdzać???
  10. Wykruszyły nam się kolejne deklaracje: [COLOR=#000000]TZ Katekermit - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]MartaD. - 40 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]fufurek - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]Trisza - 20 zł :([/COLOR]
  11. [quote name='Panna Marple']Czyli nie wpłacać deklaracji jeszcze? Wszystko mi się pomieszało... To z tych emocji...:crazyeye:[/QUOTE] Deklaracji nie :) Poproszę aga.k żeby jak najszybciej wysłała Ci na pw swoje konto :) Panno Marple - dziękujemy serdecznie za pomoc! :Rose: Również dla Sebka!! :Rose: [U][B]Wogóle wszystkim serdecznie dziękuję!!!!![/B][/U] :Rose:
  12. ewakrakow - zerknij na moje rozliczenie w trzecim poście. Uwzględniłam tam wszystkie wpłaty bezpośrednio na konto LILUtosi. Wyszło mi, że zostaje jeszcze 135 zł na czerwiec. Sprawdź jak możesz..
  13. [quote name='ewakrakow']dobrze, czekamy a jakby ktoś jeszcze chciał wpłacać to jaki nr konta podawać (bo dziś też rozpowszechniałam trochę "żebrów" u dobrych ludzi) DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!!!![/QUOTE] Jeśli chodzi o deklaracje jednorazowe, to jeśli nie ma problemu, może być konto LILUtosi :)
  14. [B]Wg moich obliczeń zostało nam 135 zł na czerwiec[/B] :multi:
  15. Jeśli chodzi o numer skarbnika to poczekajcie - aga.k przejmie rozliczenia Badiego i na jej konto będą wpłacane deklaracje stałe na Badiego :) Przepraszamy za utrudnienia :Rose:
  16. Wczoraj efra dopłaciła 140 zł za marzec, także ja to inaczej rozliczę Lilutosi ;) Maj będzie już cały zapłacony i na czerwiec coś zostanie :)
  17. [quote name='Finlora']Cioteczki, czyj numer telefonu chciałybyście umieścić w ogłoszeniu dla Badiego? Bo chciałabym dać wreszcie Anji dane do ogłoszenia :)[/QUOTE] Najlepiej Lilu, u niej jest Badi, ona go zna, ja niestety psiaka na oczy nie widziałam.... ewakrakow - dziękuję :Rose: Dziękuję też wszystkim, którzy wpłacili "grosik" na spłatę długu :Rose: a także tym, którzy zajrzeli do Badiego i podnieśli wątek :Rose:
  18. Przerażające jest to, że niektórzy uważają, że powinniśmy "ratować" psy, zabierać je ze schronisk, od podłych właścicieli i umieszczać w hotelikach, "bo przecież jakoś się uzbiera na ten hotelik". A potem osoba, która zajęła się finansami psiaka, bądź zrobiła mu wydarzenie/założyła wątek zostaje sama z problemem, bo jednak nie jest tak prosto uzbierać na ten hotelik.. Bo jak pies jest bezpieczny ludzie o nim zapominają. Zapominają też o swoich deklaracjach. I kto na tym najbardziej ucierpi? Zawsze pies. Nie byłoby żadnego problemu, gdyby anula42 i -polacca płaciły to co zadeklarowały. To jest całe 200 zł.
  19. W najgorszym wypadku, jeśli nie będziemy w stanie płacić Lilu, Badi wróci do schroniska..
  20. No właśnie, co u Tobiego i Mimi? Napisz coś Asiorku ;)
  21. Czy ktoś mógłby wysłać przypomnienie do anula42 i Merime? Ja już pisałam i nic.....
  22. efra dopłaci jutro za marzec, bo wpłynęły jakieś pieniądze, uzupełniłam na pierwszej stronie.
  23. Na konto paypal wpłynęło 6 czerwca: 50 zł od Anna S.-K. i 8 czerwca: 220 zł od Anna B.
  24. Tak, psiaki są do adopcji, ogłasza je rabarbar... Jest kilka dzikusów, nieadopcyjnych, póki się z nimi nie popracuje.. ale poza tym jest wiele psiaków kontaktowych, które mają szanse na dom.. Cały czas szukamy..
  25. Wklejcie proszę link do wydarzenia na fb, bo mi gdzieś umknęło..
×
×
  • Create New...