Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Szkoda, że ja nie mogę w żaden sposób pomóc suni...:shake:
  2. Wszystkie jesteście cudowne i nieocenione!!! :loveu:
  3. Piękny pychol :loveu: Cieszę się, że Dropek taki posłuszny :multi: No i że pomalutku nabiera ciałka :multi: :multi: :multi:
  4. [quote name='Ulka18']Jesli moge wtracic, ja bym dala same zdjecia poschroniskowe. Zdjecia ze schroniska jakos ludzi odstraszaja. Na miniaturke jakis pycholek najlepiej. No i w miare duzo zdjec. Nasze aukcje,gdzie bylo 2-3 zdjecia staly w miejscu.A gdy bylo 5-6 ruszalo wszystko do przodu,i jak nie ten,to inny psiak domek znalazl. Wpis,ze sunia jest po sterylce odstraszy pseudo, zostana sami zainteresowani. Popieram :)
  5. Cudne wieści :multi: :multi: Dzięki dziewczyny!!!
  6. [quote name='Katcherine']no i kundelki- kundelki to jest to co uwielbiam:):):)[/quote] O tak :loveu: Ja też :loveu: A moje dwa są najpiękniejsze, najmądrzejsze i wogóle :evil_lol:
  7. To jest nas dwie :lol:
  8. [quote name='Katcherine'] W kazdym razie niunio jest cud miod malina- i nie ma jak wziac ''staruszka'' z Tarnowa:diabloti: ...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Mogę Ci znaleźć następnego :evil_lol: Mamy np. ślicznego rottka :eviltong:
  9. Dołączam do podziękowań :) Cieszę się, że sunia je, że próbuje wstawać - to dobry znak :) Nadal trzymamy kciuki :kciuki:
  10. Cudny, mądry, wspaniały DROPEK :loveu: Ode mnie proszę wymiziać szanownego pana :loveu: Katcherine - spokojnie, spokojnie, co najwyżej kurze :eviltong:
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9191/rimg24120gs.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4634/rimg24229iy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1787/rimg25399aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4429/rimg25409zx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7994/rimg25556ue.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/7176/rimg25567ij.jpg[/IMG][/URL]
  12. Z nowych wieści - Milka już wyzdrowiała, sierść pięknie odrosła, a na dodatek Milka wyrosła jakoś tak, wydoroślała ;) Śliczna jest :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6412/rimg24239xa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6370/rimg24480re.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2972/rimg24517fu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/4537/rimg24540wa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/803/rimg24566lz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5673/rimg24573za.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1867/rimg24683xa.jpg[/IMG][/URL]
  13. Trzymam kciuki za sunieczkę... :kciuki:
  14. Jeszcze raz Wam wszystkim DZIĘKUJĘ za to, co robicie dla suni!! A szczególnie Tobie, Patia :Rose:
  15. Żeby wracała.. :kciuki:
  16. [quote name='Katcherine'] Agnieszko, Tanitko, Morgan- jestem wam dozgonnie wdzieczna.[/quote] To ja mam za co być wdzięczna - kolejny psiak, kolejny cudowny dom.. Oby jak najwięcej takich adopcji.. Zwłaszcza psiaków, które w azylu przebywają już za długo...
  17. [quote name='Katcherine'] W kazdym razie uwazamy kolektywnie ze klejnoty nam sa zbedne.[/quote] :lol: :lol: :lol: Wiecie, mój Czaruś też jest wykastrowany, a cholera z niego niesamowita :roll: Mam nadzieję, że u Dropsia jednak "zabieg" zadziała :razz:
  18. Dziś cały dzień pada deszcz.. A moje niunie nie lubią chodzić i moknąć :shake: Pierwszy spacer z rana był "na siłę" :crazyeye: Tzn. Czaruś grzecznie, acz niechętnie ruszył za mną z podkulonym ogonem, natomiast Romuś się zbuntował, zaparł, wysunął główkę z obróżki i spokojnie usiadł pod drzwiami klatki, pod daszkiem :evil_lol: Musiałam hrabiego wziąść na ręce i zanieść na trawkę - wysiurkał się w jednym miejscu i wio do domu :evil_lol: Czaruś troszkę więcej pospacerował, ale patrzył na mnie z wielkim wyrzutem :evil_lol:
  19. :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
  20. Normalne :roll: I weterynarz w schronie ją badał?? Ponoć miała być dokładnie zbadana przed wydaniem... Ech.. szkoda gadać..
  21. Nie widzę zdjęć... A takiego "pana" to ja bym... :angryy:
×
×
  • Create New...