-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Przekażę efrze, jak tylko prześle mi rozliczenie, wstawię na wątek :) Badi wygląda super, tłuścioszek :lol: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zaktualizowałam wpłaty do 15 kwietnia, muszę efrę przycisnąć, by mi przysłała aktualne rozliczenie. -
Pochwalę się, że rodzinka nam się powiększyła o psiaka ;) Oczywiście tymczasowego... Do tej pory moje tymczasiki znajdowały domki... Natalka, Gabryś, Łysolek, Tosia.. A Balbinka coś nie chce od nas iść... Ja też nie wiem, czy potrafiłabym ją teraz oddać.. Były 3 telefony, ale ona problemowa, i chyba to ludzi odstraszyło... Pozdrawiamy :)
-
Może ktoś mógłby wesprzeć Balbinkę fantami na bazarek? Mam na utrzymaniu dwa psy w hotelu, Sebka i Smoka, wszystkie fanty przeznaczam na te psiaki.. Balbina jest u mnie na bezpłatnym tymczasie, muszę ją wysterylizować jak najszybciej, bo psiak ją dziś dopadł, nie wiem, czy zdążył coś zrobić... Mam jeszcze swoją kotkę do sterylizacji, nie udźwignę wszystkiego sama..
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Muszę Balbinę wysterylizować..... Dziś dopadł ją pies, nie wiem, czy coś zdążył zrobić, odwróciłam się na moment szukając kluczy, cholera :/ Wszystkie swoje fanty na bazarkach przeznaczam na utrzymanie Sebka i Smoka w hoteliku, może jakimś cudem uda mi się jeszcze na Balbinę uzbierać.... [B]Bardzo proszę o wsparcie, może ktoś ma jakieś fanty na bazarek?[/B] -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
_Aga_ replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dużo się zmieniło od tamtego czasu........ -
Też mam taką nadzieję...
-
Straszne... Martwię się teraz, co z olbrzymem.............. :(
-
Cuuuuuuuuuuuuuuudne.... :loveu:
-
No ale jakie info? Dziękujemy za pomoc darczyńcom z forum wizaż? O to forum chodzi? :) Weź mi to "ułóż" to wrzucę :)
-
Obie mamy taką nadzieję... Napisz figamaga, gdzie ja mam dziękować Twoim znajomym za pomoc!!!!!!!!!!! :)
-
Podnoszę Sebka - Niewidka....
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Kupiłam Balbinie obrożę Kiltix przeciwko pchłom i przede wszystkim KLESZCZOM - brrrrr :/ Mam fakturę na 50 zł.. Jedzenia już nie liczę.. Chciałabym jej zęby wyczyścić, zabieg będzie kosztował 50 zł.. Może uda się uzbierać.. Chciałabym też ją wysterylizować.. Biedna jest taka, wyeksploatowana.. Chyba rodziła po każdej cieczce... -
Mam wieści z hoteliku: [COLOR=#000000][FONT=serif]"Niewidek (Sebek) jest super! Nazywam go niewidek bo jest niewidoczny tzn. jakby w ogole psa nie bylo, wiesz, ze on w ogole nie szczeka?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=serif]w cieplutkie dnie jest na "dole" chyba mu to pasuje i mi tez:) zostawiam go na wybiegu a sama moge nawet 2 godziny kojce reperowac bo on taki zajety jest pochlanianiem zapachow, jak ci juz pisalam jest fajny do innych psiakow." [SIZE=3][FONT=century gothic]Sebek potrzebuje przestrzeni.. Potrzebuje kojca, wybiegu, gdzie będzie mógł sobie węszyć.. Nie nadaje się natomiast do samotnego siedzenia w domu.. Był chwilę w DT, gdzie dużo był sam i wył, szczekał, wszystko obsikał... znaczył cały czas teren..[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Twoja licytacja nie zniknęła.. :) -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Balbinka nie nadaje się do domu z innymi psiakami.. Jest bardzo agresywna... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ale postów pokasowało i tutaj.......... -
Znalazłam swój wątek... Już myślałam, że po nim, bo "stary" link nie działa.....
-
..............................................................
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Zniknął też bazarek, który był w budowie... I też muszę od nowa, od podstaw... Mam dość.. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Zniknął mój ostatni bazarek, nie wiem, jak go rozliczyć.. Co się sprzedało i za ile, i na jaki cel... Tyle pracy, tyle zdjęć wstawionych... Miałam skopiować co się nie sprzedało do następnego bazarku.. A teraz muszę wszystko od nowa... Aż się odechciewa........ -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Na pewno :) efra, która zbiera pieniądze na Badiego jest bardzo zabiegana, dużo pracuje i ciągle jeździ na interwencje, dlatego rzadko się tu zjawia, a konto sprawdza co jakiś czas i przysyła mi rozliczenie. Rozmawiałyśmy dzisiaj, ma zrobić rozliczenie konta Badiego :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='marta0731']Ja już kiedyś wpłacałam dla Badiego, ale numeru konta już chyba nie mam Wpłacę znów coś jednorazowo, tylko mi też wyślijcie nr konta Badi nie może się obyć bez parówek :D[/QUOTE] Dziękuję :Rose: Zaraz wyślę numer konta :) -
[quote name='Renata N']Na odzew ogłoszeń można czekać nawet kilka tygodni, miesięcy! Diana to nie malutki malutki, rozkoszny szczeniaczek. Czy pani jest prawnym opiekunem psa czy nie, nie ma prawa grozić jej uśpieniem. A lepsze zdjęcia, już z dt są konieczne. Dobre zdjęcia zdecydowanie zwiększają skuteczność ogłoszeń.[/QUOTE] Dokładnie, dobre zdjęcia to podstawa!
-
[quote name='Renata N']Myślą o azylu dla Frodo... tylko czekać jak usłyszymy, że jeśli szybko nie znajdzie się dom dla Frodo, to go uśpią.[/QUOTE] No właśnie... rozwiązanie problemu :/