-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Martwię się cały czas... Kierownictwo azylu nas zwalcza.. Nie zrobią zawieszek, bo nie, po psy nie umieją wtedy do budy wchodzić, bo nie ma przepisu, który by im nakazywał... A idą śnieżyce... Martwię się o te staruszki :( I nie tylko..
-
No oczywiście! Wszędzie króluje przekonanie, że tam, gdzie nie chcą wolontariatu, na pewno jest dużo do ukrycia!
-
[quote name='danka4u1']Witajcie. Dziękujemy za pomoc robieniu ogłoszeń dla ślepaczka. Ten zwinięty w kłębek jest bardzo biedny... Moze one nie są tak wiekowe, jak podaje azyl, tylko zniszczone i sterane życiem..Badiego tez " wyceniono" na naście lat..[/QUOTE] Tak, Lilu mówi, że może mieć ok. 5 lat, a oni mu dali 10-12.. Ale ten jasny jest na pewno taki stary.. Nie jestem pewna co do tego kudłatego..
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mamy deklaracji... Strasznie się martwię, że w końcu zabraknie nam pieniędzy na hotel.. Ileż nazbieram na bazarku? Teraz Smok musi się podzielić z moją tymczasowiczką.. Mam za nią do zapłaty w lecznicy prawie 330 zł.. Wykupiłam Smokowi ogłoszenia.. Może znajdziemy mu dom.. -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wiek ok. 5 lat wg Lilu.. ;) W azylu dawali mu 10-12 lat :P -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :Rose: -
Wszystko ok :) Dziękuję :Rose: W drugim poście to jeden i ten sam pies.
-
Ten psiak w drugim poście to jest drugi ślepaczek, on leży zwinięty w kłębek..
-
To jest jeden boks - trzy psiaki staruszki.. Bo ten stojący obok kudłaczka też chyba stary... I ma taką krzywą szczękę... jakby uszkodzoną kiedyś tam..
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia ile waży, ile ma w kłębie.. Napiszę do Lilu.. Kastrowany był. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Mayuko nie może mieć psa na stałe, czy na dłuższy tymczas, umówiła się z kierownikiem, że bierze Balbinkę na czas największych mrozów.. Mnie zapewne mąż eksmituje z psami i kotami ;) ale muszę zaryzykować, ona nie może wrócić do azylu.. Nie dają mi też spokoju dwa ślepe staruszki azylowe... Chyba po prostu jestem nawiedzona ;) bo wzięłabym je do siebie, gdby Balbinka i moja niunia również azylowa znalazły dobre domki :) -
[quote name='karolina&sasza']Biedne starowinki... Ja mogę porobić ogłoszenia tej krótkowłosej tylko proszę o informacje na pw.[/QUOTE] Dziękuję.. Krótkowłosy to piesek, stary, niewidomy, lat ok. 13-15 wzwyż..... Spokojny.. Więcej nie wiem niestety.. Niedawno trafił do azylu... Namiary mogą być na mnie: [email][email protected][/email] 793004629
-
Podnoszę staruszki....................
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Tel: 601 73 00 13 mail: [email][email protected][/email] gg: 7392459 Najlepiej będzie podać namiary Lilu.. Ona najlepiej zna Badiego... Dzięki edek... Ja już tracę nadzieję........ -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Badi jest pod Wrocławiem w hoteliku.. Tu jest tekst i namiary: [url]http://tablica.pl/oferta/niesamowity-badi-czeka-w-hotelu-na-nowy-dom--IDCrkb.html[/url] -
Dziękuję dziewczyny, że jesteście ze mną u staruszków...
-
No mam zdjęcia mam, tylko czasu brak... Kurcze, może zdążę dziś wstawić...
-
Jest wątek ogólny, azylowy... [url]http://www.facebook.com/events/240789832670880/[/url] Psiakom zrobię oddzielne wydarzenie... Mnie też to przerasta, uwierz.. Nie mamy gdzie je zabrać. Ja sama będę mieć dwa psiaki z azylu wkrótce.. Już mam niunię, wyrwaną śmierci - dosłownie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222362-quot-Adoptowa%C5%82am-quot-rodz%C4%85c%C4%85-suczk%C4%99...-Tosia-szuka-domu....?p=18552923[/url] A niedługo najprawdopodobniej będę mieć Balbinkę, też z azylu, bo nie mogę pozwolić, by tam wróciła.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/222614-Balbinka-zamarzaj%C4%85ca-w-azylowej-budzie-szuka-dmku[/url] Nie dam rady z czteroma...
-
Podniosę śleputki...................... Oby nic im się nie stało... Takie mrozy...............
-
Dzięki za przybycie na wątek.. :)
-
Imion nie mają.. Oba są małe, tak pod kolano, do połowy łydki.. Bardzo spokojne, łagodne.. To staruszki, chodzą powoli, ostrożnie.. Kontakt może być do mnie: Agnieszka 793004629 [email][email protected][/email]
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Założyłam psiaczkom wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223015-Dwa-azylowe-niewidome-staruszki...-(((?p=18622639#post18622639[/url] Gdyby Balbinka znalazła dom, mogłabym wziąść któregoś ślepaczka.. A może i oba... -
Oba psiaki mają ok 13-15 lat wzwyż...