-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Malusieńka MIJA - ma swój dom - zostaje u bros :) NA ZAWSZE !!!
_Aga_ replied to bros's topic in Już w nowym domu
Śliczna kruszynka :) Oby w końcu trafiła na odpowiedzialnych ludzi... -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Na podwórku wciąż coś się dzieje.. Ustały mrozy, szykujemy się więc do kolejnych sterylizacji.. Jedna z suczek czekających w kolejce rozchorowała się nagle, jest leczona antybiotykami, podawane są kroplówki.. Jeśli do jutra nie przestanie wymiotować krwią, trzeba będzie operować... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A tak się cieszyłam tą adopcją... Co za ludzie.. brak słów.. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Niestety nadal cisza.... -
Dziadulek kaukaz z Korabiewic - za TM :(
_Aga_ replied to joaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę dziadeczka... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yucca']Mam już kilka deklaracji ale mogę dla chłopaka wyskrobać jeszcze 10 zł miesięcznie do odwołania :) (to na wszelki wypadek gdybym tfu..tfu..straciła robotę). Jak będę mogła to podrzucę coś więcej. Poproszę o nr konta.[/QUOTE] Dziękuję :Rose: Zaraz wyślę pw :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']Bosh, Lilu, jaki on gruby!!!! :D:D:D:D ja dam 10 zł m-cznie, po 15-tym będę wpłacać[/QUOTE] Dziękuję :Rose: [quote name='yucca']Dopiero trafiłam na wątek Badiego, piękny z niego psiak :) Podliczę finanse i zobaczę jak mogę choć trochę pomóc...[/QUOTE] Dziękuję :Rose: ;) -
To i ja podniosę Barrego :)
-
Słyszałam o szczęśliwej adopcji :) Mam nadzieję, że Pani będzie nam przekazywała wieści o nim ;)
-
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
_Aga_ replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Ziutki.... ['] Decyzja o uśpieniu zawsze jest bardzo trudna.. Zwierzak nam przecież nie powie, że cierpi i chce już odejść.. Sami z pomocą weterynarza musimy to stwierdzić i podjąć ostateczną decyzję.. I chyba zawsze są wątpliwości, czy to już był ten czas i konieczność? Podjęłam decyzję o uśpieniu mojego staruszka, o uśpieniu ślepego miotu.. I nadal czasem się zastanawiam, czy właściwie postąpiłam.. -
Mały ratlerek sparaliżowany po wypadku, sunia z ogromnym "guzem"...
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Cudna Mimi :) Oby znalazła dobry domek... Tobi trzymaj się jeszcze... -
Trzymam kciuki cały czas za Sebka... Musi się znaleźć dom dla niego...
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
A ja ciągle z nadzieją sprawdzam pocztę... Bo telefon milczy.... -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Ma tyle ogłoszeń... Sebek również... I zero odpowiedzi..... -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Cudna.... Szkoda, że nikt jej nie chce.... :( -
[quote name='masza44']Barry jest taki piękny...wciąż mam go na uwadze jak ktoś dzwoni do mnie z jakiś ogłoszeń moich psiaków...[/QUOTE] Dzięki :) :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fuksowa5']w ktorym hoteliku jest ten piesek? macie fotki?[/QUOTE] Badi jest w hoteliku u LILUtosi, pod Wrocławiem. Lilu podała link do zdjęć.. -
Zrobię to, na razie rozliczam bazarek, a czuję się bardzo źle, niestety nie dam rady wszystkiego tak szybko ogarnąć..... Ogłoszenia Sebkowi wykupiłam...
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewakrakow']podnosze bo sytuacja trudna... prosze o konto na pw to cos przeleje, trzeba poprosic innych o wsparcie zanim zrobi sie dramatycznie Badi czeka na pomoc[/QUOTE] Już jest dramatycznie.. Minimum 200 zł deklaracji się wykruszyło... anula42 przestała wpłacać... a deklaracja wynosiła 100 zł -polacca również deklarowała tyle.... I nigdy nie wpłaciła..... Dzięki deklaracjom jednorazowym udało się spłacać hotelik.. Teraz jest bardzo źle....... efra dopłaciła za grudzień 260 zł. Za styczeń już nie miała pełnej kwoty.. Nie wiem, co będzie za luty... Bardzo prosimy Lilu o wypowiedź w kwestii spłat na raty..... Będziemy alarmować, zbierać na Badiego..... Nie wiem, co robić, bo nie ma odpowiedzi na ogłoszenia... Nikt go nie chce :( -
Oj, ale cudne wieści :multi: Dajcie znać, jak Laps się czuje w nowym domu :)
-
On ma wydarzenie.. Ale niestety - chyba za mała tragedia, żeby kogoś za serce złapać..
-
Nie wiem, ile tam zostanie.. Wstępnie umieściliśmy go tam na miesiąc. Nie mamy żadnych deklaracji, próbujemy coś uzbierać na bazarkach.. Może jeden miesiąc uda nam się opłacić, ale więcej - wątpię.. 300 zł to z karmą, jest w ocieplanym boksie wewnętrznym.