-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
No nie... :-(
-
Szkoda, że ja nie mogę w żaden sposób pomóc suni...:shake:
-
Wszystkie jesteście cudowne i nieocenione!!! :loveu:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Piękny pychol :loveu: Cieszę się, że Dropek taki posłuszny :multi: No i że pomalutku nabiera ciałka :multi: :multi: :multi: -
[quote name='Ulka18']Jesli moge wtracic, ja bym dala same zdjecia poschroniskowe. Zdjecia ze schroniska jakos ludzi odstraszaja. Na miniaturke jakis pycholek najlepiej. No i w miare duzo zdjec. Nasze aukcje,gdzie bylo 2-3 zdjecia staly w miejscu.A gdy bylo 5-6 ruszalo wszystko do przodu,i jak nie ten,to inny psiak domek znalazl. Wpis,ze sunia jest po sterylce odstraszy pseudo, zostana sami zainteresowani. Popieram :)
-
Cudne wieści :multi: :multi: Dzięki dziewczyny!!!
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']no i kundelki- kundelki to jest to co uwielbiam:):):)[/quote] O tak :loveu: Ja też :loveu: A moje dwa są najpiękniejsze, najmądrzejsze i wogóle :evil_lol: -
Dla Dudusia
-
To jest nas dwie :lol:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine'] W kazdym razie niunio jest cud miod malina- i nie ma jak wziac ''staruszka'' z Tarnowa:diabloti: ...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Mogę Ci znaleźć następnego :evil_lol: Mamy np. ślicznego rottka :eviltong: -
Dołączam do podziękowań :) Cieszę się, że sunia je, że próbuje wstawać - to dobry znak :) Nadal trzymamy kciuki :kciuki:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Cudny, mądry, wspaniały DROPEK :loveu: Ode mnie proszę wymiziać szanownego pana :loveu: Katcherine - spokojnie, spokojnie, co najwyżej kurze :eviltong: -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9191/rimg24120gs.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4634/rimg24229iy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1787/rimg25399aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4429/rimg25409zx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7994/rimg25556ue.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/7176/rimg25567ij.jpg[/IMG][/URL]
-
Z nowych wieści - Milka już wyzdrowiała, sierść pięknie odrosła, a na dodatek Milka wyrosła jakoś tak, wydoroślała ;) Śliczna jest :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6412/rimg24239xa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6370/rimg24480re.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2972/rimg24517fu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/4537/rimg24540wa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/803/rimg24566lz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5673/rimg24573za.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1867/rimg24683xa.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzymam kciuki za sunieczkę... :kciuki:
-
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
_Aga_ replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Piękny uśmiech :loveu: -
Jeszcze raz Wam wszystkim DZIĘKUJĘ za to, co robicie dla suni!! A szczególnie Tobie, Patia :Rose:
-
Żeby wracała.. :kciuki:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine'] Agnieszko, Tanitko, Morgan- jestem wam dozgonnie wdzieczna.[/quote] To ja mam za co być wdzięczna - kolejny psiak, kolejny cudowny dom.. Oby jak najwięcej takich adopcji.. Zwłaszcza psiaków, które w azylu przebywają już za długo... -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine'] W kazdym razie uwazamy kolektywnie ze klejnoty nam sa zbedne.[/quote] :lol: :lol: :lol: Wiecie, mój Czaruś też jest wykastrowany, a cholera z niego niesamowita :roll: Mam nadzieję, że u Dropsia jednak "zabieg" zadziała :razz: -
Dziś cały dzień pada deszcz.. A moje niunie nie lubią chodzić i moknąć :shake: Pierwszy spacer z rana był "na siłę" :crazyeye: Tzn. Czaruś grzecznie, acz niechętnie ruszył za mną z podkulonym ogonem, natomiast Romuś się zbuntował, zaparł, wysunął główkę z obróżki i spokojnie usiadł pod drzwiami klatki, pod daszkiem :evil_lol: Musiałam hrabiego wziąść na ręce i zanieść na trawkę - wysiurkał się w jednym miejscu i wio do domu :evil_lol: Czaruś troszkę więcej pospacerował, ale patrzył na mnie z wielkim wyrzutem :evil_lol:
-
:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
-
Normalne :roll: I weterynarz w schronie ją badał?? Ponoć miała być dokładnie zbadana przed wydaniem... Ech.. szkoda gadać..